Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

TomTom for iPhone


ThUnDeR

Recommended Posts

  • 2 седмици по-късно...

Може ли да ми препоръчате актуална версия на спийд камерите за България за версия Europe 1.10. По принцип се занимавам с Garmin, и не следя актуалността около tomtom форматите на POI. Има ли възможност .gpi (гармин формата) да се пренаправят за tomtom :smile: Благодаря предварително на отзовалите се :smile:)

Редактирано от ttdimov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Камери и ПОИ - poiplaza.com. Меню няма.

За ТомТом ги сваляй във формат ov2 - ще ти излязат като POI в програмата.

Мързеше те да скролнеш десет мнения назад?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Но,но, без цитати на последното мнение!!!

Не, не ме мързеше, точно обратното, прочетох го, но поста е от март месец и помислих, че може да има някакво движение около темата. Колкото до poiplazza от там съм свалял камери, но доколкото си спомням не бяха особено адекватни, а и не ми пискаше като наближа камера и за това не съм повтарял. При гармин излизат на готови пакети и хората си ги ъпдейтват сравнително често, та предположих, че и за томтом може да има най-добра колекция при положение, че всеки втори го ползва на iphone-а си. Все пак благодаря за отговора :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има и ъпдейти от ТомТом,при положение че си я купиш и доплатиш за услугата...

П.П. Не цитирай последно мнение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте, имам един въпрос. Ясно ми е в какъв формат да свалям камери, но в папките, които съм свалил имат освен ov2 файла и bmp файл, него трябва ли да го копирам за да работят правилно, щото има един txt файл в който е обяснего как и според него трябва да се копират, но гледам че в директорията на камерите други bmp файлове няма

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

БМП-то е да виждаш тъмбнейл в настройките за ПОИ, нищо друго.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това какво ще рече, да виждам камерата като иконка на дисплея освен предупреждението ли?

Редактирано от FidoDidoo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Здравейте,

Бихте ли ми казали дали проблема е при мен или все още не е достатъчно пълна картата на томтом.Не намирам централна гара в софия, няма я на картата, версия 1.8 ми е програмата а картата е

Western nd central europe 2 gb v870.3407

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е защото пишеш София с малка буква - програмата те наказва.

Western nd central europe??? България кога се премести там?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е вярно.

TomTom Europe е цялата.

Ако благоволиш да видиш версията на картата в линка...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Инсталирах v1.10, но пак не намирам "централна автогара", при вас има ли я?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Търси я като ПОИ, не като адрес. Такъв адрес няма и в хартиените карти ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И пак не намирам... пиша

"Centralna avtogara"

"Tsentralna ..."

"avto"

"avtogara"

излиза само централна ГАРА(БДЖ)...

как я намирате вие?

иначе е ясно като и знаеш точния адрес да го въведеш и да те упъти, ама става дълга и широка...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

С риск да бъда заплашен с банн или смъмряне ,искам да попитам: последният ъпдейт на камерите , който е от април месец включва ли новите камери и показва ли ги ?По-точно ме интересува дали показва новите камери по магистралата :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако беше благоволил да разгледаш темата,щеше да си запознат с poiplaza.com. Моите камери са оттам и да, има всички стационарни(вероятно без монтираните миналия месец, не съм свалял ъпдейтите). Що не пробваш, пък да кажеш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Навигацията си има вграден БГ глас. Търси Marius.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

What's New in Version 1.11

- LATEST, UPDATED TOMTOM MAP: because roads are constantly changing, on average 15% of roads change every year, your TomTom app update comes with the latest and most up-to-date map.

- NAVIGATE TO CONTACTS: users were unable to select addresses from their address book without agreeing to share information with TomTom. With this update you can select contact addresses without needing to agree to information sharing. Please note that the app never has and never will share any of your contact details with TomTom or anyone else.

- AUDIO OUTPUT SWITCH: Easily stream all iPhone audio to the powerful speaker of the TomTom Hands-free car kit (or any other Bluetooth A2DP device).

- FOURSQUARE™ PLACES SEARCH: Find millions of exciting places to visit by searching with Foursquare, even if you are not a Foursquare user. Log into Foursquare and you can also check in at your destination so you don’t miss any points on your way to becoming its new mayor. (1)

- NAVIGATE TO COPIED ADDRESSES: easily select locations you found on websites or other apps by copying their address and pasting into the TomTom Navigation app. The app will automatically work out the location and navigate you there – no typing needed! (1)

- CHANGE ROUTE TYPE: Plan a route using your default route type setting and quickly recalculate it using a different type with this new Route Option.

- CUSTOMIZABLE MENU: Reorder the items in the main menu and location selectors to your personal preference. If you use your address book frequently as destination choice, you can even place the "Contact" item back into the "Navigate To" menu.

- CLOSING THE MENU ON IPAD: On iPad you can now choose to close the menu only when double tapping outside it. This stops the menu from closing if you accidentally miss a button.

(1) When used, these features need to share your location in order to work. Full details can be found in the about screen of the app.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Новите пътища и тук, както навсякъде когато става въпрос за България, се появяват с година (ако сме късметлии) закъснение. Изнерви ме яко тази навигация на път от Петолъчката към София вчера.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми те не могат да ни насмогнат. Премиера ни нон-стоп открива нови магистрали... Кога 15км, кога 18км...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...