Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

CallController


tonygti

Recommended Posts

Някой ползва ли тази програма? Аз от 2 дена си я сложих и много ми харесва, но много ми забавя телефона. Като слайдвам между страниците и ми засича понякога. Кажете мнения.

CallController 3.0

Свали

За да активирате, просто натиснете Crack Me/Activate/CRACK ME NOW.

Трябва сте свързани чрез WiFi или 3G да бъде изтеглен лиценза.

62a0652ade6e1220.png

acf0d36d8c0b8452.png

http://www.youtube.com/watch?v=n-gw5e9rErg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разклати при повикване и други такива неща. Много ми харесва, но прави мизерии...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам ти да си сложиш: mCoolPhone Върши ми същата работа и не засича телефончето :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Но няма кракната версия за 3.0 и нагоре версии :) Ти си с 2.2.1 и там си върви перфектно

Вариянта за версии над 3.0 е само CallControler, които при мен не прави никакво проблеми!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе вeче с 3.0 и ми върви перфектно :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Няма засичане , няма дявол... :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

CallControler ми е насичала, защото съм бил със старата версия, която не е оптимизирана за 3.x.x OS. Сложих новата версия и се държи добре за сега, но е със 7-дневен trial. Има ли я вече кракната?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добави си репото на http://heaveniphone.com/cydia и може да си я дръпнеш от там Cracked. :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кракната, но пак е версия 0.1. Аз обаче мисля, че разбрах с коя програма се кара - Backgrounder.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

И следващият път-търсачката моля!

viewtopic.php?f=7&t=152

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази програмка е до известна сетепен безполезна, защото черпи информацията от Recent, която след определен период се затрива. Не можеш да си следиш примерно колко си говорил през последният месец и да видиш колко точно МТел, Глобул или Виваком са ти маназали кънките. Аз главно за това исках да използвам приложението, но видиш ли, няма да свърши работа. :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
Добави си репото на http://heaveniphone.com/cydia и може да си я дръпнеш от там Cracked. :(

Дръпмах я от http://heaveniphone.com/cydia което ми даваш но не работи не се показва иконката на програмата горе до батерията тоест не е активна

и рестартирах не става

като вляза в настройките и е на "оn"

не работи като разклатя

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Последите двама току–що си спечелиха наказание да направят 100 пъти copy/paste в Notepad с обещанието: "Аз веднага ще прочета и наизустя Разделът с правилата на форума, и няма да пиша неграмотно, да спамя(да флудя, да творя офтопик и пр.), като задавам идиотски въпроси повече където и да е било в този форум", след което са свободни да си ходят, като имат предвид, че при следваща проява ще получат ярко оранжев картон...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не! Все още няма нормално работеща версия. Аз много съм и навит на програмата, но...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я опитайте 1.0:

Свали

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поправка - това е .plist файл с който трябва да замените оригиналния в папката на call controler 1.0 която сте изтеглили от сидиа(там е трайъл).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е, че в Cydia намирам само версия 1.5 и кракната 0.4. Тоя plist файл да не прецака нещо ако се сложи на 1.5? :biggrin:

edit: Замених plist файла във версия 1.5, но без ефект. Явно си е само за 1.0.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

дръпнах си кракнатата версия 0.4, но много ми забавя.. прелистването на страниците, писане на смс-и, търсенето.. въобще всичко.. иначе като функционалност работи на 100% и без никакви проблеми, но я ползвах точно 1 ден и я махнах, защото не мога да търпя това забиване, да беше уиндоус - да, но на мак ос.. не мога да го търпя :Wink:

Sladichuk: Или в следващите 15 мин. оправи поста си по правилата за грамотно писане, или стъпваш на пътечката към оранжевото помещение...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 години по-късно...

CallControler 3.0

What's new:

* Fix for iPhone 5 screen touch points

* iOS 6.X Compatible

Линк

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...