Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Програми/Applications (искаме програми/request .dmg)


Aveliky

Recommended Posts

Моят съвет е да го изтриеш този "CleanMyMac". Достатъчно е да си чистиш кеша на няколко месеца веднъж!

Редактирано от Баба Гана
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо, Баба Гана?

Приложението ли е лошо или няма смисъл от него според теб? :unsure:

Редактирано от dedil
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С програма или Users/username/Library/Caches - решаваш кое ти е множко и триеш ;) Клийн май мак още не съм я ползвал, ще споделя като и хвърля очо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз я ползвах доста време, ама ми се струва, че тя е в графата "Силата на внушението". Пусках я на десетина дни и все ми триеше разни кешове между 1.5-2гБ. Намерих някакво ръководство как се отстраняват тотално приложения от Мак и реших и нея да я разкарам. Така около два месеца вече и не виждам разлика. Единствено понякога Сафарито мисли по много, когато ми зарежда Фейсбук или форума например.

Иначе и на мен ми се иска да получа съвет за качествена софтурна поддръжка на машината.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Във "Safe Mod":

sudo mv /Library/Caches ~/Temp/

sudo mv ~/Library/Caches/ ~/Temp/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кеш има смисъл да се трие, само ако е крайно разнородно съдържанието което се разглежда и започне да трупа обем. Говоря за браузър, iTunes, iPhoto(изобщо медийните програми, без VLC и подобните). Триенето на останалото само ще ви забавя при създаването на нов кеш, който на практика ще съдържа същото. Кеш файловете служат за моментално зареждане на вече отваряни неща/настройки и т.н. Не знам, що се 'абите да триете...

П.П. Веднъж в месеца ресетвам сафари, трия кеша на тюнса, iweb, xcode и quartz compozer. Също пускам диск ютилити за сверка на правата. Веднъж на половин година, правя дефрагментация с драйв джиниъс и....толкоз. Мога да се закълна, че мака работи както и първия ден.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм със стар Аймак. Сменях му харда преди близо две години. Сложих оригиналния ритейл на Снежко, после той си взе ъпдейта до настоящата версия. Ъпдейтвам си всичко, когато излезе. Работи като първия ден - буутване, зареждане на приложения и работа с тях. С изключения на може би Тюнса, по точно последните версии. Сякаш ми подскачат повечко. :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Video cutter някакъв с краче ако може...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дайте някоя хубава програма за измерване на разтояние чрез ГПС докато се разхождам. Благодаря предварително!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С лаптопа ли се разхождаш или с iMac-а ???

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дайте някоя хубава програма за измерване на разтояние чрез ГПС докато се разхождам. Благодаря предварително!!!

За телефона търсиш, предполагам. Sportstracker.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не си оцелил раздела леко, но все пак ето моето предложение: Geotagr - по принцип я ползвам, за да си добавям геолокация на снимките от ДСЛР-а, но става и за твоите нужди. Има 2-3 настройки на локация - гпс (най-много ток), вифи (по-малко), гсм клетки (най-малко) + настройките за интервал на обновяване на местоположението. Има я и кракната, но си заслужава парите! Особено ако я ползвате за моите цели. За съпоставка - хардуерният гпс на канон/никон струва 550 лв..

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Video cutter някакъв с краче ако може...

Имам краче за куиктайм про, ама за боза. Свиркай ако искаш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Програма за подписване (с ел. подпис) на документи и файлове, включително txt файлове?

Редактирано от Monro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ! Ще се радвам, ако някой може да ми помогне да намеря кракнати една от следните две програми:

Macappblocker или Appdefender.

Благодаря предварително !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моля за Sony Vegas Pro излекувана, ако някой може да я открие. Или подобен софтуер, скойто да мога да обработвам видео в HD формат, освен iMovie. Поздрави!

Редактирано от Jordyv
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте , обърнах нета за да намеря приложение работещо под Mac OS за видеонаблюдение. DVR-а е марка TVT. На iPhone 4S работи перфектно приложението SuperCamPro , което купих от Апстор. Искам да подкарам камерите и на лаптопа ми, MacBook със Os Lion.

Надявам се да има някой отговор за който Ви благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз успях с XQuartz и ICRealtimePSS. Много тегава работа обаче! Мъка пълна!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да е попадал на качествен заместител на Tag&Rename ? Пробвах какво ли не и в момента се мъча с Tagger, но може да едитва таговете така добре, както Tag&Rename при Win! Ще се радвам ако препоръчате нещо качествено за работа с тагове. Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...