Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Springtomize 3 (iOS 7 & 8 & 9)


Grievous

Recommended Posts

Днес, Filippo Bigarella пусна популярния туик Springtomize 3, който ви позволява да променяте безброй елементи на вашето устройство. Това му е отнело известно време, за да постигне актуализацията за iOS 7, но като се има предвид подобренията, които са направени, чакането си е струвало.

Springtomize 3 1.3.0-3

Свали

Трябва да имате инсталирани Cydia Substrate, PreferenceLoader и RocketBootstrap.

4e1380fd92e79cff.jpg35b32298e9eeacd9.jpg

Springtomize се появява за първи път, когато джейлбрейка за iOS 4 е станал възможен, и досега е претърпял доста актуализации.

Ако сте закупили Springtomize 2 в рамките на последните два месеца , Springtomize 3 е безплатен ъпгрейд, докато тези, които са го направили извън двумесечния период ще трябва да заплатят цена от $1,99. Всички нови клиенти, могат да закупят Springtomize 3 за $2.99.

Включени раздели в Springtomize 3:

* Animations

* App Slide

* Control Center

* Dock

* Folders

* Icons

* Lock Screen

* Pages

* Status Bar

f58cdf522719caf7.jpg9a1cd05d024fea6d.jpg

Видео:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вярно е. При теб на шота показваше $1.99, при мен беше $2.99. Тоест, прекрачил си двата месеца.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може;)Аз безплатния ъпгрейд имах предвид!Важното,че е п...л алчен;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли :) Springtomize 3 съчетава в себе си доста Tweek-a в едно мисля, че опциите оправдават цената :)

Вместо да инсталирате 5 tweek-a ще инсталирате 1 ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То ясно,но при условие,че съм го купил един път?!Въпроса е принципен,не е за 3 кинта!Слагат 2,3 или Pro и хайде плащайте наново!Ако всички си пускат ъпдейтите с ново плащане,къде ще му излезе края?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз си го купх, но все пак това е форум и има хора които нямат възможност да го купят. Уви форумите са направени за да се споделя :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеца по-късно...

При мен и на 7.1.2 след чист рестор и джейл продължава да не маха батерията от статус бара. Първо сложих това за да отпадне конфликт с други приложения. Платена е, но не съм толкова в час с английския да пиша на разработчика.

Edit: има ъпдейт и вече ми махна батерията.

Редактирано от turieca
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Туийкът има един недостатък на iPad - не поддържа динамичен layout. Т.е. като се зададат повече редове/колони на спрингборда, броят им остава същият в портретен и лендскейп режим. Фабричното за iOS е + 1 колона в лендскейп. Това води до отвратителни празни полета м/у редовете и много трудно нагласяване, докато се получи нещо, което горе-долу да става.. Ще пиша и на разработчиците, а дотогава ще ползвам iconoclasm 5x6x5 layout макар и там нещата да не са идеални.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеца по-късно...

Има си бъгове още. След известно време ползване, се налага респринг, за да се опреснят настройките, които си направил.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След ден ползване увиснах на черен екран, при условие, че съм барал само док-а и кериър-а. 'Айде вън...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Биопротект не ти ли бави, ако напускаш повечко неща от спрингтомайз?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен не, бачка си нормално.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аллес нормалес, ама аз не го омазвам много със спрингомайза, ползвам го да скрия разни неща, които ме дразнят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към излекувана версия 1.3.0-3. Може и от репото на insanelyi.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Springtomize 3 1.3.0-4

What's new:

* iOS 8.1.1 support

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеца по-късно...

Springtomize 3 излезе официално за 8.3/8.4.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеца по-късно...

Жив да не бях. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...