Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

TomTom for iPhone


ThUnDeR

Recommended Posts

Това е 1.6 - Eastern Europe. Ще свърши ли работа?

Свали

Редактирано от drank
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Сложих си 1.6 и тръгна без проблеми. Качих и Speed Cameras v57, но тях не ми ги показва. На 1.5 ми ги показваше без проблем. Сложил съм ги където трябва. Има ли някой, на който му работят с 1.6? Благодаря

Да. Копират се в User Applications/E. Europe/E. Europe/Eastern_Europe. Не се виждат като браузваш по картата, но...

img0231.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах го днес и работи без проблем. ThUnDeR, сърдечни благодарности за помощта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте, Poi -тата при мен си работят идеално и при browse и при навигация. Само ги ресайзнах на 44x44 и НЕ се конвертира а само се преименува с F2 на windows explorer от *.bmp на *.png! От PoiPlaza се актуализират тези POI -та. Много улесняват!

dsc01584.png

Uploaded with ImageShack.us

dsc01581.png

Uploaded with ImageShack.us

Редактирано от svilen5
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На предната стр. е линка от Sisq0

"Имах малко време и си спретнах една BG POI колекция от PoiPlaza. Не съм преточил всички POI - теглил съм само неща които биха ми потрябвали на мен, така че ако някой иска нещо допълнително, винаги може да си го доизтегли (или да изтрие ненужните от архива).

Свали

Можете да ги наблъскате в .ipa файла (с WinRAR или друг архиватор). Аз ги вкарах направо в инсталираната програма на телефона с iFunBox. В случай, че някой все още не знае как:

1. Закачате телефона към компютъра и стартирате iFunBox

2. Влизате в папката на програмата My Computer/iPhone/User Applications/E. Europe (ако ползвате версията за Източна Европа)

3. Копирате файловете от архива в My Computer/iPhone/User Applications/E. Europe/E. Europe/Eastern_Europe (няма неволно повторение в имената, редът на папките е такъв)

4. Стартирате ТомТом на телефона и се уверете, че новите POI са включени. По подразбиране са, но все пак проверете в Change Settings >> Map >> POI Types"

Редактирано от svilen5
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За тези, дето не четат темите, ами искат веднага, незабавно и лично само за тях преразказ, или лична прислуга – идете си с мир!

Чакам следващия мераклия...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

svilen5, благодаря. Получи се, но с малко доработка.

Направих ги 44х44 и смених разширението на .png, но излязоха големи. Ти си с iPhone 4 и затова при теб се виждат нормално.

После опитах само да сменя разширението, като оставя 16х16 и стана. Чувствам се супер тъп - какви ли не схеми приложих, а дори не се сетих просто да сменя разширението. ;)

Ето как се виждат съответно 16х16 и 44х44 на 3G :)

63722356.th.png 96128396.th.png

Ето архив с поправените картинки (в подпапка 44х44 съм запазил по-големите, ако някой с iPhone 4 иска да си ги подмени)

Свали

Редактирано от Sisq0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Свалих си iPhone TomTom Europe 1.6 Radar Safety Speed Cameras Map 8.60.3102, сложих камерите на ThUnDeR и POI на Sisq0 /с 44x44 икони/ и всичко върви чудесно.

Само забелязах, че когато активирам MapShare и дам Download след това crash-ва, изключая това работи перфектно. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оправих проблема с MapShare с рестарт /Power+Home/ колкото и да е странно, прочетох го в форума на apple.

Редактирано от ML16
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте ,ако може някой да ми даде линк за цяла Европа ? Мерси предварително !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мога ли да помола някой да даде линк за цяла Европа --> TomTom Europe 1.6 by canolli

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мога да помогна само с torrent

iPhone TomTom Europe 1.6 Radar Speed Cameras Map 8.60.3102 ipa

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Напълно достатъчно. Мерси. Нека някой, който ползва тази версия да каже изхвърля ли го когато update-ва картите, защото мен ме изхвърля когато се изпълни бара

Редактирано от FidoDidoo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оправих проблема с MapShare с рестарт /Power+Home/ колкото и да е странно, прочетох го в форума на apple.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не се получава, продължава да ме изхвърля. Колко време държиш Power+Home. На TomTom 1.6 E.Europe като му дам update не ме изхвърля

P.S. Ако на някой му се намира под ръка ТomTom 1.6 Europe by canolli нека да я сподели

Редактирано от FidoDidoo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Докато се рестартира/ видиш ябълката/.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето и едни линкове от мен на TomTom Europe 1.6 с работещ MapShare

part1:

Download

part2:

Download

part3:

Download

Редактирано от FidoDidoo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Ванко, няма само БГ карта за ТомТом. Спри да спамваш!

Е, за версията 1.4.1 някой беше направил TomTom само с българска карта.

То с другите iGo и прочие няма проблем да ги слимнеш с WinRar, но точно TomTom - трудно.

Някой ако знае как става, нека каже.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щом има - а, намери я да ми я покажеш! Няма трити мнения в темата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...