Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Champions League


DreamcatcheR

Recommended Posts

Както и Бербатов беше ..., но нещо сега е доста по-зле ситуацията в отбора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма вечни неща. В крайна сметка това и е хубавото на английската лига. Отбор завършил на 5-то място печели шапионската лига. Настоящия шампион се бори за 4то място. Юнайтед има финансовия ресурс да промени това и ще го направи. Неси прави прибързани заключения.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеца по-късно...

Атлетико напълно заслужава купата тази година. Това да водиш в резултата, да налиташ като оса и да пресираш съперника в негото поле, е равносилно на патриотизъм. Сега някои фенове на Реал си гризят ноктите и чакат с нетърпение изравнителен гол, но... не, тази купа не е за вас.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От кой джоб ги извади тези 5 минути този рефер?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми се искаше Атлетико да победи, но май няма да има сили.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От кой джоб ги извади тези 5 минути този рефер?

От този, от който не извади двете дузпи за Реал и червения картон на Годин. ;)

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ай стига с тези дузпи....

Добре че ви дадоха една,че да разберем,че Роналдо е в игра :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, съгласен съм, че Роналдо не игра, но ако съдията е критикуван за това, че е дал 5 минути продължение (което беше точно колкото трябваше според мен), то той трябва да е критикуван и за недадения червен картон и дузпи. ;)

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как да я е нямало?! Дори и да я нямаше, трябваше да си навакса за недадения червения картон и другите две.

Айде стига с тая завист!

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никой не завижда ;)

Ако за наваксване-това съдия не е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вобще не ме трогва вече дали имаш или не дузпа..Имаше игра с ръка но трудно се свире дузпа в такъв мач. :)

Гол имаше в 3-та минута от добавеното време, а не в 5-та :)

Победата си е победа както каза Шамана :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ае да им е честито и от мен! Без лоши чувства нищо, че този отбор ми е най-омразния от чуждите. Заслужиха си купата с добра и постоянна игра и много зрелищни победи. 1 милиард и 200 милиона евро инвестирани във футболисти за 10 години все трябваше някога да дадат резултат...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе…честито. Не ме разбирайте грешно, ама №1 в Европа да са Кончита (с)Вурст на евровизия и футболен отбор с меки китки…? Не отиват на добре нещата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да те засегна, но говориш глупости. Не говоря за гея естествено;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никой не завижда ;)

Ако за наваксване-това съдия не е.

Има много съдии в Европа, които "наваксват" когато не отсъдят в полза на единия или другия отбор. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

... но ако съдията е критикуван за това, че е дал 5 минути продължение

Къде видя да критикувам съдията бе, Асене?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Атлетико играха отлично в мача до гола на Рамос. Тактиката им беше чудесна и работеше добре въпреки пресата на Реал. В този ред на мисли, не съм съгласен с Grievous, че Атлетико са пресирали. Цял мач те играха на контра атака и защита в собствената половина. До 65-тата минута това им даваше предимство в мача, въпреки че Реал постоянно пресираха и атакуваха, което си личи от статистиката - брой и процент на успешните пасове плюс притежание на топката. Роналдо имаше много слаб мач, Бейл също, а те са основни играчи в състава. Личеше си, че Кедира не е на ниво, Бензема също не успя да намери ритъма.

Почти цял мач нареждах Анчелоти, че е пуснал Ди Мария като титуляр, а той взе че направи най-добрия пробив в мача, след който Бейл вкара.

Атлетико реално паднаха психически след изравнителния гол. Рамос за пореден път доказа, че е един от най-важните играчи в състава на Реал, без значение кой е треньор. В продълженията си пролича, че късата резервна скамейка на Атлетико е голям проблем. След тежкия сезон и силите, които хвърлиха в първенството след 90-тата минута играчите вече бяха много уморени и Реал вече ги надиграваха във всяка ситуацията.

Като се има предвид, че говорим за финал на Шампионска лига, грешките на съдията са пренебрежими на фона на цялостното му много добре представяне. В мача имаше 2 дузпи и той свири едната от тях. Грешката му беше, че даде жълт картон на Бодин вместо втори жълт и червен на Габи, който всъщност извърши нарушението срещу Роналдо. Другата дузпа беше при един от свободните удари, когато отново Габи изби топката с лакът. Заради скоростта предполагам, че съдията не е видял тази ситуация.

Продължението от 5 минути беше напълно в рамките на нормалното.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Антон, точно тази преса ме накара да пиша (виж часа на коментара). Иначе ми е през онази работа. Не бих и точка сложил. Както и да е, вие по ги схващате.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честито ама като знаем що пари хвърлиха май ще е горчиво. Купата си е купа, но за мен Реал не е спортен клуб а финансов. Във спорта има някакъв феърплей, морал. Самата идея на спорта е да се развива а не да се взима всичко на готово през 2-3 години. За това никога не бих бил фен на Реал. И все пак победата си е победа да ви е честита и да е жив и здрав Флорентино да си прави галактическите отбори, защото явно по друг начин не става. Каквото не става с пари, става с много пари.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Живееш в друга епоха или реалност. Отдавна всичко е основно, само пари.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...