Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

TomTom for iPhone


ThUnDeR

Recommended Posts

iPhone TomTom Europe 1.5 Radar Safety Speed Cameras Map 8.55.2885 -bg torrent.

Гласът на Китайката Chonghua e заменен с този на Анелия.

Свали

Редактирано от joroiliev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кои камери ползваш? Моите или други? Вземи прочети какво пише на последния ред от подписа ми.

Твойте ползвам!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз няма тази пътека var/mobile/Applications/.../TomTom.app/TomTomMap/. При мен е var/mobile/Applications/.../Еurope.app/, но вътре няма папка EuropeMap или TomTomMap, а имам папка която се казва само EUROPE и вътре има файлове с подобни имена като Safety_Cam_BG.ov2 и Safety_Cam_BGOv2.ver, и като ги сложа вътре пак не ми излизат

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е неможе да няма решение на проблема. Каква може да е причината да нямам тази пътека, а къде примерно седат картите и по спец. тази на България?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Инсталирай си afc2add от Cydia бре. Така ли не го запомнихте това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

FidoDidoo проблемът ти е че не си направил това:

Сложете си offical TomTom.

Тази версия, която си сложил вероятно е Custom и е леко shitty.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Инсталирай си afc2add от Cydia бре. Така ли не го запомнихте това.

И с него и без него се същата работа, папките няма да се променят

Tomtom Eastern Europe 1.5 (official)

img0113g.png

edit: Western and Central Europe 1.5 Custom ** NEW MAPS **855 2982 при мен дава грешка, когато пробвам през iTunes, но когато я копирам във /var/mobile/Documents/Installous/Downloads и я инсталирам през Installous всичко си е ОК.

Тези ли имаш предвид

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аре на бас, че ще се променят. Вие не обичате, или Ви мързи да четете, а ви доставя удоволствие да спорите. От там идва и този слух, че екипа на форума бил строг. Амии, никак не сме строги. :mellow:

http://bgiphone.com/topic/9-aeinoui-aei-oaeeiaaoa-nenoaaia-ia-iphone-idhaac-usb-eaaaaea/page__st__35__p__35253__hl__afc2add__fromsearch__1#entry35253

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iPhone TomTom Europe 1.5 Radar Safety Speed Cameras Map 8.55.2885 -bg torrent.

Гласът на Китайката Chonghua e заменен с този на Анелия.

Свали

Ся и регистрация ли трябва да си правя за да го издърпам това? Неможе ли просто да го цопнеш някъде другаде вместо да смъквам торент?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Aма аз не говора празни прикаски и не се опитвам да спора. Инсталирах гo влязъх през DiskAid и няма разлика във файловете нямам папка EuropeMap или TomTomMap

Само май не съм го Reboot-нал сега и това права

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1.Здравейте съфорумници, съжалявам, че досаждам, но имам същия проблем и на iPhone 4. Свалих последната версия на TomTom на canolli и в iTunes ми излиза, като Europe и нямам папка EuropeMap, а папката се казва Central_Western_Europe2GB и като сложа камерите в нея не ми излизат.

Само да те питам, къде не ти излизат, като дадеш Browse Map или като си по маршрут, защото при мен като дам Browse Map също не ми се показват, но когато съм в движение всичко си е ОК. Днес пътувах и на връщане си направих експеримент на зона, в която знам че има камери.

img0155f.png

img0156j.png

А ето как изглежда същия участък ако го гледаш в 2D mode през Browse Map.

img0159f.png

edit: Това, което ти показвам на шотовете е с версията, която си сложил и ти http://itunes.apple.com/linkmaker/

камерите съм ги копирал в тази папка:

/private/var/mobile/Applications/45719EC3-E43D-490F-869E-28A22424F767/Europe.app/Western_and_Central_Europe_2GB

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми аз съм на терасата давам си маршрут и като дам на browse map или да симулира маршрута и не ми излизат, явно в това е проблема, трябва да съм в движение. Мислех си, че е като на iGo. Мерси много и съжалявам за главоболията

P.S. А да попитам как да си преименувам app-то и на телефона и в iTunes да го виждам като TomTom, а не като Europ. В Library, като му дам дясно копче и Get info не ми позволява да се преименува (както може да се преименуват песните), ако преименувам самия app преди да го добава в iTunes отново го виждам Europe,

Редактирано от FidoDidoo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам инсталирана iPhone TomTom Europe 1.5 Radar Safety Speed Cameras Map 8.55.2885 и сложих камерите на ThUnDeR в

/var/mobile/Applications/XXX-xxxxx/EUROPE.app/Europe

и работят както трябва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

P.S. А да попитам как да си преименувам app-то и на телефона и в iTunes да го виждам като TomTom, а не като Europ. В Library, като му дам дясно копче и Get info не ми позволява да се преименува (както може да се преименуват песните), ако преименувам самия app преди да го добава в iTunes отново го виждам Europe,

Ако искате да промените името, което се изписва на Sringboard-a, трябва да направите една малка корекция в Info.plist файла. В този случай той се намира тук:

/var/mobile/Applications/XXXXXXXX-XXXX-XXXX-XXXX-XXXXXXXXXXXX/Mobile Maps UK & Ireland.app/Info.plist

Отваряте Info.plist и срещу Bundle display name пишете каквото искате да ви се покаже на Springboard-a.

В този случай при мен е:

/private/var/mobile/Applications/XXXXXXXX-XXXX-XXXX-XXXX-XXXXXXXXXXXX/Europe.app/Info.plist

Ето ти един info.plist файл, който съм ти го направил да показва само TomTom

Info.plist.zip

img0160w.jpgimg0161n.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От 3.0 ще е. Вдигни нагоре и пак пробвай.

Щеше да е чудесно ако ми беше ясно как става :smile: Иначе четох форума, нищо обаче не разбрах.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще е чудесно да почетеш повечко. Ти си с ФЗ и нямаш много мегдан за грешки.

П.П. Разкарай латиницата от профила!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

TomTom-а го оправих и работи, уви не мога да ползвам телефона вече като такъв :rolleyes: поне за сега.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако може и с актуалните камери има една бира от мен

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е последна версия към момента:

TomTom Safety Cam BG v57 (fixed) Safety_Cam_BG_v57.zip

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Този файл и аз го имам, но проблема е, че мястото за поставяне от предната версия го няма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...