Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Програми/Applications (искаме програми/request .dmg)


Aveliky

Recommended Posts

Аз искам да попитам за едно приложение Arabic Belote, линка към fileape не работи и не можах да намеря къде от друго място мога да го дръпна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, моля препоръчайте ми и дайте линк за читав Файлов експлорър за Мак Лъв. Вградения Finder не ме устройва. Тотал командера ми е сложен за работа.

muCommander.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

darkheroz, предлагам ти да погледнеш totalfinder.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е точно за тук, но няма смисъл от нова тема, която няма да е актуална още много време.

Днес попаднах на страхотна оферта, ето я и нея:

http://www.macsuperbundle.com/?rs4=NO_US_CJ_1010_BUY&netid=cj

10 страхотни програми, включително и Parallels Desktop само за 49$. Има още почти 10 дни до края на офертата.

Аз лично, ще се възползвам от нея.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

darkheroz, предлагам ти да погледнеш totalfinder.

дръпнах си PathFinder, не е лоша.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз бях с нея, но минах на totalfinder.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте

Търся тука от няколко дни една програма. Става въпрос за програма, която превежда субтитри от английски на БГ. Понеже не съм много на ТИ с английския, а пък и не мога да гледам филм без субс, последния ми вяриант е да ги преведа електронно. Както се преведат така. Дано сте разбрали какво искам и да помогне някой запознат с материята.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Текст едитор - Копи&пейст в гугъл транслейт - копи&пейст обратно във файла?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И на мен това ми е решението, но си мислех че има по "интелигентен" начин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Търся програмка за сваляне на видео не от YouTube нещо подобно като Real Player. Някой да знае подобна програмка МAC OS

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми каже начин за сваляне на няколко файла едновременно. Ползвам Chrome, ще е добре ако не е от програма :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

master, отваряш в сафари, каквото искаш да теглиш и даваш горе window-activity. Оттам намираш видеото (трябва да си го стартирал преди това, за да почне да се зарежда). Kликваш го 2 пъти, за да ти се отвори в нов таб, копираш линка, отваряш quicktime и даваш file-open location (cmd+l), paste-ваш и трява да ти се зареди. След това save и си готов. Иначе има и сайтoве, които правят цялата работа. Копираш им линка и ти дават линк за теглене. Напиши в google нещо от сорта на video download online

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За сваляне от Тубата, моето предложение - "Jdownloader"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако ползвате Safari няма нужда от допълнителен софтуер за сваляне от YouTube. След като пуснете клипа да се зарежда Window -> Activity -> намирате съответния файл, който се зарежда в този момент (или ако ви е мега бърз нета вече се е заредил) в кеша -> задържате Option и цъкате 2 пъти върху него -> файла започва да се изтегля в Downloads. Мисля че става и за VBOX7, както и за повечето такива странички. Това е :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сериозно ли???

master, отваряш в сафари, каквото искаш да теглиш и даваш горе window-activity. Оттам намираш видеото (трябва да си го стартирал преди това, за да почне да се зарежда). Kликваш го 2 пъти, за да ти се отвори в нов таб, копираш линка, отваряш quicktime и даваш file-open location (cmd+l), paste-ваш и трява да ти се зареди. След това save и си готов. Иначе има и сайтoве, които правят цялата работа. Копираш им линка и ти дават линк за теглене. Напиши в google нещо от сорта на video download online

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е определено съм го обяснил доста по-елементарно, а и няма от къде да знам на изуст цялото съдържание на форума. Извинявам се за OFF-а!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да има решение за това. Да не пускам отделна тема.

Screenshot2012-02-14at13411PM.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е определено съм го обяснил доста по-елементарно, а и няма от къде да знам на изуст цялото съдържание на форума. Извинявам се за OFF-а!

Три поста над твоя е ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Свали си drive genius 3 от рутракер. Там има такава перфектно работеща функция, има и други, още по - полезни. Перфектна програма за поддръжка е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да знае програмка с която може да се сваля видео от интернет нещо подобна като Real Player

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като имаш предвид, че е обяснено, няколко поста назад!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...