Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Champions League


DreamcatcheR

Recommended Posts

Честно да ти кажа незнам кой ще спре Барса, ама беше така и по времето на дрийм тийма на Стойчков и Милан ги отупа 4:0.

Нямаше кой да спре и Реал на Зидан, но Юве ги елиминира след 3:0.

Същото беше и преди 2 години и Интер ги би.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма непобедими отбори. Барса също си има слабите места, така че нищо чудно да има изненади.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Реал ще са шампиони - Мауриньо ще ги излъже всичките

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

eek защо смяташ, че Наполи - Челси е единствения интересен 1/8 финал, според мен Милан - Арсенал е в пъти по-интересн двубой. Относно Барселона, естествено че са големия фаворит, но във футбола всичко се случва, колкото и да ми харесва как играят историята помни много изненади някои, от които бяха споменати по-горе, а и да не забравяме миналата година, че за малко Арсенал да ги отстрани и след победата на Емирейтс, не зависимо от доминацията на Барселона във втория мач на Ноу Камп, трябваше да бъде изгонен Ван Перси, за да е сигурно продължаването на Барса в следващия кръг. Всички помним и финалът на Барса и Челси и как бяха порязани сините така, че изненади винаги могат да се получат, недейте да отписвате ШЛ още от сега! ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пак гледаш с червените очила. :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е кво позовавам се на факти от последните години, в кое точно не съм прав?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всички тук знаят, че съм фен на Арсенал...

Имах си аз мача на Арсенал да не е най-интересен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тва няма значение, ако играеха Милан и Челси пак двубоя щеше да е по-интересен от Наполи и Арсенал. По простата причина, че един срещу друг излизат два гранда с опит в ШЛ, а да ме извиняват феновете на Наполи, но колкото и добре да играят са дебютанти, а всички видяхме какво стана със Сити нали? ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Все едно аз като съм за Юнайтед, да кажа, че Лига Европа стана по-силен турнир от ШЛ, само защото МЮ са в нея. Няма слаби отбори на този етап. Щом са стигнали до тук, ще дадат всичко от себе си да продължат напред, което от своя страна прави всеки сблъсък титаничен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

17/04/2012

Bayern 21:45 Real Madrid

18/04/2012

Chelsae 21:45 Barcelona

Прогнози?? :)

Редактирано от John Digweed
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За какво са ти прогнози като всичко е наредено , Real Madrid - Barcelona - ФИНАЛ и с подкрепата на ФИФА Barcelona финалисти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък ще викам от сърце за Байерн и Челси, а точно защото в прогнозното тото цял живот съм обичал да играя на изненадки, затова и този път няма да изневеря на традицията:

Бейерн - Реал Мадрид - 2:1

Челси - Барселона - 1:0

:cool:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първите два мача са Х. ;)

Само не искам някой да се повлияе от тези прогнози и да попилее шапка пари на залози!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И за мен Байерн са шампион ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честно да ви кажа след като им гледах последните 3-4 мача в бундеслигата, вече не смятам, че имат шанс да спечелят ШЛ. Вече изгубиха всички шансове за титлата в Герамания и то по много тъп начин с тази слаба и вяла игра не виждам как този отбор ще може да надиграе барса. Вярно, че Шампионската лига е друг турнир и мотивацията е друга, но все пак ще играят същите играчи нали. Жалко, защото се надявах да поднесат изненадата тая година.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И защо реши, че ще играят с Барса?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прав си прекалено оптимистично звучи дори да стигнат до финал и срещу Реал нямат никакъв шанс в момента.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мился че Челси с Барса, ще приключат мача при нулев резултат.

А Реал, дано да не се издънят...:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Челси са прекалено слаби за да се противопоставят на Барса. Всичко ще бъде решено още в първия мач.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стори ми се, че някаква ръка имаше преди гола.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знамза ръка, но мисля че на друг мач ще свирят засада за това. Не че е играл с топка, но стои пред вратаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...