Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

TomTom for iPhone


ThUnDeR

Recommended Posts

Може ли някои да даде работещ линк- TomTom_E.Europe-v1.4.1

Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето линк за 1.4.1 Europe от торент сайт. Ъплоуда е зле 50-60К, но поне е на торент не на 200 хиляди архива.

http://www.h33t.com/download.php?id=1da3ada47c7c2a7eccdfe73e5f82b4cb15f8781a&f=TomTom%20Europe-v1.4.1-Canolli.torrent

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

DACH го пуснах заради теб, да ти попълня колекцията: :tooth:

E там ще е. Довечера ще се опитам да събера TomTom Western Europe + TomTom Eastern Europe + TomTom Turkey + TomTom Greece. Това обединява цялата Европа като изключим D-A-CH и Benelux

Въпреки, че да. То "ГАШ" си е по принцип в Западна Европа :) Но пък на някой от немския свят може да му трябва точно това :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен никога не намира сигнал. На открито го чаках 10 мин. без резултат :)

Редактирано от vasko1987
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

E там ще е. Довечера ще се опитам да събера TomTom Western Europe + TomTom Eastern Europe + TomTom Turkey + TomTom Greece. Това обединява цялата Европа като изключим D-A-CH и Benelux

Дали има успех със събирането? На мен ми трябва по специално Турция.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За мен изведнъж придоби, след като ми се налага да се разходя до там.

Някой ако има Том Том с налична Турция вътре, ставащ за iOS 4.0.1, би ли бил така добър да я сподели?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Shamene, аз съм го направил ТомТома, но няма кой да го ъплоадне на юзърите :) Ако ти се занимава да го сцепиш на 2 -> (TomTom_1.4.1_Europe__BGiPhone)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте.

Мисля да използвам iPod-а си за навигация, но ме интересува car kit-тът на TomTom/Magellan за iTouch съвместим ли е и с останалите навигационни системи или работи само със своя си софтуер? И всъщност дали не е по-добре да се използва външен GPS приемник от гледна точка на покритието на сигнала?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам малък проблем със ТомТом.Пъро да кажа че инсталирах ТомТом уестърн Еуропе с БГ звук.След това инсталирах иистърн Еуропе и като пусна програмата всичко е ок,но след като задам дестинация,програмата просто изключва.Първите пъти не ми правеше такъв проблем,работеше си нормално.Същотото се случва и със някои други приложения..Просто спират.Някои може ли да каже какъв е проблема и защо се случва така?Благоадря ви!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Търси от други кракери. Като за аванта е добре че въобще палят :)

Другия вариант (по-малко вероятен) е рам паметта да ти се претоварва, защото имаш много отворени приложения в мултитаскинг-а. Преди да пуснеш навигация или нещо тежко, затвори останалите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето ви ъпдейт на камерите за скорост от колегата oritomov:

http://itunes.apple.com/linkmaker/emoved

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Уникална екстра.Вече търсенето на блокове в ТомТом е безпроблемно.Изобщо всичко така е много по лесно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето ви ъпдейт на камерите за скорост от колегата oritomov:

http://itunes.apple.com/linkmaker/

Благодаря за камерите,но може ли един въпрос!

Врътката със Cydia & Terminal от първа страница,описана от Grevious,трябва ли да се извърши за да тръгнат камерите?

С версия - 3.1.2 съм!

Предварително,благодаря!

Редактирано от marinius3
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...