Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone4 White отложен за пролетта на 2011


BANNN

Recommended Posts

И какво? Вярваш ли на това? Мога да ти пусна как еконт са ми доставили розов iPhone. :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм забелязал, че голяма част от новите неща за годината се пускат по време на годишните или тримесечните финансови отчети на Apple. Целта - добрите финансови резултати + нов мега продукт = рязко завишение на цената на акции = бързо превъртане на пари :).. Така че предполагам, че ще го пуснат (или поне ще го обявят за наличен в магазините след 1-2 седмици) няколко дена преди края на март.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък вярвам ... по това което съм виждал всичко си иглежда достоверно и както се знае в началото бяха продадени(раздадени) няколко(според мен стотин бройки бели по целия свят)преди да се обяви че има проблем с проксимити сензора и че ще го отлагат 10000 пъти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хехе, вярваш...на какво? Пускането на няколкостотин бройки е "захранка" за рибите - също като на язовира:), после се почва с безкрайното чакане и слухове(които влизат в ролята на безплатна реклама, защото клюкаренето е слаба страна на всички). По този начин, когато дойде време наистина да излезе на пазара - потребителите са на прага на истерията, а устройството отдавна е в устите и мечтите на всички. Хитър е чичко, не мога да му го отрека - прочети пак поста на Aveliky :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мога разбера каква е тази истерия по същия телефон, но бял цвят :blink:

Който толкова иска да му е бял телефона, намира начин да го "боядиса"

П.П. Гледайте от 3:23 нататък

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Btw, забавянето на белият iPhone може да е по няколко причини... Първо преди няколко месеца излезе слух, че Apple са изкупили запасите на SuperAmoled дисплеи на Самгунг до средата на 2011г. Тогава, спекулациите бяха, че евентуално iPhone-a, който ще пускат за VeriZon ще е със SuperAmoled дисплей. Второ заради този проблем с обхвата уж се чакаше нещо след 30ти септември до когато се раздаваха бъмпери, но нищо не се случи... Проблема с проксимити сензора си е актуален... Да не говорим за експлойта на Geo Hot-a, който изисква редизайн на bootrom-a за да се припуши. Така че напълно е възможно белият iPhone да е нещо като ревижън като цяло на 4ката (макар, че едва ли ще го обявят така, защото ще има много недоволни), отделно попълване слабия пазар както Aveliky каза и съчетаване с финансовите резултати ала представяне на нов продукт, а и белия нали уж е по-скъп (ще знаеш за какво плащаш повече). Можем само да си гадаем и да анализираме. Да се радваме на машинките сега, а като дойдат новите пак ще инвестираме в Apple, стига да си заслужава :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Снощи го видях на живо и немога да кажа,че бях толкова очарован.Истината е ,че е доста по ексклузивен,но това е защото още го ниама навсякъде.Проблема с сигнала си остава и сензорите му се виждат доста по ясно от черният модел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Черен бял все тая нали е 4 ка пак. създават излишна еуфория на пазара вероятно с финансова цел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам просто защо така се лигавят от Епъл. Какво им пречеше да го пуснат още един-два месеца след премиерата на самата 4ка... Ако някой може да отговори, нека го направи, следя темата с интерес.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://www.iphoneheat.com/2010/12/verizon-iphone-to-be-announced-by-valentine%e2%80%99s-day/ .Тук има малко информация по въпроса за тези,които разбират маалко чужди езици :rolleyes: .С две думи новия партниор на apple от 14 февруари,ще е Verizon вместо AT&T.И тогава се очаква бялото чудо да се появи на бял свят :biggrin: .
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Айде да плесна и аз една клюка - в магазините на Best Buy по инвентаризационни списъци бял iPhone ще има след 27.02 (има много съмнения за достоверност, като дойде времето, ще разберем)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обаче на дигитален не им пречи да си продават бял за към 2К , макар и с поръчка .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нека чакат Епъл. Братята китайци обаче не чакат :D

http://pcworld.bg/16...ozrachen_korpus

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...и си облизала под опашката.

Вярно са грозни. Но съм убеден, че специално прозрачния биха си го поръчали МНОГО хора... най-вече футболисти! :p

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Забавянето се дължи в проблемът при изработването на белия iPhone 4 , че при създаването на снимки със светкавица, белият панел пропуска светлина, която осветява изображението и в резултат на това се получава, че снимката е направена през целофан. Допълнително, производителят има проблеми с датчика за близост. З

асега всички проблеми в белия iPhone 4 са решени и смартфонът с този цвят ще се появи в най-скоро време по магазините.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стив Вознияк, потвърди скорошната поява на белия на The Engadget Show - 017:

http://www.viddler.com/explore/engadgetshow/videos/48/610.816/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Белият iPhone 4 е почти толкова мистичен (и загадъчен), колкото белия еднорог, но изглежда, че този звяр (имам предвид iPhone-а, все пак се смята, че еднорозите са кротки създания) ще се появи много скоро.

Според Apple, телефонът трябва да се появи в Америка през „пролетта на 2011” (а за Европа има по-конкретен период – февруари 2011), като вътрешната система на магазина Best Buy показва, че бялата версия на iPhone 4 ще е налична онлайн още на 27 февруари.

За да е още по-ясно, ще добавя, че Steve Wozniak (един от основателите на Apple) каза, че белият iPhone 4 е вече готов и, че очаква телефонът „много скоро” да е достъпен за потребителите.

Реално, можем да очакваме бялата версия на iPhone 4 да се появи през идващите седмици, но бихте ли си го купили, или ще изкачакате iPhone 5 – независимо дали е бял или черен?

Сайта от който видях информацията

Редактирано от DiDo0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щеше да е честно от твоя страна, ако беше цитирал източника от който си копирал статията. Статиите в мрежата също имат авторски права.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...