Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Как се настройва MAIL на телефона


ypetrov

Въпрос

Здравейте!

Помогнете да си настроя MAIL бутона на телефона, щото нещо се бъркам или просто не знам къде какво да пиша.

В мейла спокойно си влизам през Сафари-то, но МЕЙЛ бутона не мога да го настроя.

Откъде да разбера Инкоминг и Аутгоинг сървъра. Пощата си ми е в мой сървър към ГМАЙЛ.

Ама не ми е ясно нищо. Мога да създавам мейли и да ги трия.

Ако не ви затруднява и ако е възможно все пак да ми помогнете дистанционно, помогнете.

Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Явно само с GMAIL работи. Какво ли не пробвах.

Здраве да е, ще махна иконката от мястото и след като не става да си вляза в мейла веднага.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

да кажа как се реши проблема. Просто е трябвало да си напиша името и паролата в раздела на gmail и всичко си дойде на място без проблеми. Нали ви бях писал, че сайта ми е към gmail и ползва негови неща.

Поздрави за всички!

Да допълня: Сега вече разбрах защо има отделна иконка за мейл. Супер е неговото ползване. Когато си заредиш мейла при връзка с интернет, той сваля всичко на телефона и после можеш да си го гледаш офлайн. Много е готино и полезно.

Да си го ползвате със здраве всички които можете. Определено си заслужава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Направих си акаунт-а но като влеза в Mail - ми казва the connection to the "pop3.abv.bg" failed. ??? защо ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ми най-малкото защото рор3 на абв.бг е платена услуга. Ако си си платил такава, виж си настройките за Outgoing mail server(SMTP) и Incoming mail server. Влез в абв.бг и потърси там какъв е входящия и изходящия сървър.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И за в бъдеще, преди да пишеш каквото и да е било, се постарай да се запознаеш с правилата на форума (всички теми в раздела с правилата), за да не се налага да бъдеш санкциониран за мързел, както не четеш нужните теми отначало до край, а само заглавията, колкото да се сетиш къде да пишеш...

Щото Кака скоро ще си дойде....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

следвах по горните инструкции за Incoming i outcoming , Който бяха дадени за abv.bg но пак не може да ми ги отвори :?

П.С. Четох цялата тема :twisted:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравеите! Включих се във форума,защото и аз се натъкнах на един от обсъгданите по-горе въпроси,а имено:

не мога да изпратя mail,иначе с входящите н.п.

Моля помогнете !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Виж си настройките за Outgoing mail server(SMTP). Къде ти е пощата?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако ползваш categories, или наякоя друга програма за скриване на икони, и мейл-а е "скрит" в някоя папка - затова е. Всички приложения от с-мата изчезват от сетингс, когато са поставени в папка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

"Скромен" опит само...и аз се чешах където не ме сърби преди няколко месеца, даже и рестор правих тогава. Четни някъде във някой форум за libhide каква работа всъщност върши.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

@Lamer, и ако беше писал къде се криеше проблема???

Редактирано от The Shaman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ползвам Categories, заради темата iNav. И тъй като е имало 2 икони Mail, едната се използва в темата, то другата без да искам съм я поставил в Apps (Categories), така че съветът ми е: ВНИМАВАЙТЕ С CATEGORIES!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Просто не я слагайте... Акана работа както казва дъщеря ми :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И аз си омазах телефона един път и повече това нещо не го бутвам!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Просто следя точка по точка описанията и това в темата за iNav. Сега ще я махна Categories, защото прочетох и оплаквания за бързо падане на батерията и т.н. С три думи: Следвам бг-iPhone Библията ;-)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На мен батерията си ми беше добре - просто не съм крил системни приложения(освен settings).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За да стане трябва да си платите РОР3 от абв. Аз намерих инфо. от абв->помощ->услуги

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравей,

за пощата на abv.bg трябва да платиш за да я ползваш.И аз исках да си я поставя в мейл-бутона,но не се получаваше.Като поразпитах във форума и ме открехнаха ,че е платена.Ползвай другите/чуждите/ имейл-доставчици.Хем са по-сигурни,хем са по-добри,хем работят без никакъв проблем.

Поща на абв.бг може ли да се настрои ? От other пробвах, попълних всичко и накрая ми изписва, че няма такава поща или че не е валидна... Някой настроил ли си е абв.бг ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте,

Вече може да имамте безплатен имейл акаунт на устройствата си в abv.bg.

За настройки на пощата в телефона да въведете:

POP3 Account Information:

Name: (Стоян Иванов)

Adress : (stoqn@abv.bg)

Discription Email

Incomming mail server:

Host Name: pop3.abv.bg

User name: (stoqn@abv.bg)

Password : (Паролата за вход в пощата ви)

Outgoing mail server:

Host Name: smtp.abv.bg

User name: (stoqn@abv.bg)

Password : (Паролата за вход в пощата ви)

Incoming Server (Входящ сървър POP3): pop3.abv.bg – port: 995 TLS/SSL

Outgoing Server (Изходящ сървър SMTP): smtp.abv.bg – port: 465 TLS/SSL

Понякога дава грешка. Пробвайте с включен SSL.

Пробвано с три акаунта и работи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Най-накрая, но тъпото е, че взима само майлите от "Кутия", а не и тези от другите папки :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Дааа и при мен стана... първо ми даде 1-2 пъто грешка понеже бях объркал някой неща, но после mail-те си излязоха :tease3:

П.П. Не е вярно обаче, че не показва останалите папки. Ако нямаш нищо в тях не ги показва, но пробвах да изтрия един mail и ми се появи папка Trash.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Настрой си в телефона коя папка как да я показва бре! Имаш настройки - коя папка от пощата, на коя да съответства в мейл ап.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...