Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

TomTom for iPhone


ThUnDeR

Recommended Posts

Има я и в Torrent.ru

Абе ти си като майка ти....все едно съм те правил на "ксерокс"

егати и "шпионките"... :angry:

Кой те бие през устата....

Казал съм ти... само в "Говорилня"....

The Shaman прав си, вече са я корегирали... сутринта имаше нкакво "менте" :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой случайно да е попадал на TomTom 1.7 Europe със включена и Гърция? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дам, знам обаче някой беше успял при 1.6 да ги събере в 2GB.

Edit

Намерих TomTom 1.7 Europe със включени Гърция и Турция.

Ако някой иска мога на ЛС да му дам линкове и упътване. :rolleyes:

Редактирано от ML16
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Как мога да купя TomTom Europe, след като нямам билинг адрес за където и да е навън, а в нашия, българския стор, го няма?

Edit: Става от румънския стор, където може да се регистрира човек с българска кредитна карта. За съжаление няма за цяла, а само за Източна Европа, но и това е достатъчно. Благодаря на JVV за съвета.

Редактирано от ayl
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Дам, знам обаче някой беше успял при 1.6 да ги събере в 2GB.

Edit

Намерих TomTom 1.7 Europe със включени Гърция и Турция.

Ако някой иска мога на ЛС да му дам линкове и упътване. :rolleyes:

Моля те даи ми някакжи линкове за 1.7

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Някой има ли линк за Speed Cameras версия, която да работи с TomTom E.Europe 1.7

Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Такива неща - оттук. Не го пиша сефте бре, търсете малко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не цитирай последен пост!!!

Търсих, търсих, но не намерих откъде да го дръпна. Много благодаря за линка.

Качих го както е описано по-горе в User/Applications/E.Europe(folder)/Eastern-Europe.app/Eastern_Europe и ми се появи в POI и картата.

Ще ги пробвам днес камерките :))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

TomTom Europe

TomTom

Version: 1.8

What's new in the latest version:

- LATEST, UPDATED TOMTOM MAP: Because roads are constantly changing, on average 15% of roads change every year, your TomTom App update comes with the latest and most up-to-date map.

- MULTI-STOP ROUTES: Make your journeys simpler. With up to five stops on your journey, you can pick up friends and visit places of interest more easily – and you only need to plan your route once.

IPHONE ORIGINAL (2G) AND iPOD TOUCH 1st GEN. USERS: DO NOT DELETE YOUR CURRENT APP (v1.7) FROM YOUR DEVICE. Your current App is the last version that supports your device. This update (v1.8) does not run on your device. If you delete your current App from your device and try to install this update, you may no longer be able to re-install your current App.

Languages:

English, Catalan, Czech, Danish, Dutch, Finnish, French, German, Greek, Hungarian, Italian, Norwegian, Polish, Portuguese, Russian, Slovak, Spanish, Swedish, Turkish

Requirements:

Compatible with iPhone, iPod touch, and iPad.

Requires iOS 4.0 or later.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

TomTom 1.8 Europe by Canolli

*** MAPS COVERAGE ***

- AD, AT, BE, CH, CZ, DE, DK, EE, ES, FI, FR, GB, HU, IC, IE, IT, LI, LT, LU, MC, MT, NL, NO, PL, PT, SE, SI, SK, SM, VA, RU (42%), LV (63%), BG (53%), HR (60%).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не разбирам от къде мога да изтегля 1.7 прочетох 10 страници няма нито един линк. Мерси !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако беше прочел повечко, щеше да разбереш, че трябва да пишеш на супер потребител за подобни неща. Линкове във форума няма да откриеш!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Колеги някой знае ли дали и как може да се добавят "speed cameras" за България на TomTom 1.8. EUROPA. Инсталирал съм го на iPhone 4?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колега Jeffry, мисля че ти трябва папка var/mobile/Aplications/ххххххххх/Europe.app/Western_and_Central_Europe_2GB и там слагаш и POI и камерите, като за камерите не съм много сигурен!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Там са всички POI във формат ov2(и камерите са така);) Името на последната папка, зависи от версията на програмата: посочената в горния пост е за цяла Европа, ако е само източна - папката ще е EEurope - имената за останалите версии са аналогични.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно!Аз така намерих папката, като търсех .ov2 файлове :naughty3: Дори си прехвърлих камери от ТомТом 1.7, защото в 1.8 не са за всички държави в Европа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Пичове, наскоро си качих на Айфона последната версия на ТТ Европа /1.8/, сложих му и спийд камерите /конвертирал съм ги в .png формат/. Проблемът е, че виждам камерата на картата, но не задейства звуковото предупреждение, а съм активирал функцията от менюто. Ще съм Ви благодарен, ако ме насочите какво да направя, за да ми "писка", когато наближа камерата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По време на навигиране ще писка, така само да зяпаш - не. Интересно ми е как си качил 1.8 на 3Г, след като в тюнса пише че 1.7 е последната за 2г/3г?

П.П. Още по интересено ми е, какво точно си конвертирал в png? ov2 може би???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно при навигиране не "писка". Виждам на картата как приближавам камерата, но нищо не се чува. Конвертирах .bmp файла в .png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това последното е напълно ненужно. А имаш ли изобщо самите камери в ov2 формат или си качил само картинки???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам ги и двата файла. Показва ми ги коректно, но не се чува предупреждаващия звук, както беше при 1.7 версията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Почва се тегленето с ченгел...

Настроил си кое? Да ти показва камерите като POI? А, звука за предупреждение и вида му настрои ли?

Ако си пуснал всичко и не ще - триеш и качваш пак. Ако пак не ще - теглиш друг рилийз.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пич, не съм такъв безхаберник за какъвто ме смяташ. Всичко, което споменаваш съм го направил/настроил. Явно ще трябва друг релийз да кача. Ще съм ти благодарен, ако ме насочиш към някой читав.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...