Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Странен символ до батерията (iPhone 4)


loveapple

Въпрос

Здравейте,

публикувам тази тема, защото не мога да разбера какъв е този символ, който ми изкарва на дисплея до батерията.

Символът е слушалка със седем (7) точки под нея. Проверих всички настройки и не можах да намеря нищо необичайно.

Ако някой знае какво означава и за какво е бих бил благодарен.

Поздрави

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Не знам дали е същоя проблем ако изобщо е проблем, но при мен от известно време ми се появи надпис "cool" до батерията :p

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

loveapple, влез в Settings/Phone и изключи опцията TTY.

BlackBoX, това cool най-вероятно е от някоя тема. Също така, спомни какво си качвал свързано с времето на статус бара.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Благодаря за опита да помогнете, но нямам нито теми нито нещо свързано със статусбара ...

Като се замисля ... възможно ли е да е от приложенито mCooliPhone ? сега преглеждам всичко инсталирано и не виждам от какво друго може да е...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

loveapple, това е настройка за глухи, не зная как точно работи, но всеки телефон я има. Дано не се налага на никой да я ползва.

BlackBoX, нищо чудно да е от него.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте, появи ми се катинарче с кръгла стрелка около него до иконката на батерията. Какъв е този символ и за какво служи като опция? Последни инсталации преди да се появи направих през Cydia - / MxTube , Graviboard , Speed Intensifier , iBlacklist / има ли някоя от тях връзка със символа появил се днес?

Благодаря Ви.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте и от мен..А някой случайно да е имал символчето "▶" и да е наясно какво значи то и как да го премахна?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте пак от мен...ужас! Това с ipod беше лесно..усетих се малко след като пуснах питането си, но днес сутринта тела ми се беше изключил понеже нямаше бат. когато го включих отгоре пак до батерията ми се появиха сигурно всички символи които има...плик за писмо, удивителен знак, балонче, балонче със слушалка...целият ред ми е пълен със символчета! Аз си мислех, че един е обезпокоителен, но цяла върволица..Моля ви помагайте, защото това ми се вижда по-сложен казус! Не показва да имам апликации за обновяване в App Store-а (обикновено балончето на това се дължеше преди), но пък другите символи...и то тоооолкова много..

PS: Има нещо необяснимо в това от май месец да съм с този телефон и в мига, в който потърсих инфо по темата с едно символче да ми се пльоснат ВСИЧКИТЕ! хахахахаххааххаа

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да си слагал някакви програми за известяване? LockInfo, Notifier или други? Пробва ли да рестартираш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не съм слагала нищо. Снощи нищо му нямаше и както казах се беше изключил сутринта понеже нямаше бат. и като го включих-честито! Рестартирах го да. :(

Иначе пък си работи нормално...просто има целият си набор от символи отгоре подредени.

Редактирано от vickythedancer
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте,

На мен ми излиза един символ N до батерията и не мога да открия от какво е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Благодаря, SpiceBoy, точно това излезе. Изключих Backgrounda за е-мейла и се махна. Настроила съм со го на Native и затова ми излиза N.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Може и така да е, ама тепърва навлизам в нещата и това беше начинът, който аз намерих.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

здравейте,

и аз имам същият проблем като първият потрбител,появи ми се тази слушалка с точките под нея до батерията и незнам от къде да я махна,видях и отговора който е даден да се влезе в settings/phone и да се премахне опцията TTY, при мене изобщо няма такова нещо,моля ви помогнете

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...