Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 4 - най-доброто мобилно устройство за 2010 г.


naidenoff

Recommended Posts

HTC Wildfire е ако не се лъжа най-евтиният телефон на компанията в момента ;) И не мисля, че някой ще се трогне ако дори не се доближава до нивото на iPhone. Все пак тук говорим за една съвсем различна категория телефони, така че не мисля, че излагаш компанията като го казваш това :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

NYT вече опровергаха този слух. Вероятно е да има по-евтин вариант, но рамерите ще се запазят. И все пак - не е тук мястото.

Май не загряваш от кофти хумор :D - не ти ли прави впечатление аналогията iPhone4/два пъти по - малък N97? :tooth:

П.П. HTC Wildfire е чудесно устройство, спрямо цена и размери. Има всичко нужно за социални контакти в мрежата, но е несериозно да се прави паралел с iPhone. Не върви да караш Ламбо и да викаш че голфът за нищо не става.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Едно нещо щом върви не се променя драстично, просто няма смисъл...

По тази логика, защо смениха дизайна на телефона (iPhone 4) толкова драстично (от 2G на 3G/s промяната беше малка). Телефона си се продава доста добре и даже спечели награда за телефон на годината ! Неслучайно от Nokia зарязват "Symbian"-а, точно поради "драстичното" му развитие...

Мисълта ми е, че нещо застои ли се по-дълго време почти едно и също - омръзва, затова и андроид се продава добре - както споменава алекс отгоре, съотношението цена/качество си е добро, колкото и да не искате да повярвате . И като за финал мисля, че това може само да ни радва, поради простата причина, че конкуренцията се задълбочава много...

Редактирано от WolfDale
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам въобще какво коментираш? Явно си чел, недочел! Имаше се предвид за OS, че стои 4 години почти една и съща, никой не е споменавал за дизайна. Външния вид добре си го променят, няма как 4-5 години да се произвежда един и същи телефон.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...