Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Dreambox LIVE


johnnybravo

Recommended Posts

Досега не се бях зачитал в първия пост на темата

За хората, които имат мераци да си закупят Dreambox приемници, ЗАБРАВЕТЕ ШИ**НИТЕ БУЛСАТ. Тази фирма реши да спре картите, с които можете да си ползвате ваша техника. Трябва да сте задължително с операторски приемник, който е менте на ментето и предава на пиксели, но толкова за производствена цена от 12$. Ако сте си купили скъп телевизор с DVB-S тунер, който ви позволява да си сложите картата директно в него и да си спестите още един приемник и едно дистанционно, също забравете за Булсат. Сега искат да се откажат от irdeto кодировка и да сложат Bulcrypt, Bullshit или както там са я кръстили в гаража, в който е създадена. Мисля, че бъдещето е в Сателайт БГ, който излъчва от Astra 3B намиращ се на орбитална позиция 23.5Е!

Кое по-точно им е ш.баното на Булсат, че се опитват да защитят продукта си по всякакъв начин ли. Булкрипт ,булшит и дали е правена в гаража определено е твое мнение, кодировката засега бие доста от другите които са имена в бранша.За да тръгне на шер е необходимо доста работа по приемника с поялника и не всичко е до софтуера, ХД каналите все още не могат да ги разбият , защото всичко е в процесора на приемника към който е заключена картата,прочетен е но няма решение,как да се хакне. Номера със сат тунер на тв и с ирдето не работеше както трябва и преди ,половината канали ги нямаше, така, че това не е мерило.Работата не е в ирдето или булкрипт , проблема е в шеринга, ако бяха останали на ирдето и заключат картите по ецм както направиха гърците, тогава ,кой щяхме да плюем???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ме познаваш за да ми говориш така укорително, винаги съм си плащал на Булсат, както в момента си плащам и за всяко едно приложение в телефона ми, от месеци нямам JailBreak. Проблема ми е, че искам да използвам истиснки приемник, през който да си гледам стриймовете където и да съм, да си записвам предавания, да удрям пауза на телевизията, когато ме търсят по телефона и т.н. Цяло лято съм на морето, в хотел, където е невъзможно да си бодна сателита. Зимата е съшото положение, но съм в планината. Единственият начин да си гледам истинска телевизия е да си пускам стриймовете на Apple TV, компютър, iPad или iPhone. В спалнята телевизора ми е с DVB-S, кажи как да бодна грозен приемник с още едно дистанционно при положение, че телевизора ми има възможност да работи директно свързан към сателитната антена. Исках просто да си сложат някаква популярна кодировка, не държа на шеринга, сигурен съм, че има кодировки, които не се разбиват. В момента се налага да използвам шеринг и вместо да плащам на Булсат 24.80лв, аз плащам 10лв на шейх и не изпитвам никакви угрезения на съвестта.

п.п. Дай някакъв знак, че си прочел написаното и да делна мненията. Нямам за цел цензура, а гледам да се кара по темата. Ако толкова ти боде очите, ще изтрия и мнението, което цитираш.

Успех и лек ден на всички!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте . Искам да попитам има ли някой представа как да кача филми или друго на хард диска на дриимбокс хд800 . как мога да влезна от пс направо в диска и да копирам нужните филми , и после как да ги пусна ? Мерси . johnnybravo , върна ли се от морето вече , айде че няма оправия без теб :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен и при един прятел тая програма крашва като зарадеи началния екран , свалях и от друг кракер и друга версия и пак така , някви идей ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако и твоят приятел е с 3г, значи е "трошена" само за арм7, т.е. не става за вас. 3г е арм6.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеца по-късно...

Може ли някой да опише за начинаещи - точка по точка как става това с Dreambox и Булсатком. Трябва ли да си вземем от Булсатком техния приемник

и след него да закачим Dreambox или може без техния. Как става стриймването на ТВ сигнала към iPhone и iPad - връзваме ли Dreambox към интернет

/ говори се за IP адрес /. Имайки в предвид, че Булсатком вече не работят с карти - това проблем ли е ? Булсатком е сериозна компания, не я подценявайте,

тя е водеща в бранша и в борбата с други кабеларки е едни гърди напред / знаете, че забраниха кабелите по сградите /. Темата е много сериозна, вместо

да плащаме за прогами които не работят / стриймове /, с Dreambox/Булсатком плащаш си 15 лв на месец - гледаш ТВ в къщи и ТВ по света.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Булсат направиха така, че хората, които имат качествени приемници да плащат на разни шейхове за да гледат. Приемниците на Булсат са за хора, които нямат високи изисквания. Ако си вземеш Дриймбокс или друг приемник с enigma2, ще можеш да гледаш Булсат използвайки card sharing, но за момента не се отварят HD каналите. От SatelliteBG се отваря всичко. Има Руски сървъри, където за 7$ на месец получаваш достъп до страшно много пакети, включително и Българските. Някъде бях дал списък със спътниците. После от компютъра ще драсна по-подробно ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ето списък с Руските услуги :smile:

Продукты.pdf

ето и едно демо през 3G.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Булсат направиха така, че хората, които имат качествени приемници да плащат на разни шейхове за да гледат. Приемниците на Булсат са за хора, които нямат високи изисквания. Ако си вземеш Дриймбокс или друг приемник с enigma2, ще можеш да гледаш Булсат използвайки card sharing, но за момента не се отварят HD каналите. От SatelliteBG се отваря всичко. Има Руски сървъри, където за 7$ на месец получаваш достъп до страшно много пакети, включително и Българските. Някъде бях дал списък със спътниците. После от компютъра ще драсна по-подробно ;)

Вече и ХД каналите работят на шеринг от Булсат а Булкрипта отдавна е разбит и се чете с подходящия кам ;) , а руснаците са най-несигурното нещо което може да съществува.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе несигурно, но за 10 кинта ме боли фара срещу 30-те на булсат. Ако издъхнат, алтернативи бол ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е, аз от декември съм в чоБанско и не съм пипал нищо по бокса, гледам само стриймове на SD ;) Извинявам се за грешната информация.

Sent from my iPhone using Tapatalk

edit: proof :)

88969784.jpg62441409.jpg

Колкото до Руснаците, от 2 месеца съм с zargacum и не съм имал проблем за секунда.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Зависи и от сървъра им ,но доста хора се оплакват от братушките, но щом нямаш проблеми :-)

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това го разисквахме и в друга тема, има 24 сървъра в различни държави (Latvia, Germany, Ukraine, Russia, Netherlands и Belarus), от графиките се вижда дали е имало прекъсвания.

screenshot20120224at942.png

johny при теб как работи шера от руския сървър, защото няма някой който да не се е оплакал от тях, особенно през уикенда почти не се гледат някои канали.Питам от чисто любопитство ,пробвал съм ги още през 2006г и още тогава бяха под всякаква критика.

От 2006 г. до момента предполагам, че са се променили много неща :)

Ако искаш, направи си акаунт и ми дай e-mail, на който е регистриран. Ще ти подаря един абонамент за месец за да можеш да споделяш личен опит а не от опита на "доста хора"

Искам също да уточня, че НЕ съм някакъв голям разбирач, но си мисля, че Българските шейхове много им бодат очите тези Руснаци, защото цената от Български шейх е 30лв. а от Руски ~10лв. Българският шейх има един сървър, Руският 24 сървъра и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега платих за месец да видим как ще е ,най вече уикенда и ще пиша впечатления :-)

А в бг много зависи има шейхове и "шейхове" ползвал съм и от двата модела.

И аз имам сървър но за спорта гледат най вече приятели не да продавам но съм сигурен че по нищо не отстъпва на някой професионален сървър за 30-40 лв ,имам всичко що се шари и работи много добре :-)

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че не прие постът ми като заяждане :)

Ако не си доволен, покривам загубите.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Още един цитат и ще имаш почивка.

Какво значи "card sharing" за гледане на Булсатком. Насочиб съм се към Булсатком понеже съм фен на Ф1 , и на каналите "филм +" и "тв +".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Card Sharing

По този начин с една карта може да се гледа на повече от един приемник. Бокса, където е сложена картата е сървър, останалите са клиенти. Съответно се инсталира програма, която се настройва какво да бъде, сървър или клиент. Въпросните настройки се въвеждат по всички приемници и всички са доволни. Клиентските приемници приемат данните за картата по мрежата и лъжат приемника, че в него има карта. Нещо като Daemon Tools но не с виртуални CD-та а с ключове за карта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте колеги . Имам проблем след update на фърма os 5.1 dreamboxLIVE яко ми насича и на Ipada i na Iphone , на IOS 5.01 всичко работеше. При вас как е .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти е кракнато приложението е напълно възможно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеца по-късно...

Възможно е, аз от декември съм в чоБанско и не съм пипал нищо по бокса, гледам само стриймове на SD ;) Извинявам се за грешната информация.

Sent from my iPhone using Tapatalk

edit: proof :smile:

88969784.jpg62441409.jpg

Колкото до Руснаците, от 2 месеца съм с zargacum и не съм имал проблем за секунда.

Здравей колега,

Би ли споделил малко повече инфо за шеринга и за сат телевизията като цяло.

Примерно с DVB-S2 телевизор и 80см чиния какво мога да гледам като свободни канали?

Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...