Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Champions League


DreamcatcheR

Recommended Posts

Официално: Бербо изхвърлен от групатa за финала на ШЛ :censored2:

Големият финал в Шампионската лига между Барселона и Манчестър Юнайтед

започва без българина Димитър Бербатов, който дори не е на пейката, а е оставен извън групата. В атака за "червените дяволи" ще действа младокът Чичарито заедно с Уейн Рууни.

Пеп разчита в нападение на доказаните бойци Лионел Меси,Педро

Родригес и Давид Вийя. В центъра на каталунската защита са Жерард Пике

и Хавиер Маскерано. Капитанът Карлес Пуйол няма да започне мача, въпреки че се смяташе, че е напълно готов за игра. Срещата за трофея започва в 21:45 часа българско време.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За без пари толкова, титла в PL и финал в CL, ако САФ стъпи здраво на пазара, догодина повече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дядо трябва да си ходиии. Пеп излезе с най-доброто, а САФ ще оставя Нани резерва и наш Митьо извън групата. Който и да е треньор, не би поттъпил така. Честито на феновете на Барселона.

А бе Людмиле, ти се включи най-после. В този твой коментар злоба ли долавям?

Виж от кога не си участвал в темата - цък.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Браво на Барса! :) Отдавна не бях викал за тях! Дано Берба отиде в отбор, където се ценят качествата на един футболист, а не това колко фланелки ще продаде ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А бе Людмиле, ти се включи най-после. В този твой коментар злоба ли долавям?

Виж от кога не си участвал в темата - цък.

Няма злоба братле, яд ме е, че изолират наш'то момче. Надявам се лятото да си намери друг отбор, в който ще го ценят повече!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасна вечер. Съжалявам единствено, че Маргарит не игра, тогава кефа щеше да бъде пълен. В Бешикташ наистина ще го оценят по достойнство, а не като тъпия Сър. Там обичат нежните момченца. Ако не беше българче, 100% щеше да го пусне. Явно Съра мрази българите и нарочно дава 30 милиона за тях, за да ги съсипе, ама пък много странно, че обича сърбите и те дори са капитани. Дали пък ние не грешим нещо? И защо не продава фланелки Бербатов? Французите са най-мразени на Острова, ама още гледам фенове на Манчу с фланелки на Кантона. Не разбират тъпите англичани от футбол и това си е. Пък и медал не му дадоха, а той имаше толкова много заслуги за този финал. Вкара всички важни голове. Срамота.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тежко е да те направят за смях и милиони по света да видят как 90мин те **** ;)

Срамно е английски отбор да бъде унизен (културно казано) по този начин на митичния Wembley!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Те щото англичаните мразят французите, затова има толкова футболисти и треньори от Франция в ПЛ! умник...пробвай с нещо друго ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Те щото англичаните мразят французите, затова има толкова футболисти и треньори от Франция в ПЛ! умник...пробвай с нещо друго ;)

Момко, тъй като виждам, че си бавен и трудно схващаш, ще се опитам да детайлизирам съжденията си. Твърдението на повечето тук, че Барби не го пускат, защото е българче, е изключително несъстоятелно и това се потвърждава (както и ти спомена) от присъствието на огромно количество французи на Острова, които не търкат резервната скамейка докато им се стопят хемороидите. Това значи ли, че Съра мрази българите повече, отколкото хилядолетната традиция му повелява да мрази французите? И защо Маргарит не продава фланелки? Защото е българче или защото е мързелив лентяй, който във всеки важен мач пълни гащите и се скрива? На Съра не му дреме дали някой е българин, поет, художник или педераст - той иска да се играе футбол, да се раздаваш докрай и да изядеш тревата, а не да ръкомахаш като малоумен. В крайна сметка ще преглътне загубата на тези 30 милиона, ще го продаде за 7-8 в Турция и ще продължи напред. А надменното женствено момче ще трябва да преосмисли живота и поведението си, защото много боли като паднеш от високо с вирнат нос. За всичко си е виновен само и единствено той, а не световната конспирация против българите. Надявам се, че съм бил пределно ясен и дори ти си успял да разбереш не дотам сложните ми мисли.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И какво му е мързеливото?!?!?!?! Ти може би посещаваш тренировките на отбора и знаеш ;) Или може би трябва да тича като муха без глава като парк (дето го правеха смешен срешу барса) или чакарито дето е толкова добър, че не може да си спре топката. Или като Тевез дето тича 1000 пъти повече от Бербатов, но КПД-то му едва ли има 1%. Какво да не ръкомаха след като половината сакътлъци един нормален пас не могат да му дадът...ЕДИН!!!

Точно така, за всичко си е виновен той - за титлите, за головете и за успехите. Не си отишъл ти да му свършиш работата ;) Човека е положил усилия и е успял - изяж се.

пп: а пък "сър"-а не знам кои нации обича и кои не, но ще е хубаво да си признае, че не може и не знае как да победи Барселона! И то не защото те са толкова добри, ами защото той не е толкова добър ;)

Редактирано от iHustle
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изядох се. Страшно ме гризе това, ще знаеш :guitarred: А Барселона са изключително слаби и само един Маргарит липсваше на Юнайтед за да ги смажат. Маргарит, който никога не пълни гащите срещу голям отбор, а ги пори като риби и ги пълни като агнета. Той е голям и затова ще играе в гранд като Бешикташ, а не в аматьорския Манчу :guitarred:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Последните години не се интересувам много от футбол, но да си кажа и аз мнението. Тоя Марго ли е, Маргарит ли е, не го знам какъв е, но никога не ми е харесвал като футболист. Някак си насила стана "звезда", изкуствено го възвеличаваха последните години, няма я харизмата в него. Май само жените го харесват тоя лигльо. :D Има стотици по-добри футболисти от него, които взимат в пъти по-малки заплати, но са заслужени... Да си ходи в Бешикташ или ЦСКА Москва и да не се излага... ще ми играе в Манчестът пък чак.. :yikes:

П.П. Лично мое мнение и не ангажирам никой с него.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Казано е: За "мъртвите" или добро, или нищо!

Не съм много сигурен какво точно не му харесвате на Бербатов, но не ме и "ебе" какво е! Всеки си има идоли и кумири, едни ги харесват, други не. Момчето е българин и е от малкото направили подобен пробив във футбола. Това за мен е достатъчно. Не ми се влиза в спорове най-малко защото грам не разбирам от футбол (не като tonygti). Оставете ме да си го харесвам ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

E, Шамане, по тази логика би трябвало да харесваш и гнусния травестит Сесил Каратанчева, която заряза България и се състезава за Казахстан. Всеки, който се е отрекъл от родината си, заслужава само презрение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това пък е най-голямата глупост!!! 1-во никой не избира къде да се роди! 2-ро в някои случаи родината може много пожече да ти вземе (или да не ти даде) отколкото да ти даде! Нашата родина, ако даваше нещичко, сега щяхме да имаме много повече успели спортисти.

3-то националния ни отбор по футбол не е нищо друго освен един кенеф!

4-то какво значи предала България? Да не би да е убила някой или да издала някаква свръх тайна? глупости на търкалет, дето се вика.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тони, за националния може би си прав, но може и за това да си има причини.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

... но не виждам в момента отбор в Европа, който може да ги спъне... :guitarred:

Е как бе, Лудогорец с Бадема ще ги треснат. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имаше 2 години да направи състав, който да е конкурентно способен! Не успя. Не е да нямат пари за трансфери. Интер миналата година ги спря, като на Моуриньо това му беше втората година в Интер. Много добри са, но не са непобедими.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...