Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Безплатна регистрация в iTunes!


Aveliky

Recommended Posts

Всичко си работи. Използвай БГ сторето с реални имена и адрес и ще видиш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Каквото и да правя ми дава да се свържа с support за завършване на регистрацията ... Ако някой има желание да ми направи акаунт бих се радвал , мерси

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

До сега ползвах акаунта на един познат. днес си направих своя регистрация но при синхронизиране аитюнса се опитва да изтрие всичките ми програми. бихте ли ме подсетили как да ги запазя ???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оторизирай компютъра и с двата акаунта, твоя и стария.

Sent from my iPad using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте,преди няколко дни си купих Ифоне 4,до сега сам нямал такъв телефон и още не му разбирам много,искам да си направя регистрация,четох много по темата,разбрах как става но ,как да си сваля Итунеса ,и аз съм в Белгия ,при регистрацията коя държава да посоча,благодарява предварително

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като начало прочети правилата на форума. Имената на английски, държава, която искаш ти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е как да чете, вчера се е регнал?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам Хакинтош от 2 години, ама вчера така го омазах, че стоях и четох цяла нощ. В 9:00 имах резултат и работещ хак със всичко по него. Така че най-важно е четенето на правилното място, и търсенето с правилноте думи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Аз се регистрирам без проблем, но при и-мейла в който трябва да потвърдя не ми излиза линк о.О .... Някой с този проблем ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно ползваш ABV. Препрати мейла към друга поща (примерно GMail) и би трябвало да излезе. :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не видях някой дали е писал за следния метод, затова ако е споменавано, моля да ми изтриете поста.

При активиране на телефона от самия телефон ( ест. 5.0, 5.0.1 ), Стигайки до стъпката с въвеждане на AppleID, имаме 2 опции:

1. Въвеждане на съществуващ AppleID.

2. Създаване на безплатен AppleID.

Създаването на Нов Безплатен акаунт става в -@me.com, има опция None (без кредитна карта), и става много бързо.

Не получаваш имейл с линк за потвърждаване и новосъздаденият имейл се запазва и в мейл приложението на телефона.

Направих гореописаното на няколко телефона, отнема не повече от минута и не е необходим комп.

Написах това най-вече за нови потребители, на които се налага тепърва да създават акаунт, без кредитна или дебитна карта.

Ще опитам да направя снимки при следваща активация за да е по-ясно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 месеца по-късно...

Каквото и да правя ми дава да се свържа с support за завършване на регистрацията ... Ако някой има желание да ми направи акаунт бих се радвал , мерси

и аз имам същичт проблем. Ако може някой да помогне ще е много добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изпълняваш стриктно описаното в първия пост и нямаш проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Акаунта се прави през телефона за отрицателно време! Утре ще направя ръководство и за това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

За да не отварям нова тема,реших да попитам тук:

Как да променя"security question"в Аpple ID?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кликни върху Password and Security, въведи първоначално въведените отговори, които ще ти бъдат поискани и после ще ти даде възможност да ги промениш.

56ad60e4b56b9d94.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това никой не го знаеше.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинения,горе при клипа споменах,че нямам опция"Reset", както е показано!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако въвеждаш твоя акаунт в друг телефон и сваляш безплатни приложения, това не ти е нужно. Даваш Cancel и после пак се свалят. Виж, ако плащаш нещо, и се налага да въведеш кредитна карта е друга бира. Там оттърване май няма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Aко не ги помниш,когато ти даде да ги въведеш има и линк към rescue mail,(ако си дал такъв при първата регистрация).Цъкваш на линка и ти изпраща имейл,когато го отвориш имаш директно линк за промяна на въпросите и паролата за Apple ID.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...