Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Sygic Europe - Turn-by-Turn GPS Navigation


Severus

Recommended Posts

Аз обнових приложението, ама нещо с картите имам проблем.

edit: Логнах се с facebook акаунт и се оправи.

Който няма ФБ акаунт?!?! ;(

Sent from my iPhone 6 Plus 128GB using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Винаги можеш да си направиш акаунт с имейл и парола, аз от години ползвам Gmail, защото първо я имах закупена за андроид, в последствие я купих и за iOS. На мен също ми беше занулило настройките при ъпдейта, странно защото до сега не го беше правило, влязох си с мейла и паролата и всичко е ок.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Заложено е да го прави, заради оная дупка с "плащането" на екстрите ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз също я имам закупена от години...и аз ползвам gmail акаунт, но след влизането с него нищо не се промени :( на мен редовно след ъпдейт ми занулява настройките, но след това си ги връща сама, след закачамето към облака и майла естествено

Редактирано от DaDurty
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

значи да разбирам, че за сега няма да ми работи синхронизацията с "облака" ;(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пиши на съпорта, да го имат предвид за следващия ъпдей.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здавейте отново забелязах, че в сайта sygic.com има обща цена от 19.99 евро за Live Services, а както знаете в store на телефона са разделени на "Traffic info"(19.99 евро) и "Speed Cameras"(14.99евро).. та се замислих ако ги платиш през сайта им и си изпозлваш акаунта на Sygic после дали ще разпознае инсталирана програма на телефона като ти е вкаран там акаунта, че ги имаш платени или трябва да са закупени задължително през AppStore за да ги разпознае програмта ??!?!?!? нали съм българче все да мина по-тънко :smile:))

Редактирано от DaDurty
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес има ъпдейт 15.2.0 при който вече функцията за синхронозация с облака или dropbox най-накрая работи...също така има отговор на въпроса ми от горния пост, смисъл в стора през апликацията вече има "Услуги на живо" включващи traffic & speed cameras за една година на цена от 19.99€, както в сайта им..след седмица ще я пробвам прекосявайки централна европа..преди година не ме подведе ни веднъж, надявам се пак да се представи на ниво ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой пробвал ли е дали работи на публичната бета на деветката?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тия правила бръснете ли ги за слива изобщо??? Не цитирай последен пост!!!
не,крашва на логото още .....

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...

Live Setvices е безплатна за 14 дни при активиране до края на август, по случай 100 милиона дънлоуда на приложението. За съжаление е неизползвама за България, но могат да се възползват пътуващите, може да намерите услугата в магазина, има и списък на държавите, в които се поддържа.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера я активирах на ноута на мъжа ми, изчакай, може би са им претоварени сървърите.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да и аз така предположих...просто споделих за да не се чудят другите дали грешката не е в техния телевизор :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Днес е последният ден за активиране на безплатна Live Services за 14 дни, току що го направих, пусна ме без грешка, само трябва след това да си излезеш от акаунта и отново да влезеш, за да отчете покупката. Между другото, според фейсбук акаунта им се очаква голям ъпдейт, който от миналата седмица вече се тества, значи тия дни трябва да излезе в магазина.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

За 4 месеца са оправили 2 от нещата, за които им писах. Ама остават още 7...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То самия ъпдейт е от повече от месец, но им го спряха от Apple и го преработваха.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Все още не ми е активно в самата апликация, май е за през weekend-а тази промоция

49ae62333b573afdb832ff598aa42efa.jpg

Редактирано от DaDurty
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много недостатъци имат тия лайв услуги и ако не пътуваш нон-стоп из Епропа, не знам дали си заслужават - нетът е задължителен; не важат завинаги (за 1 г. е абонаментът). Интересно ми е и доколко са акуратни, особено в град като Истанбул например.. Някой ако има опит, може да сподели.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи бях я позабравил тази навигация точно заради нуждата от този тип "лайф" услуги...това лято я ползвах за едно евро прекосяване. Има недостатаци, като да те смъкне и качи на някое кръгово или да ре прекара през някой паркинг когато и зададеш маршерут по-голям от 1000км (мое наблюдение)...по въпроса за показване на трафика, активирах го когато беше безплатен преди няколко месеца и го тествах в препълнения от коли Лондон...по мои наблюдения показва почти реално къде има трафик(сравнявам го с Waze, което ползвам постоянно) но когато търсиш, задаваш маршерут само ти показва информативно, че има трафик и с колко ще те забави без да те препрати през място с по-малко такъв(пак сравнявам с Waze)...мисля да го платя и да видя сега как ще се държи след последния ъпдейт...надявам се да ме изненада приятно ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Получих два различни мейла във връзка с промоцията, в този от вчера се споменава код за отстъпката LIVE2015. Няма да се възползвам, защото услугата не е налична тук, но го споменавам за всеки случай, защото някой по-горе каза, че още не е активна промоцията. Кодът важи до 20.10. В днешния мейл няма такъв код, не е изключено да е и за андроид приложението, защото то ми е регистрирано на същия мейл, нямам представа, ако някой купува, да каже дали има поле за отстъпка, в което да се въведе или просто все още не се е обновила цената с промоционалната.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много недостатъци имат тия лайв услуги и ако не пътуваш нон-стоп из Епропа, не знам дали си заслужават - нетът е задължителен; не важат завинаги (за 1 г. е абонаментът). Интересно ми е и доколко са акуратни, особено в град като Истанбул например.. Някой ако има опит, може да сподели.

Истанбул мисля , че влиза по ново му в услугата, защото и там цените на роуминга имах няква корекция с цел приобщаване към EU, но Сърбия даже и томтом с платен 3 годишен сървиз за жив трафик, се гаси на още на 5 км. преди границата в Унгария :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Има промоция на някои услуги, не разбрах само до кога:

8fb21b170d084af711db473b8ab05061.jpg

P. S. До 02.12.2015 е промото!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Тия май могат само да копират Google, a? А не могат да поправят името на българския глас, което от години е "Данйел".

И да, преди някой да изпищи, че такива неща трябва директно на разработчиците да се съобщавят, ще кажа, че вече неведнъж съм го правил.

Тия твърдоглавци от Суджука не щат и не щат да добавят POI за училища в България (а едно време ги имаше), не щат и да поправят тази идиотска грешка, която споменах по-горе. Могат само да копират функции от други навигационни приложения и да премахват полезни неща.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...