Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Champions League


DreamcatcheR

Recommended Posts

Колко прав се оказа Сеск Фабрегас в интервюто си преди мача: :)

Фабрегас сподели: "Те (бел.ред. Челси) се опитаха да се променят под ръководството на Андре Вияш Боаш, но сега са същият отбор, който бяха, когато си тръгнах.

Ще се случи, както обикновено: ние ще имаме предимство при владеенето на топката, ще създаваме шансове и тогава ... контраатака на Дидие Дрогба и гол.

Сега те са като мотори, по-бързи са, гледат по-бързо да изпратят топката напред и да създават проблеми на защитите.

Те имат супер бърза контраатака, това е филм, който гледаме отново и отново. Те са много опасен отбор. Отново са онзи Челси, който спечели Висшата лига, Купи и финал в ШЛ".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм им фен, но искам да продължат. И да вземат купата. Ама съм почти сигурен, че ще завършат реванша поне с един човек по-малко от uniSeX.

Дано да греша.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1:0 е крехък резултат и нищо не се знае. Едно обаче всеки знае, как да Камп Ноу се играе. ;)

За Байерн също се отнася. Дори на Реал ще им е по-лесно, имайки предвид гола на чужд терен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като си спомня миналата година Арсенал би Барселона на Емирейтс с 2:1 и после всички знаем какво се случи в реванша.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, Арсенал най-добре знаят как се играе на Камп Ноу - 10 срещу 12! Винаги!

Редактирано от Jekylll
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бейерн - Реал Мадрид - 2:1

Челси - Барселона - 1:0

:cool:

Няма да казвам батко ви колко евракис ще прибере... :guitarred:

Като ви говоря не чуруликам. :ssshh:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Каквото и да говорим тук... на такова ниво (Шампионска Лига и т.н.), да играеш срещу испански отбор (Real Madrid, Barcelona...) на техен терен ,с местна публика, е много трудно (само от публиката получаваш 1:0), та мисълта ми е: и двата реванша ще са изключително итересни и ще има постоянно движение на балона по терена (радост за окото).

За мен Реал Мадрид заслужават да продължат (класа над германците), а Барса трябва да продължат (играта на Челси беше смешна днес, за мен бе късмет).

А на El Clásico (който идва) ако видим равен... за мен означава задължителна победа на Real срещу германците и на Barça срещу англичаните, и финала (на Шампионската) да е... красота...

А por ellos cab*ones!!!!

Пп.

Днес почти счупих масата...

Voy a votar ... Puyol ... para presidente xaxaxa

Пп. 2

Aко Real и Barça са на финал... пускам снимки...

Наздраве ... и лека вечер...

Редактирано от mariankata
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

algor,наистина ли ги хвана на точен резултат - ако е така,кажи нещо за реваншите?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

El Clásico за мен е Х, освен, ако съдията пак не е Бйорн Куиперс (Барселона-Милан)

П.П. Не съм бил единственият, който говори испански. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Асенчо, ние пък мислехме, че си единствения. Сега ако кажеш, че говориш и англииски, ще убиеш рибата. :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Tази статистика след 4 месеца никой няма да я помни :) Да не говорим след години. Важен е резултата. И двата отбора са ми антипатични и все пак искам Барса да падне (или поне отпадне) :)

algor, защо ли и аз не ги играх две единички, както си го мислех.. Ако може да попитам какъв коефициент направи и на точен ли го игра?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

576169_10150677530846606_624371605_9969119_1902542671_n.jpg

ПП. Аз Байерн го играх твърда 1-ца, но мача в Лондон очаквах Челси да се бетонира отзад и да свърши 0:0, но ядец.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

18.04.2012 sf-1 Chelsea 1-0 Barcelona 06.05.2009 sf-2 Chelsea 1-1 Barcelona (1-1) (Barcelona won on away goals) 28.04.2009 sf-1 Barcelona 0-0 Chelsea 31.10.2006 r1ga Barcelona 2-2 Chelsea 18.10.2006 r1ga Chelsea 1-0 Barcelona 07.03.2006 r2-2 Barcelona 1-1 Chelsea

Това са последните шест мача между двата отбора. Барселона няма по-черна серия в своята цяла история. Шест поредни мача без победа. Да видим седмия ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Каква поредна футболна драма.

Не очаквах Челси да издържат, но и Барса се опитаха да влязат във вратата с топката

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Толкова голямо удоволствие от футболна среща не съм изпитвал дори когато съм печелил сериозни суми от тотализатора...

Време беше правдата да възтържествува!

:guitarred:

пп. Очаквам коментари задълбочени, но няма да кажа от кой. :ssshh:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моу,явно е изпратил много точни SMS, но аз,не съм привърженик на 5-5-0,или 6-4-0!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо ги няма феновете на Барса. Меси не реализаира дузпата защот бутонките стискаха сигурно.

Редактирано от John Digweed
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@John Digweed

Бутонките са класа. Най-качественото нещо на пазара след класиката Copa Mundial.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чех дръпна гредата надолу и за т'ва Меси изпусна! Не говорете глупости!

П.П. Искам да каже нещо на феноввте на загубилите- Хахахахахахаха!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

18.04.2012 sf-1 Chelsea 1-0 Barcelona 06.05.2009 sf-2 Chelsea 1-1 Barcelona (1-1) (Barcelona won on away goals) 28.04.2009 sf-1 Barcelona 0-0 Chelsea 31.10.2006 r1ga Barcelona 2-2 Chelsea 18.10.2006 r1ga Chelsea 1-0 Barcelona 07.03.2006 r2-2 Barcelona 1-1 Chelsea

Това са последните шест мача между двата отбора. Барселона няма по-черна серия в своята цяла история. Шест поредни мача без победа. Да видим седмия ;)

Видяхме и седмия ;) Все същото. 7ми пореден мач без победа ;)

Даже Гари Невил получи истински оргазъм:)))

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ZPO_jd2WwgU

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Барса нямат никакво оправдание след този мач. Челси такива подаръци им направиха, визирам дузпата и червения картон, от които каталунците не можаха да се възползват по никакъв начин. Заслужено Челси са на финал, но лошото за тях е, че мача ще пропуснат бая основни играчи като Раул Мейрелеш, Бранислав Иванович, Рамиреш и капитанът им Джон Тери, а към тях може да се прибавят и Гари Кейхил и Давид Луиз, които в момента са контузени и ако не се възстановят до тогава не ми се мисли как ще им изглежда защита. Още повече ако Байерн отстранят Реал и както финала ще е в Мюнхен, пред родна публика баварците ще са тоталния фаворит, а шансовете на Челси с този орязан състав ще са сведени до минимум, но знае ли човек.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Единственния мач, в който виках за Челси..... евалла, долу Барса:D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...