Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

TomTom for iPhone


ThUnDeR

Recommended Posts

На всички ли ви се опреснява картата бавно при разглеждане или само на мен

Редактирано от mstrike
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря certomaz, втория линк който си дал наистина е работещ. И най-важното е, че програмката тръгна на телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не забелязвам забавяне, всеки път рефрешва, когато се разглежда картата, но е за по-малко от секунда... бързо си става... а и направо се родих с този ТомТом... е тва е вече навигация, при WindowsMobile e iGO8, обаче за iPhone само TomTom.. вярно, графиката не като на AVATAR, обаче пък е разбираема, едра, самата програма е бърза, стабилна, точна и работи коректно.. доволен съм много!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен не ставаше дори и с този последния файл, но след търсене и четене с помощта на тази тема: http://bgiphone.com/showthread.php/89?highlight=ldid+-S се оправих. Трябва да имате инсталирани от Сидия Link Identity Editor и MobileTerminal.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За всички, които са решили все пак да закупят приложението, а искат да имат в БГ камерите на КАТ - ето какво направих (на тоя тел. реших всичко да му е ъриджинъл, поне за сега)"

1. Джейл с червения сняг (аз даже и сидията не сложих); с FW 3.1.2 съм, 3G; без никакви проблеми, всичко като настройки се запази. Стана за около 8 минути; за джейла - вижте в раздел отключване, джейл и т.н. - обяснено е супер добре;

2.Свързах телефона с ifunbox-a - отново във форума имаше линк към програмката;

3. Вижда се устройството - цъка се да се разпъне файловата система върху плюсчето;

4. Отива се в следната папка по следния път: raw file system / var/ mobile / applications. Тук виждате папки с номера дълги - почвате да цъкате, за да видите в коя е томтом-а (казва се Eastern Europe); при мен номерът на папката започва с C58471............, но предполагам при всеки е различно. Подпапките тук са dcuments, Eastern-Europe.app, Library, tmp;

5. Отворих Eastern.europe.app и после папка Eastern_Europe.

6. Свалих си от стр. 7 на тази тема най - актуалните файлове с камерите.

7. Пляснах ги във въпросната папка Eastern_Europe.

8. Нищо не стана и изтрих двата файла от папката.

9. Поразгледах имената на файловете, които си бяха оригинално в папката и двата файла, които са с БГ камерите ги преименовах на Safety_Cam_BG_TomTom - за ov2 файла и Safety_Cam_BG_TomTomOv2 - за ver файла.

10. Пак ги пляснах в папката.

11. Имам си камерите - тествано на живо + няколко пъти с route demo.

За сега се държи стабилно системата. Нямам проблеми с апстор-а. Интересно ми е ако мина на 3.1.3 / след ъпдейт на томтом-а дали ще се затрият тия файлове, но ме съмнява.

Сега като съм джейлнат много ми е интересно дали ако турна и гръцката карта ще тръгне директно. Предполагам, че може да се сбори с оригиналния томтом ако я усети, че е лекувана, ама едва ли.

Дано да е в хелп на някой горното писание.

Поздрави

П.С. За мен томтома рулира. Имам и IGo и въпреки всичките ми опити в настройките ми го сложи много добре прекарвайки ме през няколко села без път и през мост "с нарушена товароносимост" без да ми даде алтернативен маршрут.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ъриджинал, колко да ти е ъриджинал :tooth: Джейл, мейл, фънбокс...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, томтом-а поне си го поръчах от итуне-то :-) Ама май ми се услажда другия начин, а да видим...:-)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпроси няколко, които нещо не мога да реша (дано не е много офтопик) - взех си кар кита. Той се свързва с телефона чрез синия зъб. Въпросът е, че след като се открият и свържат телефонът продължава да си търси и други устройства, което предполагам малко или много гълта ресурс, т.е. забавя телефона. Има ли начин като открие и се сдвои да спре да търси други устройства или не?

Второ - не виждам в ТомТом-а шорткът някакъв към Ipod-а - може да се слуша музика, но трябва да пуснеш плеъра, после да влезеш в ТомТома. А какво става, ако искам да сменя албум / песен - трябва да излезна от томтом-а, да ида в IPod-a, да сменя и после пак да заредя томтом-а ли? Някак тъпо ми изглежда.

Поздрави

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бахти тъпака съм...Как мое да не го видя? Заслужавам доживотен бан...

Благодарско!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Самокритиката е полезно нещо - ако бяха всички като теб...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малко глупав и не по темата въпрос, но ме гложди от известно време. Ако ползвам подобна програма таксува ли се от оператора и на каква цена?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дали е глупав не знам, но е разискван многократно. Не, не се таксува.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
Публикувано (редактирано)

Някой иска ли да пробва 1.3?

IMG_0197.PNGIMG_0195.PNG

Редактирано от ThUnDeR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

TomTomEurope_1.3_BGiPhone

Тествана е и работи перфектно. Добавени са карта на България (понеже версията беше за западна Европа) POI за България и българска гласова навигация. Гугъл сърча не подържа кирилица!

За компилирането на двата файла използвайте Split & Concat за Mac и HJSplit за Windows по познатия вече начин.

Всички адмирации са за @ThUnDeR, който свали и пачоса версията :)

DOWNLOAD:

TomTomEurope_1.3_BGiPhone.ipa.001

TomTomEurope_1.3_BGiPhone.ipa.002

7777z.jpg

Някой иска ли да пробва 1.3?

IMG_0197.PNGIMG_0195.PNG

Редактирано от The Shaman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как стои въпроса със Safety Cam? Актуални ли са тези от 1.2?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май и тук ще иска метода BUILD2, или повторно добавяне в iTunes. При мен от първия път не стана. Сега завтарям.:)

п.с. скоро правих рестор и не съм качвал TomTom.

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз нямам проблеми, може да е от разликата във FW, аз съм с 3.1.2.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За да сработи под 3.1.3 трябва да направите тази лека врътка.

1. Отваряте Cydia и инсталирате Link Identity Editor

2. През SSH и WinnSCP отивате до var/mobile/Applications/xxxxx-TomTom, отваряте папката WEurope.app и маркирате всички файлове, които са в нея.

3. Отваряте Terminal и задавате команда ldid -S WEurope

Как да зададем права чрез WinSCP/iFile/Terminal?

Благодарностите отново за ThUnDeR

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,след като сложих програмата ме изхвърляше още в началото,направих описаното от Grievous и веднага сработи.С firmware 3.1.2 съм така че на който му прави същият проблем нека пробва it realy works :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...