Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 4 - най-доброто мобилно устройство за 2010 г.


naidenoff

Recommended Posts

gma-logo.jpg

Снощи бяха обявени наградите на Мобилният конгрес 2011 в Барселона, в класацията Global Mobile Awards.

Най-доброто мобилно устройство за 2010 е iPhone 4.

iPhone4 спечели журито с уникалният си екран, дизайна и изработката на устройството, както и за огромната система от автори на приложения.

Най-доброто мобилно приложение е Angry Birds, но играта на Rovio беше призната и за най-добро приложение за платформата на Apple.

Всички отличени можете да намерите тук:

http://www.globalmobileawards.com/awards/winners_2011.htm

%D0%97%D0%B0%D1%81%D0%BD%D0%B5%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0%B5_f4c5b_26828409.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази награда е напълно заслужена.

От три години работя в сферата на мобилните апарати и айфонът е единстеното нещо, което си заслужава вниманието.

Не че съм пристрастен, защото го имам а защото през ръцете са ми минали всякакви телефончета от Nokia 1110 до Droid.

Продал съм стотици телефони. Всеки съм го пускал и пробвал за да имам представа какво представлява и всъщност да знам какво продавам.

Нито един не ме грабна така както ябълката.

Той в сравнение с другите наредени заедно е все едно да сравниш хубава лъскава сребарна вилица и пластмасови .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Напълно заслужена награда... не съм се интересувал за миналите години, но предполагам, че 2G и 3G също са взели награди...

Вчера имах възможността да поровичкам едно HTC (не разбирам от моделите им, но беше с по-голям дисплей от iPhone и на старо струваше 600лв), мисля един от последните модели, ако не и последния... ами какво да ви кажа, наистина трябваше да се натиска с крак и екрана сечеше... пълна скръб, никога не бих си взел такъв телефон. След това купих един iPhone 4 (който после продадох де) и разликата е от земята до небето...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно сте работили с доста забозени андроиди, един приятел има HTC и единствената разлика с ябълката е дисплея и тъч-а (които са на светлинни години от iPhone 4), иначе ос и приложенията са еднакви. Има и плюсове даже като wi-fi hotspot което ние тепърва чакаме с 4.3, но в крайна сметка iPhone си е iPhone и който някога е имал надали би го заменил с друго :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никак не е кисело! Тоя боклук струваше 600лв, а аз дадох доста повече за iPhone 4, който утре пристига във Варна при Пешо де, но това е друг въпрос. Мисълта ми е, че наистина насичаше дисплея (беше с андроид) и екрана се натискаше мноооого по-трудно от iPhone. Иначе няма спор, бързичък си е! Айде спираме със спама...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кисело, не кисело, с капаци, без капаци, фактите говорят!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нека не акаме повече по HTC като имаме в предвид и IOS колко бързо се развива! С опция на ъпдейд/година. Тонка баце вземи един iPhone3G с IOs и после ми говори мога да те слушам. :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изключително се радвам че Епъл се развиват много бързо и в много добра посока , не само за като потребител на техен продукт , но и защото това мотивира и другите марки да бъдат добра конкуренция . Пресен пример LG Optimus 3D /без очила/ .

Редактирано от krasi_38
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

... не съм се интересувал за миналите години, но предполагам, че 2G и 3G също са взели награди...

Колкото и да ти е странно, но не са взимали нито едно награда.

История на наградите:

http://www.globalmobileawards.com/history/awards_history.htm

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еххх момиче да коментира по този начин :):naughty3: :naughty3: :naughty3::blush::wub:

:) iPhone-а найстина е просто уникален, но предполагам, че ще е единствения, който ще спечели защото от Apple на 3 години изкачат с нещо уникално ;) Но каквото и да става Apple ме спечелиха напълно и няма как да мръдна вече :( Влязох и аз при всички затънали в този Apple-ски затвор!

Евала за наградата и дано телефона бъде използван единствено от хора, които могат да го използват а не от хора, които искат да се гъзарят с него!

А това "творение" (момичето) има ли роднинска връзка във форума ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера видяхте какво представи Самсунг, чудото е тънко само 8.4мм, не знам какви глупости говорите...

Да не говорим за Лг.

Колкото до Айфон 4, мисля, че само на дизайн е страхотен, но като Ос, ми то тази Ос е еднаква вече 4 години.

Колкото и небрежно да прозвучи, не знам какво трябва да изкарат тази година Епъл, за да изпъкне сред конкуренцията.

Със Здраве.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ел джи, мел джи, iPhone, всичко е въпрос на вкус. Имам познати, които се кълнат, че Е72 е върха на техниката... За всеки има пазар.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Razer какво ти е странно, просто давам факти.

P.S Има "някаква" роднинска връзка. :tease3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера видяхте какво представи Самсунг, чудото е тънко само 8.4мм, не знам какви глупости говорите...

Да не говорим за Лг.

Колкото до Айфон 4, мисля, че само на дизайн е страхотен, но като Ос, ми то тази Ос е еднаква вече 4 години.

Колкото и небрежно да прозвучи, не знам какво трябва да изкарат тази година Епъл, за да изпъкне сред конкуренцията.

Със Здраве.

И какво като е еднаква OS? Нима не ти харесва? Едно нещо щом върви не се променя драстично, просто няма смисъл...

П.П. Малката избухна тая вечер... :D:tease3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Напълно заслужено! Преди да си купя 4-ката имах някакви съмнения дали си струва, но вече съм на 100% сигурен, че си заслужава! Да не казвам голяма дума, но живот и здраве (и пари), занапред не мисля да изневерявам на марката Apple.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Gabriela Naidenoff :)

Относно поста на "Apple_Forever" ... нормално е след 8 месеца най-накрая да излезе поне на КЛИП нещо, което може да се конкурира... но колкото и нови технологии все още няма нищо на пазара, което да е толкова изкусурено! Ако ще да излезе и нещо в светлинни години пред Apple ... ще си остана на Apple... даже още по-добре... няма да има навлеци, които не могат да боравят с Apple-ските технологии и не заслужават такова нещо в ръцете си!

Превърнахме темата в чат.... говорете по същество.

А то е: За мен все още iPhone4 е на 1-во място от всички други телефони и даже и за 2011-та надали ще има нещо, което да му се опре или поне да го "набие"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не се "задявайте" с детето, Watching you :suspect:

Лъчо, достатъчно е голяма за да има мнение, и да го изрази.

Кое точно пробуди съмнението в теб, това че е "руса" ли? :naughty3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще ви помоля още веднъж: - коментирайте събитието, а не какво сте чули автобуса или на опашката за крастевици на Женския пазар!

И какво толкова има да го коментираме това събитие. Те фактите говорят. Тука просто обсъждаме, защо според нас е на първо място и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мога да споделя нещо доста красноречиво: отвсички познати, с всички възможни смартфони се чува винаги как телвфонът им е добър, но това или онова е кофти. В интерес на истината само притежателите на iPhone просто не се оплакват от нищо! Ама ония бил по-бърз, а пък другия с по-голям дисплей - добре, но комплексно няма по-добро устройство и всички ук го знаем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Wall Street Journal "... компанията на Стив Джобс се готви да пусне на пазара евтина версия на своя iPhone 4. Апаратът е с кодовото наименование N97, трябва да е двойно по-малък и да струва наполовина по-евтино."

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

NYT вече опровергаха този слух. Вероятно е да има по-евтин вариант, но рамерите ще се запазят. И все пак - не е тук мястото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля, че някой се съмнява в качествата на iPhone 4, но да се говори, че Desire HD (който предполагам е въпросният телефон с по-голям дисплей) насича е несериозно. Все пак, фактът, че HTC взеха награда за фирма на годината е достатъчно красноречив и едва ли биха им я дали ако бяха толкова калпави телефоните им.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Потвърждавам това за насичането,на HTC Wildfire като пуснеш клипче и насича...без повече коментар ,че ще изложиме фирмтата!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...