Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Champions League


DreamcatcheR

Recommended Posts

Моята прогноза за шампион тази година е Мадрид. Абе важното е Барса да не станат, па който ще да е. :)

Да вземеш да смениш аватара ли к`во?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да вземеш да смениш аватара ли к`во?!

Нек'ва проблематичност ли имаш с моята прогноза?!

То ако всеки път залагахме на наш'те си отбори, щяхме да фалираме досега..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Гола на сезона определено е за Станкович :)

http://www.youtube.com/watch?v=h4WLTCS8cyc

втория мач ги бием с 5:0 и отиваме на полуфинал ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Фен съм на Юнайтед, но Лъчко, чиста дузпа си беше. Евра така го закопча с двата крака, че нямаше как да не се свири това.

Тези на хлапето няма да ги коментирам, и двете бяха достойни за изпълнение на клоун. Единственния мач, който ще се решава на реванш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За дузпата на Рамиреш и Евра...имаше, ама боли ме възпроизводителния орган!

Сар е нумеро уно. Шест точки за Евра дето изкара топката от линията. Още един отличен за Гигс и асистенцията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много правилен мач на Юнайтед, без разколебаване и поддаване на напрежението породено от пресата! Сар отново показа, че е номер едно в света, страхотно отиграване срещу Анелка. Шапки долу, че Рио изигра мача на един крак. Прекрасна средна линия, в която нямаше слаб футболист. Рууни отново беше "клониран" по целия терен, а Чичарито свърши своята работа, като беше на точното място в точния момент.

С право най-силния футболист в редиците на Челси вкара и единствения гол за гостите. Миг на проблясък за лондончани и надеждата беше попарена за също толкова кратко време. Слаби Тери и Лампард. Рамиреш като един от най-активните и креативни на терена за своя тим направи най-лошото, което можеше.

Торес е най-голямата дупка, която скоро съм гледал в Челси.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

+1. Напълно се покрива с моето мнение за мача :)

Бих добавил и доста добро съдийство! Много по-добро от това, което напоследък гледам във Висшата лига.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Този, който е взел малоумното решение Дроба да гледа мача от трибуните цяло полувреме да си носи отговорността. Идиот!

Пожелавам успех на Man Utd.

Статистиката е на тяхна страна. Последните години, всеки който ни елиминира взима Купата ;)

Мисията на другия англ. отбор ми се вижда невъзможна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм съгласен с BardoSore, само едно нещо ме издразни за пореден път - "Кавалито", който се беше пласирал страхотно (за n-ти път) на 5см от гол линията - "страхотни" умения има, тича като глух петел, а не може 1 топка да спре или да подаде като човек.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай, но 80% от головете на Бербатов са именно такива! Или я довкарва или я бутне от 5 см от гол линията! Най-важното за един нападател е да се пласира добре и да бележи. Така че с какво точно не ти харесва Чичарито? И ако говорим за търчане като муха без глава, погледай Парк малко :) Въпреки, че този сезон му е много добър (независимо от контузиите и отсъствието по време на азиатското), винаги е играл така!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това момче е mexican и на практика вкара два гола. Вярно, има проблем със спирането на топката, но в завършваща фаза и при пласирането в наказателното е много добър. Освен това е бърз, издържлив и повратлив. Момчето е младо и показва супер потенциал, а и има още какво да научи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Реал с тази игра няма да стигнат финал. Барселона пак ще ги пързулне. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да предположим (евентуално) че Реал, минат през Барса.

Това..., с условието че Меси има "неразположение" и няма да играе, а останалите са се събрали около тъч-линията и пият кафе. :biggrin:

Но...., има едно НО.

На финала, (евентуално) срещат МУ (не Милка.., а нашенско, от Своге....или по точно от Благоевград. Тоест.. югозападно-пиринско говедо.) и какво правиме....????

p.s Леле... ако пък се истресът на Шалке.... :tease3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако стигнем до финала (дай боже :biggrin: )....... Бербатов да спира Реал. :tooth:

Но аз мисля че Шалке ще се класира..

П.П, не го понасям тоя Берб..... :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може да е хубав човек, не знам. Ама е по-голяма принцесса (както каза Adamov) от Кристиано Роналдо. :)

Но, екипа на Манчестър разбира повече от мене. :)

П.П Ахперняк джан, съгласен съм :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...