Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Грешка при ъпдейт на Cydia


kalufa33

Въпрос

Здравейте съфорумници.Правя вече трети рестор за 2 часа и все един и същ проблем.След рестор и джейлбрейк при първото пускане на Cydia , когато си обновява сорсовете забелязах на няколко пъти да изписва за кратко Eror NetDB:.....нещо си ...Въпреки всичко нормално изтегля първия ъпдейт и го инсталира (мисля че беше Cydiq installer). От там нататък обаче почват проблемите.Каквото и да се опитам да инсталирам от Cydia винаги ми излиза ето товаimg0002l.png някави идеи???? Телефона ми е 3G Фабрично заключен.FW 3.0 , Джейлвам с redsnow 0.8 Благодаря!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0
Не ми се рови да видя откога беше този мой пост, но ако не се лъжа, не е от скоро, а след това имаше ъпдейт на цялата Cydia, с който всичко това се оправяше, ама за всеки случай, ето ти друг линк:

ispazionet 0-5

[download:10t0uo9d]http://www.2shared.com/file/7728488/8d35e078/ispazionet_0-5_iphoneos-arm.html[/download:10t0uo9d]

P.S. Сега видях – по горния пост версията е 0.4, сега давам 0.5, старата вече не я пазя...

Направих всичко с WinSCP, излизат грешки с линкове, но после всичко върви.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Защо при ъпдейта на Cydia ми изписва Bad URL и NODATA1 на ипхоне 3G jailbreiknat на 3.0

Sladichuk:

"–Пенчо, бе, чети!

Пенчо не чете....

–Пенчо, бе, чети, бе!

Пенчо пак не ще..." Пенчо Славейков

Вървиш устремено към първо предупреждение!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здраейте,

изтрих от соурса ispazio но с този download: ispazio.net_0-5_iphoneos-arm.deb не знам точно какво да направя? Когато пробвам в iphona да добавя http//ispaziorepository.com ми отговаря че не съществува. Помогнете моля да въстановя ispacio като соурс в iphona ми.

Благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

От известно време постоянно ми дава някакви грешки при refresh на Cydia. Махнах всички сорсове и пак същото... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ми нещо си fetch data to... и всеки път пише, че в различни сорсове е грешката. Аз сега делнах всички сорсове и добавих няколко, дадох refresh, но гледам че не ми даде грешка. Дано се е оправило... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Грешката е в сорсовете - случва се да са офлайн и оттам и грешката. Това не е проблем със самата сидиа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Мда, а аз се чудя защо от няколко дни xsellize е off. Мерси Шамане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Shamane отворих линка който си дал,но съм "малко зле с английския"....би ли обяснил какво трябва да се направи защото имам същия проблем като alxx.Благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Махни apt.xsellize.com/....... и сложи нов: cydia.xsellize.com

Това ще са масово достъпните пакети, всички останали "благинки" от xsellize са във ВИП- репо. Т.е.: само за дарители.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Хи-хи, знаеш темата за "Благодарности..." :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Така и така сте подкарали тук инфо за промяната в сорса на xsellize, вече знаете сигурно и за прецакването на досегашните ВИП юзъри, но за тези, които още не са се ориентирали– не бързайте дословно да изпълнявате каквото ви се указва в сайта, и да изтривате ВИП сорса си от тела, променете само основния сорс, за който говори The Shaman, и след това рефрешвайте; Вероятността да имате достъп отново и до ВИП сорса е много голяма. При мен например си е остана и е налице.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Налице е при теб защото си го имала добавен още преди промените, но мисля съдържанието което виждаш от него сорс ще е същото като това от обикновенния (cydia.xsellize.com)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не, не е така, Миро, съдържанието си е на ВИП сорса, не е същото като на новия, и да, имах достъп преди промените, нали точно за това говоря, това е идеята – да не затриват ВИП сорса (който си го има), както ги съветват от xsellize. Виж във форума им, има писано точно за тоя достъп и от други.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте!

Аз се опитах сутринта да си добавя репото на xsellixe и ми даде грешка, след която ми изчезнаха всички сорсове в Cydia: Error Database: Encountered a section with no package: header, след това влязох в /var/lib/apt/lists и изтрих всичко което съдържа xsellize, рестартирах и се оправи, но всеки път, в който се опитам да го добавя, ми прави същия проблем!

Какво означава това? Опитах няколко варианта и всеки път така се получава. Какво да направя?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Sladichuk аз не го затрих първоначално, обаче от списъка с пакети не мога да инсталирам нищо. Пише че нямам достъп до сървъра, т.е. пазиш или не - файда йок.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Странно защо при теб така, аз инсталирам, всичко си е ок. :surprised:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз го добавих сега, но гледам иконите на всики пакети са във въпрос, което е малко гадно... :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Какъв въпрос, бе Тони, за първи път ли го качваш тоя сорс, не си ли слагал досега RepoPrep? Това е пакетът за иконката с X на пакетите от xsellize.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ми да, никога не го бях качвал. И да ти кажа не видях нищо кой знае какво в него.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ама сега си качил само основния сорс, по–интересните неща са във ВИП сорса, който няма да можеш сега да сложиш, дори и дарител на xsellize да станеш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...