Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Айде, бе...Време е за нова среща!


vilkim

Въпрос

Recommended Posts

  • 0

Дишай спокойно бре - там всички играят в един театър - при нужда, знаеш как става.

П.П. Тази специално, събира 30-тина.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нео, тъпо е да се съобразявате с някой, камо ли с мен:) Саше, като му дойде времето ще свиркам :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На мен ми е все тая - с вас сядам винаги!

П.П. Жоре, и да не решим нищо за март - аз пак ще мина да те видя :) Вилата на бабата е близо :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз не виждам какво общо има пиенето на едно/дванайсе в село София и ходенето някой уикенд извън село. Има толкова много подходящи места из България за това, че няма смисъл да се изброяват. Темата е благодатна и съвсем спокойно може да се обсъди на това попивателно мероприятие, за което си говорим.

За място не виждам какво не ви харесват нещата при Гоце за такава сбирка, особено ако се наместят 15-20 души. И приказката може да си чуе човек и музиката каквато му душа иска и всичко за хапка и пивка може да е приготвено по различни претенции ако има и т.н.

Но всеки с табиетите си, разбира се. Ако искате всеки път да е на различно място, няма лошо. :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Малко промяна, брат. София не е България и не всички имат време или възможност да дойдат. Иначе, както казах - все ми е тая, мога навсякъде :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Явно не ме разбра, затова се уточнявам кратко:

-да се състоят и двете мероприятия - номер 1 в София през месец февруари, на което да се обсъди мероприятието извън София, през месец март (или когато там се реши да е).

Относно номер 1 казвах по-горе, че мястото при Гоце е муцка.

:smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И аз съм навит за при Гоце. Датата не ме вълнува, която изберете.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Какъв Март бре, да не празнувам представянето на iOS4.3 (До тогава ще пресъхна като Вакарелски смок)

Давайте нещо да организираме около февруари, да не ви "задрънкам" пак по телефоните на "аларма". :callme:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако ще е Боженци,предлагам комплекс "Фенерите" с две агнета в механата от мен,ако ги приготви майстор Гоце

http://www.fenerite.bg/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

neol23, аз думата си на две не я троша, ама ти с днешния празник си готов за номинация веднага - едното агънце от мен, а другото от теб.

А?

Иначе пояснявам защо споделих агънце, а не прасенце - просто слушам внимателно, когато Гоце ми говори на кулинарна тематика. А неговото мнение е, че вече прасенцата по туй време минават в забрава и е ред на агънцата. Лекцията и сам ще ви я изнесе на събранието, затова спирам до тук. :smile:

Та едното агънце от мен, както съм рекъл (и ако го искате, разбира се). Датата не ми пречи да споделя, че ми е удобна примерно или 04.02 или 25.02. През останалите уикенди не мога да присъствам лично, което не означава, че ако се съберете няма да изпапкате агънцето от мен. :cool:

Едното да не се бърка с другото, ръииши. :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Събудена е, но колегата прави уточнения на ЛС каква порода да е агънцето, какви езици да говори и как да е облечено. ;)

пп. Да не говорим, че има и дати в темата, за които никой нищо не казва.

И ако приемем, че мястото е при Гоце, разбира се, получава се следното: имаме място, но нямаме дата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз предлагам на 04.02.2011(Петък) при гоце.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Петък, 04.02 е перфектно и за мен.

Моето мнение е, че още няколко човека ако споделят, че им е добре датата, няма смисъл от гласувания и подобни разтакавания. Винаги ще има За и Против, а идеята тук е да се изпапка едно агънце на една дата и на едно място, пък който може е добре дошъл. Който не може - другия път. :rolleyes:

пп. Сега ще подканя и Гоце да се мерне да сподели как му е датата 04.02.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз съм За....04..05..06..07 та до 31-ви айде бе, казвайте кога и да се почваме. :unsure:

То.... ще накарате човек да стане "трезвеник" докато се наканите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Втората среща за м.Март остава ли?В “Боженци“,при alxx?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз да казвам, ли че и за там съм ЗА. Къде Сашко без мен в Балкана....ще го изяде мечката.. :tease3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз Февруари не мога да мръдна от Пловдив,затова натискам за Март,ама квото доѝде :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Днеска проверих датите 5.02.2011г е свободно така че остава тази дата, почвайте да се събирате. да знам поне бройките. бъдете здрави. грешката е моя за 5 остава.сори

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За съжаление аз няма да мога да дойда.Около 5ти ще ми е много напечено и няма как.Приятно изкарване, а съм сигурен, че ще е такова! :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...