Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

SGS2 vs iPhone4


Severus

Recommended Posts

Ами SGS2 си е с 2.3.3. Все още няма оптимизиран Андроид за двуядрени процесори ;)

BTW, меню скрийновте на Adnroid OS все още не ползват 3D видео рендър.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да му имам английския :) Майтап, Уили. Нещо ми куца в сравнението, но още не мога да асимилирам какво. Имайки предвид доста по - слабия(на хартия) хардуер, айфончето се представя доста добре. Личат си предимствата на iOS спрямо немного довършения мобилен линукс :D

П.П. Лично мнение: андроидите бият по количество глезотии и разнообразен интерфейс(айфонът е направо скучен и постен), но откъм цялостен перформънс са доста назад и няма как да стане по - добре, защото андроидът е грешка в зародиш. Пазарният успех обаче не му мърда. Факт!

На хората взе да им писва от чичко Стив и сие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А като го проимаш за три-четири.. .. почваш да разбираш какво "гов...о" е?

Да ти п... :censored2: и на пърформанса... след 100 съобщения "Андройд спря да работи".

Споко....минал съм по тоя път....търсиш програма-игра за твойта резолюция, а ако случайно я намериш....дали процесора ще ти позволи...или Рам-та ще ти е задоволителна.

Общо взето... на 10 опита, един тръгва. И като погледнеш Графичната среда.....ти се доплаква..... (Тука следва сосна псувня, ама от най-хамалските) :censored2:

Много майки (пройзводители)...хилаво дете (както искай го разбирай), всеки си го "тъкми" както иска.

Да ...за сега Samsung Galaxy S2 предлага изумителен хардуер... но като знам как е от към софтуер ???????

Никой не оспорва че Android OS няма бъдеще (280 модела от 9 производителя- срещу ...има няма 4 модела от Apple. Е за какъв пазарен дял говориме. Девет срещу един, или 280 срещу 4. Сам разбираш че сам влизаш в неоспорима полемика..Сами срещу всечки или всички срещу Apple ), да сигурно ще излизат още главозамаиващи модели, но докато Google не си оправят "кухнята" (Не напразно всичките и OS са кръстени на десерти...кое ли е мезето) тая OS за мен е тема табу.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само да вмъкна, че на Nexus S дисплейчето не е Amoled, а LCD Clean. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

neol23 ела ми "пиле" да ти пусна на 2G-то една игра...после ще ти я пусна и на ...как беше? абе тенекията.

Та да видиме от към гейминг и GPU как е ??? :tease3:

Тествано от мен ( Пред Android фенове) на iPhone 2G и HTC Desire HD и NFS Shift. :cool:

.....Не ме разбирайте погрешно - за мен също iPhone е по-добрият за момента!

За голяма жалост...не, не е най-добрият, но за мен е всичко това което искам от телефона си, и не намирам в другите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Андройд- хуманойден робот, обикновенно пройзвезен от синтетика, стомана и други метални компоненти. Казано по нашенски- ламарина ( тоест...тенекия). :tease3::tooth:

Питах гугъла - cLCD e по-'убаво от AmoLED... :yahoo:

Кел-файда като "перфектната ти OS" го ограничава до 256k цвята.

Това се опитвам да ти кажа... може и да изкарват нови модели с "гръмки" хардуерни чудовищни параметри.

Но системата е ограничена от OS, а това е заради многобройните пройзводители на телефони с Android...от всякакъв ценови клас...

Телефон с една и съща OS, примерно от хиляда и кусур лева работи по същия начин, като телефон от 200 лв.

Ами не става....системата е недомислена и куца.

Дори и ammcfc ти го каза:

Ами SGS2 си е с 2.3.3. Все още няма оптимизиран Андроид за двуядрени процесори ;)

BTW, меню скрийновте на Adnroid OS все още не ползват 3D видео рендър.

Е за какво ми е тогава двуядрен процесор, като си ползвам едното ядро?

Магията е друга....Apple със смешен (в сега сравнено) хардуер, накара света и конкуренцията да "трепери".

Защото магията е, и винаги ще бъде...добре оптимизирана софтуерна платформа, върху която да работи пълноценно хардуера, а не обратното.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Високо технологични теми сте заформили тука,от който хал хабер си нямам.но едно ще кажа глава си давам айфоня не си давам. не ме блазни друго па ако ще подарък да ми го сторят, все едно да ме накарате да си сменя религията с друга.така го чуствам незнам защо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще кажа по някоя добра дума за Вас в андроидския форум :) , само да ми махне бана тамошния админ, нищо че ми е като брат тоя теникиен г.з :tooth:

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

SGS2 vs iPhone4 - part2

Camera performance ;;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Младежи, само да спомена едно - две неща: заигравката на Гугъл с HTC нещо не се получи и те се обърнаха към Самсунг. Ненапразно са сложили собствената си марка върху техен продукт. Google Nexus S = Samsung Galaxy S2. Samsung в момента се очертава като най - могъщият играч на сцената и Гугъл ще впрегнат всичките си ресурси за създаването на силен съвместен продукт, който да доминира на пазара.

П.П. Ненапразно Епъл съди Самсунг в момента - опитват се да тушират зараждащата се заплаха в зародиш. Какво ще се получи - въпрос на време е да разберем.

П.П.2 От горното клипче ясно се вижда че камерите на OmniVision издъхват.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма майтам gnusmaS-а е много силен хардуеър ( още първото галакси беше топ машина), идеята с отворената операционна система също е много добра , но точно това е и проблема на телефона в момента- девълоперите просто не могат да догонят .От друга гледна точка си има "Ало, Да, нет, камера и мейл, пък всичо останало си е буржоазни привички !

А пък така или иначе тази година ще има iPhone 4+sJ Гога :) , та ще се радваме на новостите на другите, най-вече на южнокорейците, които пък индиректно подпомагат идването на капитализма на север :tease3:

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес са шипнали моя SGS2 от Амазон. Нямам търпение да го получа и да прокълна Стив Джобс (поне до излизане на iPhone 5). Писна ми да гледам едни и същи иконки от 2007 година до днес.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цяла вечер се мъча да намеря кога ше дойде в USA и май ще е чак лятото като рефреш на S2.

PS: Благодаря на @ammcfc2, че така добре ми запали шортите за този телефон :-)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...Samsung в момента държи 23% от пазара на смартфони в САЩ, следван от RIM с 18% и Apple с 14%. Та дай да оставим "хилавите деца" и майките им на страна.... :)

Е аз, за какво си троша пръстите да ти обяснявам? :naughty3:

Никой не оспорва че Android OS няма бъдеще (280 модела от 9 производителя- срещу ...има няма 4 модела от Apple. Е за какъв пазарен дял говориме. Девет срещу един, или 280 срещу 4. Сам разбираш че сам влизаш в неоспорима полемика..Сами срещу всечки или всички срещу Apple )........

Ице, не знам брате какъв "андроид" си имал, но я ела пък аз да ти пусна игра на HTC HD2, който изобщо не е произведен за андроид и е с къстъм такъв. И не само игра, ще видиш и навигация и телевизия.

Гога, говориме за "тенекиеноподобни", това с къстами с Android, го зарежи. :tease3:

Иначе моя опит е "скромен"...едно LG Optimus и едно HTC Desire HD (който все пак е от топ-моделите)

Телефон с една и съща OS, примерно от хиляда и кусур лева работи по същия начин, като телефон от 200 лв.

Ами не става....системата е недомислена и куца.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тук се оформя една група експерти ... дори хакери, които са изказали мнение и няма как да бъдат оборени :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти хвани в ръката SGS2 и пак ще си говорим за религия :)

пипнал съм и го имам при мен. но не ме кефи.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ThUnDeR не ме разбирай погрешно....нито съм специалист, нито хакер.

Нямам нищо против SGS2, със сигурност е перфектен телефон (с пъти по добър от iPhone4...поне хардуерно).

Против съм Android..., това е лично мое мнение. Просто не "комуникираме" добре с него :biggrin:

С коментарите си не убеждавам никого....всеки сам си има мнение.

Просто исказвам моето становище и виждане.

Моето мнение съм го изказал по-нагоре...и за сега не е променено....кой знае, може би за в бъдеще... :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А бе Гога, там е работата че не съм го видял още.... :tease3:

Генерала още не дава да му "врътнеме" едно кръгче....

Сега сериозно.... мнението ми е базирано на досегашният ми опит с Android базирани телефони...

Не критикувам SGS2, даже писах че е:

Нямам нищо против SGS2, със сигурност е перфектен телефон (с пъти по добър от iPhone4...поне хардуерно).

За мен проблемната в този случай е самата OS.

Или поне до последният ми "досек" с нея Android 2.2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://farm2.static.flickr.com/1016/4731865701_42541d7236_b.jpg

Burn in при amoled дисплей. Кофти история.

Източник Android форум BG.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...