Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Айде, бе...Време е за нова среща!


vilkim

Въпрос

Recommended Posts

  • 0

Гоце е написал по-горе, че при него е свободно на 05-ти - тоест събота.

Иначе и аз това щях да питам, че да знам как да процедирам с агънцето.

Не ми пречи и 5 души да се съберем, но да мислим друго папкане. Само за това ме интересува (и Гоце също) приблизителната бройка на идващите. :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

До тук преброих следното народ:

alxx, Aveliky, naidenoff, neol23, goce kostadinov и моя милост (като най-вероятно няма да съм сам).

Ако до сряда вечер не се обади никой друг, минаваме на вариант Б за папкане. Не, че знам какъв е, но 5-6 човека с едно цяло агне надали ще се преборим успешно в рамките на една вечер. Освен ако не седнем в събота на масата и не станем в понеделник следобяд от нея. :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Какво чакаме сега. ще се прави ли списък. никой нищо не казва. ако не искате. кажете.агнето сами ще си го ядеме.:guitarred:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Какво решихте в крайна сметка гледам че няма движение по предложението.няма да се разсърдя ако не искате при мене това е въпрос на избор. ама поне да знам .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ще го напиша и на български: "Мълчанието на агнетата..." :)

Гоце, дреме ти на...мак-а. Като не щат - ние пак ще си спретнем веселба :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И къде е купона тази вечер?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Добре де, правите среща и искате за 15 дена нещата да се организират. Не мислите ли, че този срок е твърде кратък за хора от провинцията? Те трябва да се съобразят с работата, портфейла на какво дередже е и т.н. Отлагайте тази и помислете нещо за първа пролет. До тогава мога да размисля. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Grievous, не виждам какъв е проблема 5, 8 или 15 души да си се видят утре, да пият по едно, да избистрят супата и политиката и след 2 месеца (или по първа пролет, както казваш) да си се състои и другата, планирана отдавна сбирка.

А иначе няма гаранция, че и 6 месеца по-рано да се избере дата и място на събирането, ще дойдат много хора. Давам пример със себе си - до сега два пъти си набелязвам да дойда, но в последния момент ми излиза пътуване и пропада идването. Затова и рядко обявявам предварително присъствие, за да не лъжа организаторите. :smile:

mirror, neol23 - всичко си пише по-горе и последно и даже последно след последното.

А тази вечер купони има на стотици места из София и страната, но без наше организирано присъствие. B)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Просто изразих мнение по темата. Ще се съберете разбира се. През два поста чета "аре, какво стана, ще се събираме ли?", та рекох да си кажа моето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Много благодаря на тези, които не дойдоха.

Не за друго, а ме облекчиха в сметката. :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

00.21ч,си публикувал Лъчо,значи е била късичка срещата.Качваѝ снимки да видим де...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Е,4 човека пак добре от 14 000,ама това не е среща на форума!!!:tooth:

Март,другата среща???Или да си се събираме,коѝ от където е там,по едно и също време и с fasetime :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ей...Боженци....Аз там имам вила....По-точно на километър от там:)))

Много е яко там:)))Ако си изберете там няма да сгрешите!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...