Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

TomTom for iPhone


ThUnDeR

Recommended Posts

Аз съм на 82% и свалям с 1МБ/с, но ъплоуда ми е жалък, че съм на БТК в офиса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сваляш на чужд гръб, а не даваш. Кърпел. :)

6rhojc.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Свалих го и го инсталирах. Имам чувството, че ми лагва леко. Ще го тествам довечера, че ще ходя до Ловеч.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И да ходиш и да не ходиш, пак ще падате. Дано те забие в некоя гора.

П.П. Замети. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, в темата прочетох, че нямало други БГ гласове, но в един друг форум намерих женски БГ глас за ТомТом, който работи прекрасно. И исках да попитам дали мога да публикувам линка към въпросната тема от където можете да изтеглите готовите файлове, които следва само да копирате по познатия начин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://www.bgshare.com/388559/BG voice F.rar

Гласът е на Анелия от iGo, преработен за TomTom

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Свалих го и го инсталирах. Имам чувството, че ми лагва леко. Ще го тествам довечера, че ще ходя до Ловеч.

Обади ми се да ти дам DVD-то с по-новите карти, за тези коментарите не са много добри :biggrin:

CUSTOM MAPS 1.5 missing lots things can you please official please

Thanks

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за картите, ама днес я пробвах и верно провлачва. Нищо общо с 1.4.1 и ръчно добавените камери и ПОИ не се виждат. Май не е "третирана" като хората.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Картите са наистина много бедни. Странно ми е как липсват половината адреси, които бяха налични в предишната версия. Говоря за Виена, която традиционно е 100% покрита.

Лично аз връщам на 1.4.1 до по-добри времена rolleyes.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В коя версия са грешни? На Canoli или тази в Demonoid?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Правилните карти мисля, че са в моите шотове, защото там Western Europe 1.5 (official) и Eastern Europe 1.5 (official) картите са v855.2937. Виж на твоята с коя версия е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линкът, който аз съм качил е със същата карта и си е постничка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В пиратския залив излезе iPhone TomTom Europe 1.5 Radar Speed Cameras Map 8.55.2885 ipa

Вътре са допълнително са добавени:

- Карти на Гърция и Турция

- Премиум гласове от Star Wars

- Zip code and postal code for United Kingdom and Netherlands

- Radar Safety Speed Cameras with Red Light Cameras at Intersections

Торент

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето ти торент файла:

http://itunes.apple.com/linkmaker/

аз си го дърпам и в момента.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Теглиш, защото си изтеглил торента преди да падне сайтът. Те сийдърите си стоят. :mellow:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Имам следния въпрос: Пътеката var/mobile/Application/XXXX/TomTom.app/TomTomMаp я нямам, създадах такава папка и след като разархивирах зипа с камерите получените файлове ги сложих там, но камерите не ми излизат. Някой да даде Жокер??? Благодаря предварително!!!

P.S При мен обаче самия ТомТом в iTunes ми излиза под името Europe и пътеката е var/mobile/Application/XXXX/Europe.app/ , но вътре няма папка от сорта на EuropeMap да не би папката да трябва да се казава EuropeMap. Има папка от сорта на Central_Western_Europe2GB и там бяха всички такива файлове (Safery_Cameras_UK_TomTom...) и аз ги сложих там но не излязаха. Направих експеримент и пуснах един маршрут до Италия и също нямаше камери никъде по целия маршрут. Kато го преименувам на Tomtom и като го add-на в itunes пак илиза като Europe

1.Здравейте съфорумници, съжалявам, че досаждам, но имам същия проблем и на iPhone 4. Свалих последната версия на TomTom на canolli и в iTunes ми излиза, като Europe и нямам папка EuropeMap, а папката се казва Central_Western_Europe2GB и като сложа камерите в нея не ми излизат.

2.На том тома може ли като на iGo да се слагат релефи 3D сгради или не

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виж в настройките, дали си дал да ти показва камери и всички видове POI.

П.П. За 3D терена не съм наясно, май не може. Питай Thunder дали го е правил - той и е най - големият фен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кои камери ползваш? Моите или други? Вземи прочети какво пише на последния ред от подписа ми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...