Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Champions League


DreamcatcheR

Recommended Posts

Започва битката в най-големия европейски турнир - Шампионската лига!

Подобно на Premier League, тук ще може да дъвчим отборите участници в най-престижния турнир на стария континент!

Предизвикателството ще е още по-голямо, ако всеки се включи с прогнози, коментари преди и след сблъсъците.

49919bfd1ec2f910.jpg

Sponsored By:

8e4af9faf19ce5d3.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Барса да почват да тренират паданията за червен картон и да си припомнят от къде се пускаха пръскачките :) А май пак Интер ще трябва да отсрамва италианския футбол другата седмица :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само на мен ли ми се стори или Барселона издъхна второто полувреме - Меси почти не се мърдаше, да не говорим, че смяната Кеита не е пипал топката...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Уникално шоу се получи снощи на Emirates, това което най ме зарадва бе, че Арсенал излезе и игра като равен с равен, а не се прибра в глуха защита, както правят обикновено другите отбори. Единственият отбор в последните години, който си позволи да се надиграва с Барса и успя, с игра, без мръсотии, ЧЕСТИТО на всички фенове на Арсенал и наздраве! По-трудното обаче предстои, но стават и чудеса! :bravo:

IT'S ARSElona!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много добра игра от Арсенал. Поздравления!

Само ще си позволя да оспоря "уникалността" ;)

Най-дългата серия без победа в цялата футболна история на Барселона е с/у Челси. В пет поредни мача с/у Челси, Барселона няма победа. При това, в последния ни двубой мръсотиите бяха от страна на чернодрешковците.

А 2005г ги бихме с 4:2 на Стамфорд Бридж ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Каква беше тази тактика?! Удари във вратата - НУЛА, удари извън вратата - ПАК НУЛА. Това е някакъв анти рекорд. Мисля, че подобна статистика не е правил нито един гост на Камп Ноу, дори и от долните дивизии!!!

Венгер трябва да отговаря само за селекцията на млади играчи, а Арсенал да си назначи треньор, който е тактически грамотен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От самото начало на мача се виждаше, че е прекалено изнервен. Нямам обяснение защо...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може би Венгер е искал да играят на контри, но Арсенал не успяваха да минат и центъра, макар и горе долу добре да се защитаваха, но цял мач в собственото наказателно срещу Барса и то на Камп Ноу...няма как да стане. И после Ван Перси съвсем ги погреба. Нека никой не се заблуждава, Барса с тази демонстративност в средата и инерция в напедение не се побеждава лесно!

Дано Тотнъм да не се окъкат днес.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моля, някой който е гледал мача да ми обясни.

Каква е тая широка усмивка от Фабрегас като изкараха Ван Перси. После при дузпата, какво се хили... какво става там. :wacko:

Гледам едни снимки из нета и се чудя... монтажи ли са?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам как тъпите Реал пуснаха легенда като Раул :faceslap: Все едно Юве да пуснат Дел Пиеро или МЮ Гигс!

Първата половина за жребия следващия петък е ясна: Барселона, Тотнъм, Шалке 04, Шахтьор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И тази година нищо ново под слънцето: "Турнира се свежда до това - Кой може да спре Барса по пътя към титлата?".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всеки от тук нататък, въобще не са толкова страшни колкото ги изкарвате.

Въпроса е FIFA какво е решила :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Каква беше тази тактика?! Удари във вратата - НУЛА, удари извън вратата - ПАК НУЛА. Това е някакъв анти рекорд. Мисля, че подобна статистика не е правил нито един гост на Камп Ноу, дори и от долните дивизии!!!

Венгер трябва да отговаря само за селекцията на млади играчи, а Арсенал да си назначи треньор, който е тактически грамотен.

Не само на Ноу Камп, а въобще ;)

ARSENAL have become the first Champions League side to have NO shots at goal during a game.

http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/sport/football/3457361/Arsenal-were-so-bad-they-made-history.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

An Opta spokesman said: "There have been 981 Champions League games since 2003-04 and Arsenal are the first of 1,962 sides not to manage a shot of any form in a match since then."

Като свърши мача писах, че е анти рекорд, но не очаквах такива мащаби....Резил. И вината е най-вече на Венгер!!!

Отбор, който се олицетворява с атакуващ и красив футбол, да бъде трансформиран в италиански бетон.

Да не забравяме, че Венгер само преди няколко седмици грабна и друг анти рекорд. Арсенал стана първият отбор в Премиер, който не можа да спечели мач, в който има преднина от 4 гола!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам как тъпите Реал пуснаха легенда като Раул :faceslap: Все едно Юве да пуснат Дел Пиеро или МЮ Гигс!

Първата половина за жребия следващия петък е ясна: Барселона, Тотнъм, Шалке 04, Шахтьор.

Защо тъпите? Но за Раул съм съгласен.

А в мача Барселона : Арсенал, за Барселона играха 11 футболиста + съдята.

Не беше ли така?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази вечер от 21.45 часа по BTV Action и Diema.

Шампионска лига - осминафинали (реванши)

"Манчестър Юнайтед" (Англия) - "Олимпик Марсилия" (Франция)

"Байерн Мюнхен" (Германия) - "Интер Милано" (Италия)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е ИНТЕР! Показахме характер, показахме, че сме шампиони на света! GRANDE INTER

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...