Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

TomTom for iPhone


ThUnDeR

Recommended Posts

Ето TomTom Eastern Europe v1.1 немодифициран.

Map coverage statistics:

Detailed map covering Eastern Europe with the latest IQ Routes™ data for faster routing.

Countries fully covered (99.9%): Czech Republic, Hungary, Lithuania, Poland and Slovakia.

Countries partially covered: Bulgaria (54%), Estonia (72%), Latvia (63%), Slovenia (68%) and Croatia (42%, including major cities and coastal areas).

DOX

[download:1q8ac14i]http://dox.bg/files/dw?a=552eafc4eb[/download:1q8ac14i]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично мога да кажа, че от 1,2 съм много доволен.

България е доста подробна и същевременно ми харесва как работи самата програма

/скорост на отваряне и работа с карта, намиране на адреси, включително квартали и блокове и това че има iPod контрол/

Аз я сравнявам с iGo и в момента TomTom е с едни гърди напред, поне според мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

NBT, картата на 1.2 не е нова, сложил съм 835.2419. В момента свалям 840.2562.

840.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за информацията, тази като я погледнах никак не е зле, което значи, че следващата ще е още по-добра. Само където е на латиница и българския глас е доста дразнещ. Ако някой знае как да се смени със по-читав (ако има такъв) нека сподели.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

От два дни се опитвам да си кача новата версия на "Том Том", но при инсталацията стига до едно и съща място и спира изписва ми "......because it is not signed.

Дали може някои да ми помогне?

П.П. Преди това бях с версия 8.... и си работеше перфектно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

версия 8..
???

Версия на какво? На ТомТом???

"......because it is not signed.

Потърси друга версия, тая не е кракната(или ти не си пач-нал тел-а за кракнати приложения). Откъде си я свалил?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На новата версия колко % е покритието над България и как мога да разбера за всяка следваща карта ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, 0.8 е версията на "Том Том", която ползвах.

Новата е сваляна от форума v1.2.

За приложенията, имам Сидия и съм качвал от нея.

П.П. Явно нещо не съм направил след ъпдейта към 3.1.2, защото немога да си слагам никакви приложения освен от Сидия и Ap Store.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моментално разгледай раздела с Ръководствата: viewforum.php?f=7

alxx, ти е дал жокер какво си пропуснал така, че стига спам в тази тема!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ThUnDeR, може ли да се сложи на тази версия на tomtom или трябва да чакаме някакво отключване или кракване на картата?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно. Сега , ако може да качиш някъде Western and Central Europe 840.2562. за сваляне или пък Джони да го направи, цена няма да имате. Благодаря ви предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря на ThUnDeR за файловете.

Имам един проблем със сваления от първия пост файл. Комбинирах 3-те файла от dox.bg и когато добавям .IPA файла в iTunes ми казва "The application could not be added to your iTunes library because it is not a valid application". Иначе файла го отворих с winrar и го тествах - няма грешки.

Поздрави

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С тази карта няма да стане поради проблем с Zip-пването на файл >2GB. Можете ръчно да си я смените като изтриете старата и копирате новата. Само информативно, картата на БГ не е променена, така че не виждам смисъл да се блъскаме всички с излишни операции :cry:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря на ThUnDeR за файловете.

Имам един проблем със сваления от първия пост файл. Комбинирах 3-те файла от dox.bg и когато добавям .IPA файла в iTunes ми казва "The application could not be added to your iTunes library because it is not a valid application". Иначе файла го отворих с winrar и го тествах - няма грешки.

Поздрави

И при мен се получава точно същото, интересното е че ipa-то е с големина около 900 МВ. Да не би да ги събирам неправилно? Поздрави.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря на ThUnDeR за файловете.

Имам един проблем със сваления от първия пост файл. Комбинирах 3-те файла от dox.bg и когато добавям .IPA файла в iTunes ми казва "The application could not be added to your iTunes library because it is not a valid application". Иначе файла го отворих с winrar и го тествах - няма грешки.

Поздрави

Грешките ти идват от това, че не четеш целите постове. Ако се загледаш малко ще забележиш това:

като се изтеглят архивите, използвайте това: http://www.freebyte.com/hjsplit/#win32

Split&Concat 3.0 for Mac OS X

[download:2qrpvupw]http://www.xs4all.nl/~loekjehe/Split&Concat/SplitandConcat_3.0.dmg.zip[/download:2qrpvupw]

HJSplit 2.4 for Windows

[download:2qrpvupw]http://www.treepad.net/download/hjsplit.zip[/download:2qrpvupw]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Грешките ти идват от това, че не четеш целите постове...

Което означава, че се нуждаеш от спешна творческа командировка ТУК ! :twisted:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря на ThUnDeR за файловете.

Имам един проблем със сваления от първия пост файл. Комбинирах 3-те файла от dox.bg и когато добавям .IPA файла в iTunes ми казва "The application could not be added to your iTunes library because it is not a valid application". Иначе файла го отворих с winrar и го тествах - няма грешки.

Поздрави

Грешките ти идват от това, че не четеш целите постове. Ако се загледаш малко ще забележиш това:

като се изтеглят архивите, използвайте това: http://www.freebyte.com/hjsplit/#win32

Split&Concat 3.0 for Mac OS X

[download:2up84wgz]http://www.xs4all.nl/~loekjehe/Split&Concat/SplitandConcat_3.0.dmg.zip[/download:2up84wgz]

HJSplit 2.4 for Windows

[download:2up84wgz]http://www.treepad.net/download/hjsplit.zip[/download:2up84wgz]

Сигурен ли си, че точно в това ми е грешката? Конкатенирах 3-те файла с TotalCommander, който си има перфектна функция за тази цел. Не мисля, че HJSplit прави нещо по-различно (поправи ме, ако греша, ще съм ти благодарен :-). Отговора на ThUnDeR ми изглежда по-правдоподобен.

Поздрави

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо не се опиташ по начина, който съм казал и тогава да коментираш. Нека някой, който е опитал с Split&Concat 3.0 for Mac OS X или HJSplit 2.4 for Windows да сподели, защото при мен се получава без проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Файловете се обединяват без проблем,с приложените от jonybravo програми!Аз ползвах HJ Split.Теглите 3те части на Том Том,от поста му,както и програмата(HJSplit).Стартирате HJSplit.exe и избирате"Join"!След това посочвате първата част от ТомТом-а и програмата автоматично свързва всичките 3 части в един .ipa файл.Когато процедурата завърши,можете да инсталирате или през iTunes или като метнете ipa файла във var/mobile/library/downloads и после instal през installous.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо не се опиташ по начина, който съм казал и тогава да коментираш. Нека някой, който е опитал с Split&Concat 3.0 for Mac OS X или HJSplit 2.4 for Windows да сподели, защото при мен се получава без проблеми.

Аз го направих със HJSplit 2.4 и не се получава, както казах в предишният пост ipa-то е с големина около 900 МВ и iTunes ми казва "The application could not be added to your iTunes library because it is not a valid application". Поздрави

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...