Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Проблем със синхронизацията на приложения при iTunes


Toni-

Recommended Posts

Здравейте колеги!

Проблема е следния: Вече на 2-3 приложения ми се случва да не ми се синхронизират, последвани от това съобщение

cba51839d54905ae.PNG

Интересното е, че съм си оторизирал компютъра и даже го направих още веднъж за да бъда сигурен, че е оторизиран, но все така ми дава същото съобщение.

Имам инсталиран AppSync, общо взето нямам проблеми с други кракнати приложения.

За сега това ми се е случвало на iStar Force Fighter и на тази от шота - Dimensions. Всякакви други програми се инсталират.

Потърсих в Google и във форума за този проблем, но намерих само едно съвпадение, на същия проблем, но за съжаление без решение, ето я и темата viewtopic.php?f=8&t=1057&hilit=authorize&start=405

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дай линкове към тези приложения, може проблема да е в тях самите. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iStar Force Fighter

Интересното при тази е, че от втория линк приложението е точно толкова колкото трябва да бъде 25мб, докато другите 2 линка са по 43мб, ако не се лъжа. Което и от трите да пробвам, нито едно не става.

[download:2u7wq9z3]http://www.appscene.org/download.php?id=877395478[/download:2u7wq9z3]

[download:2u7wq9z3]http://www.zshare.net/download/63840868db3bfbf0/[/download:2u7wq9z3]

[download:2u7wq9z3]http://www.2shared.com/file/7076922/aaedba44/iSF_Fighter_v10-mathboy.html[/download:2u7wq9z3]

Dimensions

За тази програма в appulo.us имаше още един линк, но не той не работи, затова давам само този.

[download:2u7wq9z3]http://www.appscene.org/download.php?id=164962474[/download:2u7wq9z3]

Това са приложенията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

п.п: Файлът от вторият линк на iStar Force Fighter, взе че се инсталира. Реших да пробвам просто така и се инсталира.

п.п2: игричката е доста тъпа хаха по-добре да не беше тръгвала...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеца по-късно...

Здравейте!

Преминах от FW 3.0.1 към 3.1.2 и сега като синхроризирам iTunes ми качва само Skype и Dropbox всички други програми ,казва че има някаква грешка и неще.

Ауторизирах няколко пъти компютъра и пак нищо.А със старата версия нямах проблем.

Някакви идеи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При такова описание на проблема очевидно възлагаш на нас екстрасензорни таланти...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мммммм, имам видение...pichifox, сложи ли пач-а за кракнати приложения след рестор-а?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е супер си alxx ,значи не си ме отлъчил напълно наказа ме ама сега ми помогна.

Съвсем бях забравил за тоя пач и се чудя цяла вечер що не става и не става.

Хиляди благодарности !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще пиша тук за да неотварям нова тема. Имам проблем с тюнса. Не иска да инсталира приложения. Значи като се опитам да завлеча някои .ipa фаил в апликеишън и го пусна, тюнса изобщо нереагира. Опитах се с Add File to Library и пак същата работа, изобщо нищо нестава. Снощи питах в чата и ми казаха да си изтрия тюнса с Revo Uninstaller Pro за да махна абсолютно всичко, и след рестарт да го инсталирам пак. Направих така, изтеглих най-новата версия на тюнса и положението е абсолютно същото. Имам акаунт в УК стора, инсталирал съм много приложения. Просто изведнъж спря да реагира. Компа ми е с Виста. Търсих из форума за подобен проблем и ненамерих нищо. Иначе телефона се засича и синхронизира нормално.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направи си ъпдейт на .net framework до 3.5SP1, после преинсталирай тюнса наново. Вероятно в тюнса не "пали" syncserver service и затова е така.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами разбрах какво е. От браузъра Safari беше проблема. И то незнам дали е проблем. От няколко седмици ползвах него, и като свалям някое приложение в .ipa формат, то се сваляло в iTunes Music Player формат. Свалих същия фаил с модзилата и нещата си доидоха на място ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм със сафари - няма как да стане такъв проблем. Сигурен ли си, че си свалял от читав линк?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми ето какво свалях.

http://bgiphone.com/showthread.php/1922-F1-2010-Timing-App-Championship-Pass и това

http://bgiphone.com/showthread.php/1188-Occasions-%28Birthdays-Anniversaries-Push-Notifications-more!%29

С единия браузър се сваля в един формат, с другия в друг. Сигурно е нещо от настроиките на браузъра което аз незнам как се прави. Ами ще си ползвам маи старата модзилка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някоя файлова асоциация в компа ти е ошашавена,този браузър изобщо няма такива настройки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен Safari сваля файловете във формат .ipa.zip. След като се свали изтривам ръчно разширението .zip (а не го разархивирам) и всичко си е ОК. IE ги сваля направо във формат .ipa.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Говоря за един и същи файл.

capture2uga.jpg

Редактирано от borisb
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не казвам, че причината не е и в браузера. Довечера ще ти пратя шот с две сваляния с Опера. Едното .ipa, другото .zip(.rar) ;)

Е нали се сещаш, че аз няма как да го направя с един и същи браузер!! Ще ти дам едно и също приложение качено на две различни места... Двата файла с Опера...

7777w.png

6666.png

Както казах обаче вероятно и двамата сме прави. Избягахме и от темата май :)

Редактирано от The Shaman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Прочетох всички публикации но не виждам решение на проблема. Аз сам с windows 7 и itunes не иска да синхронизира приложенията дори се опитах да изтрия от itunes приложения които вече сам инсталирал и пак нестава излиза ми че не сам алторизирал Компютара си което направих 3 пъти. Днеска ще пробвам от др комп да синхронизирам но все пак ще съм Ви благодарен ако ми помогнете! Мерси предварително

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Деоторизираш, триеш тюнса с рево или нещо подобно и инсталираш наново. После наново оторизация и пр. Ако наистина си с 4.3.3 - сложи си по - стар тюнс, напр. 10.2.1 или 10.3

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като се прибера ще го пробвам стига самода намеря по стара версия но Благодаря все пак :)

П.п. С 4.3.3 съм ако това има значение

Редактирано от plamen_944
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Именно за 4.3.3 иде реч.

Едит:iTunes 10.3 (32-bit)

Редактирано от Alxx®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направих каквото ми каза 1:1 но за съжаление пак сащата история незнам какво да правя !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От постовете ти разбирам, че искаш да синхронизираш и качиш приложенията от телефона към компютъра. Когато си изтрил приложенията от iTunes, изтри ли приложенията и от iPhone? Имам съмнения, че имаш качени на телефона приложения с различен от твоя акаунт и за това ти иска наново да оторизираш, но ти явно ни го спестяваш това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...