Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

TomTom for iPhone


ThUnDeR

Recommended Posts

Ти пък, да не ми се засегна нещо? :tease3:

Аз съм с 1.8_by_Canolli и бачка на страх - последно оная вечер ми трябваше в Стара Загора и свърши перфектна работа.

Имаш лс.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дали някой има камерите, за 1.8. Аз изтеглих някакви от PoiPlazza (Fixed Cams), сложих ги, виждам ги, нали всичко точно, НО е много некоректна информацията с тия камери. Излизат прекалено много, които нито ги има нито нищо...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ,

аз съм с iPhone 3G с Firmware 4.2.1 ( Jailbreak-нат и Unlock-forever ) , сложих му " TomTom Europe v1.8 By Canolli "

изтеглих от " PoiPlazza " двата файла " BG-FixSpeedcams.ov2 " и " BG-FixSpeedcams.bmp " ,

поставих файла " BG-FixSpeedcams.ov2 " в папка

/ var / mobile / Applications / XXXX / Europe.app / Western_and_Central_Europe_2GB

а другият " BG-FixSpeedcams.bmp " в папка

/ var / mobile / Applications / XXXX / Europe.app / Western_and_Central_Europe_2GB / brand

включих камерите от " Change Settings - Map - POI Types " , но когато само разглеждам картата , ми показва камерите по този начин ( червените иконки )

3669302h.jpg

Все още не съм ги пробвал в движение , дали ще се оправят иконките .

Някакви идеи да имате ? :blink: Предварително ви благодаря :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти " The Shaman " :biggrin: , това " BG-FixSpeedcams.bmp " е трябвало да го обърна във формат PNG .

Сега вече всичко е наред :smiley-face:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм конвертирал нищо - просто bmp-тата са в една папка с ov2 и се виждат. Що се 'абите?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега вече всичко е наред :smiley-face:

Като наближаваш камерите, предупреждава ли те звуково? Понеже съм направил всичко като теб, но не ми сигнализира.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Усилен е звука. Явно проблема е другаде. Някъде прочетох, че трябва да се инсталира допълнителен скин за камерите...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да ги включиш от настройките на приложението, може би.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Включено е. Направо се видях в чудо с тая версия. Мисля да сложа някоя стара, там нямаше проблеми. Показваше ми камерите, свиреше, дори на екрана мигаше знака с ограничението за скоростта. При сегашната версия виждам само символа за фиксирана или мобилна камера и нищо друго не се случва...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам откъде си я теглил, но моята е същата като качената в замунда. Изтегли я оттам и наблюдавай торента за липси и грешки в даунлоуда.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази версия(от Замунда) работи перфектно! Благодаря за ъплоуда!

Редактирано от genie
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте на всички и се извинявам предварително за невежеството ми, имам въйфона от 4 дена (3гс 4.3.3).

Въпроса ми е, проблем ли ще е ако дръпна Томтом-а от хакуло (Европейския едишън)? (понеже още не съм в час къде кво да преправям,инсталирам,добавям) :Р

И другия тъп въпрос е, нали не дърпа пари от Хакуло, защото гледам, че Томтом-а е 119 долара?

(АКО не дърпа пари, защо изобщо ги има написани?)

Благодаря предварително за отговора

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това от горния пост не те ли устройва?

Редактирано от gogi6
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблем да го свалиш през installous, през wifi ще е безплатно, но ще отнеме време.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изтеглих версията за източна Европа (300 и няколко МБ) от Инсталус, инсталира се без проблем, задавам дестинацията, за която искам да пътувам и след като изчисли пътя, картата става сива и нищо не става :( пускам пак да преизчисли пътя, но пак същото!?

Едит: Ще пробвам иГО Примо да видим с него дали ще стане

Редактирано от didistyle
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

иОС му е 4.3.3 и ми каза да не го ъпдейт, защото щял да се заключи (телефона е внос от Англия ако това има значение).

Ти не беше ли с ББ 06.15? Забрави за навигация, ако е така.

П.П. Редактирай си профила, да не ревеш после.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Здравейте колеги, бихте ли ми дали активен линк за TomTom Eastern Europe 1.7, понеже всички линкове вече не са активни. Благодаря предварително :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А защо ти е 1.7 при наличието на 1.8? На 3G работи, тествана е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защото прочетох, че на 1.8 изискването е IOS 4.0 и по-нова, но щом казваш, че е тествана и работи ще е сложа нея. Благодаря много за бързия отговор :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми това 3.2.1 в профила ти е много объркващо. Не, че съобразих, но... тествай. :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
What's New in version 1.9

- OPTIMIZED FOR iPAD: Make the most of your iPad, with a full-screen display that shows you driving view and Advanced Lane Guidance images at the same time. Purchase connected services in-App or easily transfer your existing subscriptions (cellular connection required). When you want to go bigger, move your TomTom App to iPad.

- LATEST, UPDATED TOMTOM MAP: Because roads are constantly changing, on average 15% of roads change every year, your TomTom App update comes with the latest and most up-to-date map.

- IMPROVED INTERFACE: Your TomTom App is quicker and easier to use than ever. See driving view with one touch from anywhere, access guidance options in a tap, and switch between different route types more easily. It’s a simpler way to enjoy TomTom navigation on your iPhone or iPad.

iPHONE 3G USERS: THIS IS THE LAST VERSION OF THE TOMTOM APP FOR iPHONE THAT WILL FULLY SUPPORT YOUR DEVICE. You will be able to download and use the next version of the TomTom App but new features will not be available to you.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!Свалих си TomTom-Europe-v1.8-By Canolli.ipa Може ли да ми помогнете от къде да свала приложенията за камерите и как да ги сложа видях как става , но няма от къде да ги сваля.Ако е възможно с камерата на околовръстното

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Писано е на почти всяка страница в темата - тази включително. Да ти го предъвча още веднъж?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...