Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

TomTom for iPhone


ThUnDeR

Recommended Posts

Съжалявам но не съм на ястно как става така,но мерси много все пак няма да те занимавам повече с мойте глупости

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

да събрах ги, даже намерих една версия която е 3.1 също от ъндерграунд сайта но ми изписва същото

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

така е името на един саит но няма значение де,истината е че при мен не стана с тази версия,направих всичко както е описано но нищо,а интерестно че другите си я инсталират успещно,а при мен греда!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как да сложа 1.3 при положение че са с еднакви имена файловете.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Петко, при подобен въпрос , ще се наказваме. В поста е обяснено какво се прави.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За компилирането на двата файла използвайте Split & Concat за Mac и HJSplit за Windows по познатия вече начин.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е това определено не е в първия пост... Не можах да изчета цялата тема.Мерси :bravo:

alxx: Интересно, как видя линка за 1.3 и не видя обяснението в същия пост? :twisted:

Редактирано от alxx
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Навигацията е супер ;]

П.С. Линка го видях от първата страница,а не от предните страници.Moжете да сложите линк и обяснение на тази програма на 1-вата страница,защото не всеки има възможност да търси 10 страници.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ThUnDeR, отдели цяла една неделя за да я има тук 1.3 :)

Важното е, че се разбрахме!

Редактирано от The Shaman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А, я виж ти, не всеки можел да търси 10 страници, а някои са длъжни да пишат по 500 за такива като теб...

petkoxray, дай ми още едно такова изказване само... :evil:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никой не е длъжен да пише каквото и да е било.Просто отбелязвам, че може да се сложи на първа страница за по-лесно.Какво изказване да дам ? Дадах просто съвет.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Да попитам, имам инсталирана карта на Близния изток. За да инсталирам Европа, трябва ли да махна другата или тя се добавя към нея.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Качвам я вече втори път и не ще. Стига до около 70% и приключва с качването и не ще да тръгне.

В началоти качването си върви добре, но като стигне до там, започва страшно бавно.

Имам 12ГБ свободни на тела. При второто качване, първо махам от тела, изтривам от тунето и инсталирам наново, на чисто.

Интересното е, че за Близкия изток картата си е там, но ми липсва на апликейшъните в телефона в тунето.

Картата на Близкия изток като я стартирам, си работи, но иконата я няма на тунето, а я има на телефона.

Докато на Европа иконата я има, но не се стартира.

Редактирано от ypetrov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колеги бих искал да попитам има ли карта на Том Том или Igo за България, в която са вкарани не само улиците,а и номерата на блоковете подобно при Garmin?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...