Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Champions League


DreamcatcheR

Recommended Posts

Челси,ако резултата не ги устройваше и срещу Барса,нямаше да играят така.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Евала на Байерн, може би най-заслужилия финалист в последните години!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ей,пак изтриха коментара!!Че някой съм дразнил???С кое дразня ихаааааа с това ли??

БАЙЕРН ШАМПИОН!!!!!!!!!!!!!......

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изтрит е!!Пост 258 или 259 трябваше да бъде,да трият та кво:)че някой не го изнасяло:))нито съм убидил нито нищооо:Реал аааааааа това убида ли е :)))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Евала на Байерн, може би най-заслужилия финалист в последните години!

Значи си връщаш думите назад от преди няколко седмици :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма обиди, просто спам... Само на тази страница го има това Реал аааа, Баъерн ееее, три пъти :) Излишно е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи си връщаш думите назад от преди няколко седмици :smile:

Кои по-точно? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ЕВРО 2012 ПО БНТ В HD ФОРМАТ

Феновете на футбола ще могат да се насладят на брилянтна картина по време на европейското първенство в Полша и Украйна. Шампионатът на Стария континент е от 8 юни до 1 юли, а абсолютно всички мачове ще бъдат излъчени в HD формат по БНТ.

По подобен начин националната телевизия предаваше мачовете от световното първенство в ЮАР през 2010 година, когато качеството на картината отново бе на изключително ниво.

“В HD формат ще предаваме не само мачовете, но и студиата, които ще се излъчват директно от стадионите или пресцентровете в Полша и Украйна”, уточниха от Канал 1 пред БЛИЦ.

БЛИЦ Спорт

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всички велики отбори рано или късно залязват и гонят някои играчи, други се пенсионират, треньора си отива и т.н. Барса беше такъв отбор последните години без съмнение. Но всеки отбор от подобен калибър се изхабява и както каза снощи коментатора: Всеки що годе добър треньор ги познава достатъчно добре, за да може ефикасно да им противодейства. Голяма грешка ще направят ако не разгонят половината играчи и треньора, не вземат нов треньор и изградят нов отбор около Меси. Иначе упадъка е неминуем. Аз не ги харесвам, даже ги мразя, и се радвам, че отпаднаха. Едно е ясно - шампион на Европа ще бъде отбор, който не само не е шампион на страната си за миналата година, но и тази е назад. Браво на Байерн! Бяха по-добрия отбор и в двата мача и заслужено са на финал. Ум не ми го побира как може испанците да играят за дузпи след като всички знаят, че германци на дузпи не губят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и да не ми се иска да го кажа, за мен Байерн са шампион, все пак играят на собственият си стадион, но аз ще викам за Челси.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и да не ми се иска да го кажа, за мен Байерн са шампион, все пак играят на собственият си стадион, но аз ще викам за Челси.

Е,ти искаше и Челси и Барса да паднат пък сега...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

БГ версията е по-яка :D

547996_347233922003081_100001494278992_949795_2104592427_n.jpg

ПП. DreamcatcheR е аз визирах факта, че по онова време в бундеслигата играеха слабо и с такава игра просто не ги виждах как ще могат да стигнат до финал, но пък те ме изненадаха приятно, а и още от групите се бориха мъжки във всеки мач, за това казвам, че са най-заслужилия финалист в последно време. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък не мисля, че на този етап в този турнир може да се класифицират отборите като "по-заслужили" и "по-незаслужили".

Кой отбор не заслужаваше и не показва постоянство и в родния си шампионат?

Непостоянни в играта си са отбори, които в едната среща падат с 3:0, а в реванша обръщат нещата и бият с 5:0.

Аз лично не виждам такива отбори отдавна.

А вие?

Дузпите винаги са класифицирани простичко с една дума: късмет.

И най-великите футболисти са пропускали и пропускат и днес дузпи, а в същото време дълбоките неизвестни резерви са вадили големите отбори най-неочаквано точно при изпълнение на 11-метровите...

Иначе си говорете де - не пречите на никой. :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Именно, Шампионска лига е огромен стимул. Може да си зле в първенството и да не се намираш във форма, но дойде ли време за ШЛ - даваш максимума от себе си.

Все още държа на думите си от преди първия полуфинал :)

И за мен Байерн са шампион ;)

пс. Не се ли научиха да не дават на Роналдо да бие дузпи след редовното време? От него се почна всичко.. А Рамос май се е учил от ето тази добре позната дузпа на Бекъм:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля,че ако искаш да играеш на финал в ШЛ и водиш с 2:0 до 14-та минута,не трябва да разчиташ,че "мачът е свършил".А след това Моу ми говори кой имал "топки",да изпълнява дузпи и кой не!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това старо бре. Кога му порасна толкова бързо косата на Моу? :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стоят пред райските врати Св. Петър, една баба и Серхио Рамос.

Бабата: - Свети Петреeee, аз се молех цял живот, праведна бях, заслужавам да съм в рая!

Св. Петър: - Добре, А ти?

Рамос: - А Аз дойдох за топката. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Официално: Хосеп Гуардиола напусна Барса

Пеп Гуардиола няма да бъде треньор на Барселона след края на сезона! Специалистът напуска каталунците след 4 успешни години на "Камп Ноу". Новината, която в последните дни съобщаваха всички авторитетни медии, бе потвърдена лично от Гуардиола на пресконференция днес, съобщи Гонг.

На срещата с пресата, освен Гуардиола присъстваха спортният директор на тима Андони Субисарета и президента на Барселона Сандро Росей.

"Благодаря ти, Пеп, за всичко, което направи за Барселона. Благодаря ти, че се превърна в най-добрия треньор в историята на клуба", заяви Субисарета.

Самият Гуардиола пък опита да обясни решението си да напусне каталунците:

"Нека всички да разберат преди всичко, че това не е лесна ситуация за мен. Ще се опитам да обясня как се чувствам и да обясня решението си. Първо искам да се извиня на играчите си за неизвестността, която беше около мен и дискомфорта, която тя създаваше на футболистите ми, защото така и не подписах дългосрочен договор. В началото на октомври казах, че краят е много близо за мен. Но имахме проблем - защото нямаше как един треньор да обяви подобно нещо пред феновете и пред футболистите. Сега вече сме аут от всички важни надпревари и аз мога да го разкрия. Вярвам, че следващият треньор, който поеме тима, ще му донесе неща, които аз вече не притежавам.

Наставникът трябва да е силен, да притежава страст, и нужната енергия, с която да ентусиазира играчите си. Трябва да си върна тези качества. И само чрез почивка ще успея да го направя. Мисля, че щеше да е опасно за мен и за играчите, ако бях продължил. Постигнахме велики неща, нямаше да мога да си простя, ако съсипем всичко. Най-вече съм доволен от постигнатите резултати. Това ще взема със себе си.

Искам публично да благодаря на футболистите. Те дадоха смисъл на методите ми - както тези, които са в отбора в момента, така и онези, които напуснаха тима през годините. Работих тази работа с голяма страст. Но искам да благодаря на футболистите, че успяха да сбъднат мечтите ми. Мач след мач те правиха тези неща възможни. Искам да благодаря на Еварист Муртра, който първо ми предложи приятната работа да водя Барселона Б, а след това, година по-късно, и треньорския пост в първия тим. Можех да продължа да водя Барселона, но нямаше да съм треньорът, който този тим заслужава.

Искам да благодаря на журналистите за търпението. Бях с вас на всеки три дни. Напускам с чувство за добре свършена работа. Това е клуб с несравним потенциал. Няма място за страхове - който ме наследи, ще направи Барселона възможно най-добрия отбор."

Президентът на Барселона Сандро Росей прегръща Гуардиола и казва:

"Искам отново да благодаря на Гуардиола от името на Барселона. Благодарим за наследството, което остава след теб, за системата, която ще остане под името - Системата на Пеп. Нещо, което ни изпълва с гордост. Разбира се, и много трофеи, които остават след теб. Особено онзи, който е най-труден за печелене - трофеят на гордостта.

Следващият треньор на Барселона е Тито Виланова", заяви Росей.

dir.bg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...