Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Champions League


DreamcatcheR

Recommended Posts

Не знам за вас, но аз се просълзих от радост като водях гола на Роналдо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аааа да му изсъхне мястото на Мориньо, ама се размина за малко тоя път ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гледам, че някои се упражняват на тема Челси. Само ще ви кажа два факта:

1. Официален клубен УЕФА коефициент (смятат се предходните 5години) - за 2008г - номер 1, за 2009г - номер2, за 2010г-номер3, за 2011г -номер3, за 2012г -номер3. Отборът почти всяка година достига поне до полуфинал. Има и два изиграни финала.

http://kassiesa.home.../trank2012.html

2. Барселона, която в последните 10 години диктува футболната мода, записа най-черната си серия от основаването си. Няма победа в шест поредни мача срещу определен отбор и това е "късметлийския" Челси. Супер късмет. Шест пъти подред. Да не говорим, че преди това победите бяха само 11 срещу 10 човека (пардон - 12, забравям съдията ;) )

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аааа да му изсъхне мястото на Мориньо, ама се размина за малко тоя път ...

Реал изиграха много грамотен мач в тактическо отношение и надиграха Ман Сити по почти всички показатели.

Голови положения също не липсваха и то от добрите.

Късмета малко не беше с тях през срещата, но за сметка на това си навакса в последните 15-ина минути и няма кой да му се сърди.

Не мисля, че дори и да бяха загубили би изстинало мястото на тренера.

Друг е въпроса как отбора като колектив щеше да му се отрази този факт. :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не успях вчера нищо да гледам, но явно е имало "футболна драма" :) А, JM си е номер 1! Наследил е дързостта и лидерските умения на великите португалски мореплаватели и завоеватели ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добър треньор е, да не кажем велик, но с тази черна серия която го гони последните няколко срещи нещата не са никак сигурни. Дори и за него ....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като изключим Порто навсякъде е разполагал с огромни бюджети. Добър е да, но забелязвате ли че това поколение треньори бързо се изхабява. Печелиш няколко трофея и вече си приключил. Търсиш нов стимул, който да те мотивира, защото твоето поведение рефлектира върху играчите. Това е и моята теза за слабия Реал в момента.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много треньори също са разполагали с оргромни бюджети и нищо не са правели, т.ч. това не е толкова голямо мерило :)

И не бих казал, че е просто добър, ами по-скоро един от най-добрите въобще...лично мнение ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В подкрепа на гореказаното, добър пример е Манчини. Счита се за отличен треньор, италианска школа, неограничен бюджет и ...в Европа абсолютна нула и едва сега една титла. При това, в предишните години Сити завършваха назад в класирането, без никакви шансове за спечелване на лигата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Карлес Пуьол си счупи ръката в мача с Бенфика, след зверско падане в наказателното поле. Дано се възстанови бързо и се завърне в игра скоро ...

Още го няма по сайтовете официално обявено, но падането беше много зверско

http://youtu.be/nE3kWfngBLU

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както знаете съм фен на Реал, но пожелавам на Пуйол скорошно оздравяване. А за мачовете - леле Байерн как се изложиха!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Капитанът на Барселона Карлес Пуйол запази присъствие на духа след ужасяващия инцидент с него от снощи. По време на мача с Бенфика от Шампионската лига защитникът извади лявото си рамо при падане на терена. Пуйол веднага беше откаран в болница в Лисабон, след което малко след 3,00 часа тази сутрин беше преместен в клиника в Барселона. От леглото си там той отправи послание: "Благодаря на лекарите в Португалия, които се погрижиха добре за мен. Скоро ще се оправя. Благодаря за всички съобщения, които получих. Слънцето винаги изгравя…", заяви испанецът.

Очаква се днес да стане ясно колко време ще е необходимо за пълното му възстановяване. Първоначалните прогнози са за месец и половина.

Източник: sportal.bg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Жалко за Дортмунд. Направиха страхотен мач, но не можаха да реализират някой от положенията си.

Дузпата беше 50/50.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеца по-късно...

Арсенал 1:3 Байерн Мюнхен

Порто 1:0 Малага

Много слаб Арсенал, направо ми развалиха настроението за рождения ден :( От друга страна Баварците са си адски класен отбор и разликата в класите беше очевидна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мнения, прогнози и залози за мачовете довечера? :D

Според мен Барса ще им е доста тругно да вземат победа на Сан Сиро, докато смятам че Галатасарай няма да имат проблеми на своя стадион срещу Шалке.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

2 за Барса, 1Х за Галатасарай. Може би Х е по-вероятен :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен уефалона пак ще бият с някакви измислени дузпи/фалове/картони. А Галатасарай ще победят.

Sent from my iPhone 4S using Tapatalk 2

Редактирано от asen4o0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази година няма да имат проблеми. Все пак миналата година Милан вкара голове от нищото. Особенно този на боатенг - феноменален. Едва ли ще могат да направят нещо подобно тази вечер. Сякаш магията им е изченала.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега имат Супер Марио :D Той както много го плюят, така може да направи и гол от половин положение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази година си имат и Супер Марио, възможно е той да измисли нещо. Мисля си, че Барса пак ще бият с едно рамо от съдията или цял гръб по скоро . И победа за Галатасарай .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямат нито супер, нито Марио. Той е играл в турнира с отбора на Ман Сити и в момента не може да играе с друг отбор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази година си имат и Супер Марио, възможно е той да измисли нещо. Мисля си, че Барса пак ще бият с едно рамо от съдията или цял гръб по скоро . И победа за Галатасарай .

Явно,отдавна не си гледал мач на Барса!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...