Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

TomTom for iPhone


ThUnDeR

Recommended Posts

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не спирам докато не гризна full. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Той пак си е само един, обаче е аут. Да не го е набарал Явор Колев ?:)

:tooth::tooth::tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линковете за достъп до файла ще бъдат активни до : Събота 17.07.10.

Файл : E.Europe-v1.4.1.ipa

Линк за сваляне :

Свали

Редактирано от The Shaman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой дали има идея, защо в 1.4 са махнали страни като Гърция, Турция и Сърбия/поне в описанието в iTunes/?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сърбия е налична, ама само главните пътища - даже и в Белград, а Гърция липсва въобще в 1.4.1 :hmmm:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ли някакъв шанс да качите карта на USA на някой български сайт (DOX например) Намерх линк от Hotfile, но ще ми отнеме няколко дена, да го сваля от там.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи питаш дали ще го свалим вместо теб от там??? Линка, който съм предоставил на предната страница е свалян от Hotfile... Не отнема много...Пускай да го сваляш и ще се радваме ако го споделиш после и с нас ; )

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи питаш дали ще го свалим вместо теб от там??? Линка, който съм предоставил на предната страница е свалян от Hotfile... Не отнема много...Пускай да го сваляш и ще се радваме ако го споделиш после и с нас ; )

Не искам никой да сваля нищо вместо мен. На предната страница няма това, което аз търся... не знам за какъв линк ми говориш, но няма нито един за TOMTOM USA. Има какво ли не за Европа, но не и за САЩ. От Hotfile (стр.3 от темата), трябва да чакам 30мин между свалянето на два файла, а като са 13 фаила е малко множко... За това се надявах ако някой вече го има да го сподели.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето ти го в 8 части: http://www.mediafire.com/?sharekey=6e7971811b04db2cab1eab3e9fa335ca54d6e8a020f7b2f2 Там от където го намерих пишеше, че е 1.4.1... Не гарантирам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Супер странно ми се вижда, че карта на Гърция няма нито във версията за източна Европа, нито в тази за ЦЯЛА Европа... Има я само като отделно приложение, както е и с Турция.

Ако на някой му попадне линк за гръцката версия, моля да го пусне тук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми Гърция никой не иска да ги знае вече. Нека си стачкуват и да ги закрива. Скапаняци, унищожиха ЕС. Аз там няма да стъпя повече, както и спрях да си купувам каквото и да било с гръцки произход. Даже узо спрях да пия :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Даже узо спрях да пия

Що ли нещо не ми е достоверно.... :rolling:

ПС. Вярвам ти, от днес – със сигурност си спрял.... :) Да живее родната мастика! :)

Редактирано от Sladichuk®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Имам следния въпрос: Пътеката var/mobile/Application/XXXX/TomTom.app/TomTomMаp я нямам, създадах такава папка и след като разархивирах зипа с камерите получените файлове ги сложих там, но камерите не ми излизат. Някой да даде Жокер??? Благодаря предварително!!!

P.S При мен обаче самия ТомТом в iTunes ми излиза под името Europe и пътеката е var/mobile/Application/XXXX/Europe.app/ , но вътре няма папка от сорта на EuropeMap да не би папката да трябва да се казава EuropeMap

Редактирано от FidoDidoo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

да не би папката да трябва да се казава EuropeMap

Ъхъ...другото Шамана ти го написа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми няма такава папка. Интересното е ,че Има папка от сорта на Central_Western_Europe2GB и там бяха всички такива файлове (Safery_Cameras_UK_TomTom...) и аз ги сложих там но не излязаха. Направих експеримент и пуснах един маршрут до Италия и също нямаше камери никъде по целия маршрут. Сега свалям наново това ТомТом Еurope 1.4 и пак ще ги разархивирам пък ще видим,защото с преименуването нищо нестана, като го преименувам на Tomtom и като го add-на в itunes пак илиза като Europe

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...