Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Champions League


DreamcatcheR

Recommended Posts

Много съм се чудел на тия младите треньори. Изтощавали се, напрежението било голямо. А как тогава съра и Венгер успяват толкова години?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, к'во да каже - че друг му е предложил повече пари! Нали каталунците ще го линчуват!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тука пари не играят. Ден преди това обявиха, че му е даден празен чек който сам да попълни ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не се чудете защо напуска човека. Прави го защото е умен. Вече го доказа като треньор, сега го доказва и като стратег. Той много добре знае, че този отбор е изхабен от успехите - испанците в него жънеха успехи на два фронта последните 4 години, Меси - на своя собствен фронт. Това си е чисто спортен феномен и имената нямат значение. Рано или късно се случва с всеки свръхуспял колектив. И тогава най-правилното решение за всички е кой-на където-види. Браво на Гуардиола! Мен, ако питате и Меси вече не трябва на този отбор, сега е момента да го продадат за супер цена на мераклийте да го имат, да накупят с парите ядро от футболисти за новия си отбор, да го направят за 2 години и да жънат пак успехи на игрището.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гуардиола ще премине в Челси (Така мисля аз, имал среща с Абрамович?!?!) :)

8575f81079a06532.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Челси е новият европейски първенец за сезон 2011/2012.

На всички фенове - Честито! ;)

77dfdb5875825585.jpg

884bb92138c44877.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много красив мач. Честито на феновете на Челси.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хубав мач стана. Обаче като се замисля не си спомням английски отбор да триумфира безапелационно. Винаги има драма.

Ман. Юнайтед - Байерн

Ливърпул - Милан

Ман. Юнайтед - Челси

Челси - Байерн

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1. Трябва ли победителят да триумфира безапелационно?

2. "Неанглийските" отбори безапелационно ли триумфират?

Това, което остава за историята е резултата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък мача ми беше супер скучен до към 75-тата минута. Челси отново бяха паркирали автобуса пред вратата и разчитаха на контра атаки. Байерн очаквано беше отбора, който натискаше през целия мач и създаде доста положения, с които можеше да реши мача още в редовното време. В крайна сметка Байерн тотално се изложиха - първо от всички възможни съперници им се падна най-лесния, второ финалът беше на техния си стадион, трето големия брой контузени в челси, четвърто получиха дузпа, която Робен пропиля и още други фактори, които бяха на тяхна страна, но все пак се провалиха и загубиха. Почти не си спомням в предишни години отбор, който да е спечелил ШЛ по толкова слаб и калитарски начин, но Челси го направиха, да им е честито.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тотално се изложиха баварците.Да паднат на собствения си стадион от наистина най-лесния противник Челси,но сами са си виновни толкова положения имаха,пък и Робен се ос@а.Дузпите не ги признавам,защото това си е игра на късмет...,но както и да е честито на Челси.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Баварците разпиляха Челси вчера. Но добре, че са Чех, Дрогба и Робен :) Честита титла на феновете на сините от Лондон.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лошото е че Тотнъм няма да играе в следващия сезон в ШЛ...

Симпатизирам Тотнъм. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хаха за мен точно това беше най-радващото след вчерашния скапан финал, че пуйките пропускат ШЛ догодина! :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колко ме е яд,без никаква игра последните 2 мача да станат шампиони.

Челси са против хубавата и бърза игра-доказаха го и срещу Барселона и срещи Байерн.

Иначе честита им титла...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тотално се изложиха баварците.Да паднат на собствения си стадион от наистина най-лесния противник Челси

Къде го видяхте този слаб Челси, не разбрах? Те нямаха слаби противници като Байерн, същите отстраниха колоса Барса и играха не на свой стадион, а пред този на съперника.

Приказвате... хайде да не казвам как. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Челси нямат хубава игра и колегата по-горе го е казал.И двата им мача бяха на късмет.Аз дузпите не ги признавам това си е чиста игра на късмет.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък не признавам финала в Шампионската лига да се играе на стадиона на един от участниците в него, ама кой ли ме пита ;)

Късметът си е част от играта. Точно германците (и техните фенове) нямат право да реват срещу дузпите, щото благодарение и на тях са спечелили голяма част от трофеите си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодарение на тях отстраниха и Реал, ако не бяха дузпите може би нямаше и да са на финал.

Sent from my Nokia 3310 Classic using Tapatalk.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, чак пък първия! 1976, финал за Европейско първенство в Белград: Чехословакия 2 - 2 ФРГ (5-3 след дузпи)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гледам повечето коментари тия 2-3 дни и се чудя може ли толкова празнодумия да се изсипят на едно място?!?!

Може ли отбор финалист в най-комерсиалния и уморителен турнир да се нарече късметлия?

Може ли пък толкова да не признавате играта на шампиона?

С кой акъл твърдите, че Челси нищо не играли, Байерн ги разсипали от положения, ама малшанса бил на тяхна страна?!?!

Я изгледайте още веднъж целия мач и кажете освен двете солови противоречия Робен и Рибери (не казвам, че са били в полза на отбора си обаче) кой се изяви с нещо повече от търчане (и то само до 60-тата минута)?

Самият аз се изненадах колко бързо отпаднаха физически германците.

Направи ли ви впечатление това?

Не знам на какво се дължи, но нито имаха прословутия германски хъс, нито атаките им бяха с прословутата им острота, нито пък духа на отбора като цяло беше на познатото ниво.

Да ви припомням ли (и в нета има достатъчно материали) как играеха като лъвове до последната секунда отбора на Байерн (и националния също) от златните им години?

Не, другари, не само малшанса им попречи.

И не омаловажавайте труда на играчите от Челси, които (образно казано, разбира се) с минимум усилия в мача постигнаха максимум резултати.

За мен Байерн подцениха доста отбора на Челси, а за това помогнаха в огромна степен и медиите в целия свят, които непрекъснато бълваха прогнози, че германците са фаворити и едва ли не няма как англичаните да им се противопоставят...

Тия си повярваха и резултата е налице.

Заслужено, абсолютно заслужено Челси са на върха. (същото щеше да важи и за Байерн, ако бяха победили без значение играта и начина, по който го направят)

И който твърди обратното не е лошо да се замисли обективно, преди да се изцепи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм фен на Байерн откакто се помня, но и аз ще кажа, че никой не им е виновен. Не беше въпрос на шанс или на липсата на такъв. Падението им е закономерно, защото ако искаш да си голям, трябва да имаш голям голмайстор, който от едно полажение прави един гол, от две положения два гола и по-нататък може и да пропусне. Байерн нямат такъв, докато Челси имат. А иначе Робен и Рибери са големи играчи и не са недоразумения, както се изрази колегата по-горе, просто няма с кой да играят в центъра. Ще почат сега още 10 години и може пак да се пробват.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...