Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Тема за класически часовници(horlogerie)


iphone_developer

Recommended Posts

Уффффф, точно това ме грабна в синия Херитидж. Наистина супер свежо синее на ръката Ориента.

Редактирано от niksan76
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми пиши им, че искаш да смениш поръчката. Няма да е никакъв проблем. И без това имаш право всички онлайн закупени стоки да ги върнеш до 14 дни без да даваш обяснения. А и не е лошо да се разтърсиш за по-добра цена, че ми изглежда дебело при тези евреи.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, часовниците са от тук. Линковете са към външен сайт, просто ги пуснах примерно, за да не правя реклама. Искам да разгледам предимствата и недостатъците и на двата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Голяма красота са ми и двата и няма избиране :D.

https://www.breitling.com/bg-en/watches/superocean-heritage/ii-b20-automatic-46/AB2020161C1S1/

https://www.breitling.com/bg-en/watches/avenger/seawolf/A17331101B1S1/

Като изключим визуалната разлика единствено почнах да се замислям, че не Авенджъра обслужването и евентуален ремон е много по-евтино :D, което не би трябвало да е от особено значение. С други думи май си търся причина да си взема Морския Вълк. Просто от доста време си събирам средства за Морския Вълки и сега когато стана време да го взема се появи и синия Херитидж и почна двоумяенето. На времето така отидох за Авенджъра и си тръгнах със Сиймастър. Сега ако пак стане така ще продължавам явно да го искам докато не го взема :D (не че ако го взема няма да сънувам сини смърфове). Мале това с часовниците май наистина е болест.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами...аз бих избрала синичкия, чисто женско, некомпетентно мнение :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Аа яка болест е и ако си само със сополи засега, пии аспирин навреме, че като те удари пневмонията след това и ти ще се регистрираш в strelki.bg и ... абе там в реанимацията ентусиасти колкото щеш...

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А жената ме хока, че съм дал много пари за АТВ ?. Лекувай се преди да си се разболял по-сериозно както съветва колегата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мъжете и техните играчки растат правопропорционално :)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Деси, не е вярно това. Само ушите и носът растат през целия живот... ?, ако съм те разбрал ? правилно с моето мръсно съзнание ?

?

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много мръсно явно ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Реших го, вземам си и двата и не се прибирам повече в нас, защото няма да ядем няколко години.?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кажи, че си си намерил втора работа ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еййййй жената каза, че се отказва от Констилейшъна, за да си взема аз двата Брейтлинга. Притеснява ме тази нейна щедрост, дали след туй няма да ми ги изкара през........, че Дайвъра е големичък и ще боли доста. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Браво на жената, стига го мисли преди да си харесал и трети модел, че тогава вече ще стане наистина сложно. А на жената за следващия празник знаеш какво да подариш


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е решен, не й оставих шанс за диаманти.

4228BCC0-92BA-4A37-8AFF-845871C27868.jpeg

Редактирано от niksan76
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честито и на двамата!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честито , със здраве да им се кефиш


Sent from my iPhone X using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много, да Ви се връща!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Жената прави алергия към стоманата на верижката и прави обрив. Такова нещо дори не съм очаквал, че е възможно, с оглед уверенията колко качествена е стоманата и нямало шанс за алергии.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Странна работа. Има ли някакакво покритие часовника? От чиста стомана не би трябвало да има проблем. Махнахте ли всички предпазни лепенки добре? Аз на ролито намерих една след близо месец носене, отвътре на закопачалката.

Иначе за брайтлинга чак ме е яд, че не си го взел на верига. Гума и кожа винаги може да сложиш, има разкошни афтърмаркет, ама за верига ще трябва да се бръкнеш към 2 бона.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много грубо ми седеше с верига, пробвах го. Адски тежък ставаше. На везната сега е 200 грама, а с веригата не ми се мислеше. Иначе с верига изглеждаше много добре. 

Стоманата на Омегата не мисля, че има покритие. Сега го огледах за лепенки, нищо не виждам да е останало. Ще пробва днес на другата ръка, да видим ще излезе ли обрив.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове


Стоманата на Омегата не мисля, че има покритие. Сега го огледах за лепенки, нищо не виждам да е останало. Ще пробва днес на другата ръка, да видим ще излезе ли обрив.
Ако има алергия жена ти към стомана и на крака да го сложи е проблем . Моята съпруга има същия проблем за жалост... на мен , че купувам златни и сребърни накити и сребърен часовник, Опитахме на един часовник с лак за нокти да боядисаме металния капак ама греда , олюпи се лака и пак проблем. Не знам какво може друго да се направи.



Sent from my iPhone X using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Странно, до сега не е имала обриви от никакви стоманени бижута. От метални закопчалки и катарами на колани, да. Има разни часовници на други марки, включително и стоманен Swatch, никакъв проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...