Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Грешка при ъпдейт на Cydia


kalufa33

Въпрос

Здравейте съфорумници.Правя вече трети рестор за 2 часа и все един и същ проблем.След рестор и джейлбрейк при първото пускане на Cydia , когато си обновява сорсовете забелязах на няколко пъти да изписва за кратко Eror NetDB:.....нещо си ...Въпреки всичко нормално изтегля първия ъпдейт и го инсталира (мисля че беше Cydiq installer). От там нататък обаче почват проблемите.Каквото и да се опитам да инсталирам от Cydia винаги ми излиза ето товаimg0002l.png някави идеи???? Телефона ми е 3G Фабрично заключен.FW 3.0 , Джейлвам с redsnow 0.8 Благодаря!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Незнам при вас как е,но при мен проблема продължава. Дори след като изтрия файловете от опита за инсталиране на репото, се появяват отново и пак ми изписва същата грешка, в Manage-> Packages и Sources няма нищо, дори и надписа, че ECID SHSH файловете са ми записани, липсва!!! Всичко се оправя след изтриване през iFilе и рестартиране. Следващия път,в който вляза в Cydia пак така.

Кажете ми, моля ви, какво да направя? Пак ли рестор трябва да правя?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Направи това, като вместо

repo666.ultrashnOw.com

търси репото на xsellize

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Имам следния проблем. При стартиране на Cydia получавам следното съобщение за грешка:

Еrror: Refreshing Data

Lists directory /var/lib/apt/lists/partial

is missing

До това се стигна след няколко опита за отстраняване на проблем причинен от инсталирането на Safari Download Manager. Последното което направих бе да изтрия разни остатаци в

/var/lib/apt/lists и /etc/apt/sources.list.d но явно не сам изтрил само остатаците ами всичко, защото след като се появи това съобщение в Cydia няма нищо при това в буквалния смисъл.

Моля за някакъв съвет.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако нямаш бекъп на папката, вземи готова от някой и я качи.

Аз лично обаче бих предпочела 2:Преинсталирай Cydia- в търсачката я има и като deb, и като ipa.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Направи това, като вместо

repo666.ultrashnOw.com

търси репото на xsellize

Здравей,

линка под "това" ме хвърля към началната страница на форума. Това ли си имал предвид?

Накратко, след като се опитах да добавя xsellize соурса и аз се сблъсках със същият проблем като по-горе.

img0122d.pngimg0123j.pngimg0124p.png

Пробвах да изтрия всичко в /var/lib/apt/lists съдържащо името на сорса, но безуспешно.

Благодаря предварително

Редактирано от eizenhart
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Линка под "това" преди е водил към този пост. Сега ще го поправя ;-)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Линка под "това" преди е водил към този пост. Сега ще го поправя ;-)

Мерси, но явно това репо си е като вирус, яко се е загнездило някъде и си се опитва да се инсталира, и да си се инсталира.

Изтрих редовете които си оказал, изтрих и файловете съдържащи името xsellise, рестартирах телефона, никакъв ефект. Отново се появява редът, отново файловете са си там от където ги изтрих.

Това е положението като на снимката, евентуално за грешката с Packages.bz2 да помогнеш, може би в това е проблема, като с червено е user-pass.

img0125.png

Други идеи да се отърва от него?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте, трябва ми спешно съвет какво да правя!!! Телефона ми е 3GS 16Gb 3.1.3 с фирмуер 5.12.01. Беше фабрично заключен е към О2, но благодарение на форума вече не е.

Снощи забелязах, че са ми се натрупали 6 ъпдейда на Сидия и реших да ги пусна. Направих го, на дисплея се инициира даунлоуд къмплиит след което обхвата ми изчезна и телефона ми поиска ПИН код. Въведох го, обхвата се появи и ми излезна надпис: Reload SpringBoard. Проблема е, че от снощи(20.00) до момента (7.38) телефона си релоудва този SpringBoard и не мога да излезна от този екран за да ползвам телефона, а в него имам важни номера, с които е свързана работата ми днес.

МОЛЯ ВИ, КОЙТО ЗНАЕ ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС НЕКА ПИШЕ ВЪЗМОЖНО ПО СКОРО!!!

БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пробва ли да го рестартираш? . Home + Power бутоните, задържаш докато излезе ябълката. И разкарай тоя пин код.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

ПОЛУЧИ СЕ! БЛАГОДАРЯ ТИ!Бях изтръпнал отвсякъде. Откакто последния път с ъпдейт към 3.1.3 се прецаках за няколко месеца без Айфон предпочитам първо да чета и да питам!

УСПЕШЕН ДЕН ТИ ЖЕЛАЯ! ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте,бихтели ми помогнали.При ъпдейт на някои приложения в cydia ми дава грешкa, /var/cache/apt/arckives/com.chpwn.iconsupport_1.6.5_iphoneos-arm.deb trying to overwrite/Libary/MobileSubstrate/DynamicLibraries/IconSupport.dylib,which is also in package com.myrepospace.gpower.iconsupport. Благодаря предварително

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

От моето репо ли си добавил iconsupport? Ако да рестартирай телефона и го преинсталирай.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И се научете когато решите да ъпдейтнете приложение от репо, различно от това на вече инсталираното приложение, първо да деинсталирате старото, и след това да го качите от новото репо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...