Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Champions League


DreamcatcheR

Recommended Posts

Какъв касмет бе?! Те ни разкатаха ...

пп Пак тоя Роналдо :) 1:1 Ди Мария, трябва да го дават на манафите да го пляскат, некадърника!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Йозил бре. :smile:

Нойер пък искаше засада. Хаха...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти видя ли какъв удар отправи Роналдо?

Аз щях да я ритна по-добре. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Байерн са толкова жалки, че направо да се чуди човек какво търсят в тази фаза на турнира и как са стигнали до тук...

Реал са ясни - в мач като гост задачата им е повече да рушат, отколкото да градят и с този гол имат успеваемост около 75% до тук, което си е направо супер.

В Мадрид ще смажат противника си, ако германците не променят коренно стила си и начина на игра.

пп. Другата жалка картинка от първата минута е, как всички в Байерн всячески гледат да си изпросят дузпа...

Едит: забележете при гола Робен как се метна на земята като посечен и като вкараха гола в първите секунди се чудеше да се кара ли на съдията, че не е свирил дузпа или да се радва на гола мухаха...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега разбирам защо на мачовете Барса - Реал винаги са съпроводени със скандали на терена. Просто Мадридчани не обичат да губят. Защо го спъна отзад, защо Рамос изрита топката в играч на Байерн (не видях кой), вместо да я изнесе?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дано Algor да се окаже прав за реванша, иначе мача беше равностоен освен късметлийските голове на червенковците.

Извинявам се за това, което бях написал, но бях бесен

Редактирано от asen4o0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нащите са направо за сопи. Нито Роналдо нито Бензема никой нищо не направи.

Grievous, Марсело настина ритна ония, но Рамос ритна Ребери (така мисля) нарочно, защо тоя пада все едно с фланелка на Барселона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

защо тоя пада все едно с фланелка на Барселона.

За да включи и реферите в играта. :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Байерн са толкова жалки, че направо да се чуди човек какво търсят в тази фаза на турнира и как са стигнали до тук...

Как може да кажеш, че са жалки, та те направо попиляха Реал в тоя мач. Рибери и Робен си въртяха на малкия пръст целия балет! Откъдето и да го погледнеш абсолютно заслужена победа за Байерн, Реал в тоя мач по никакъв начин несъумяха да се противопоставят на баварците.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С кой вратар бе :D По-добре си гледай синхронното плуване(аз така правя) вместо да обсъждаш Касиас ;) С тоя вратар вика!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първото полувреме Реал играха много по-добре от Байерн, но през второто, след гола се успокоиха и темпото им спадна. Иначе за мен финала е Реал-барселона

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе всеки знае Реал,Барса,Челси,другите да не ги изброявам,нямали други отбори?Всяка година едно и също:)))))))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бях заложил 2:0 ама май,в Мадрид ще е 0:2 там ще паднат:))айде стига че сигурно дразня вече;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Довечера Меси да вкава един гол като на Калво, цена няма да има. Не че гледам бг футбол ;) ама гола беше много красив и не се стърпях да ударя един коментар.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Асен, Реал нито първото нито в второто полувреме игра, пълна скръб бяха.. Единственото хубаво нещо от мача е, че имаме гол на чужд терен.

За да включи и реферите в играта. :tooth:

Рефера беше перфектен! (само един пресилен жълт картон) Нямам думи за него! :smile:

И накрая Байерн-Чесли финал :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:

Една камара хора, ще фалират...

И Байерн шемпион нали ?? :smile: Минавало е през главата ми това :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...