Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Програми/Applications (искаме програми/request .dmg)


Aveliky

Recommended Posts

  • 2 седмици по-късно...

здравейте и от мен,намирам се в чужбина и искам да гледам телевизия онлайн. Има някой саитове койкто работят, но попаднах на един които има HD канали но не ми трагват ще ми помогнете ли как да ги подкарам ще съм ви много благодарен. а и да не забравяме че съм нов с OSX

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,доста се порових из мрежата търсейки конвертор за субтитри от sub. - srt. , но за жалост не открих работещи под MAC OS.Може ли да ми предложите вариант за конвертиране , програма или приложение за MAC OS.Благодаря Ви.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми намери тази програма излекувана iFuntastic ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ах на баба то, какво хубаво чавдарче си. Митко не си уточнил за коя ОС ти трябва тази програмка. Дано линка по-долу ти свърши работа

http://www.filestube.com/74bgDQQOnQsRzoaNBTXiEw/iFuntastic-665b009-001.html

Със здраве, Весели празници!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Привет народе :) та намерих си аз програмката "AppZapper". Но е трайл, та някой може ли да помогне с някой сериен номер или направо с някоя излекувана. Мерси предварително....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря за бързата реакция !!! Искам да попитам нещо, понеже не аз съм инсталирал макбука, а един мой приятел. Когато трябва да инсталирам някоя програма ми иска, юзер и парола. А човека, които ми инсталира мака, ми каза че не е слагал парола, та мисълта ми е, има ли начин да махна това изискване да ми иска парола когато тръгвам да инсталирам програми. Или някак си да я ресетна. Благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

screamers това е паролата на акаунта на MAC-a ти и мисля, че няма как да я премахнеш!!! Виж в Setting-System-Acount. :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мерси пич, само че се чудя, как има парола, при положение че когато ми инсталираха мака, не са ми слагали никакви пароли.

Редактирано от alxx
Ще те пляскам, адаш. Не цитирай последен пост!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Паролата може и да е празна! Т.е. пак излиза прозореца за въвеждане на юзър и пас, но просто се натиска ОК.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@graver Може да се инсталира и без парола.

Забравих си паролата на акаунта в Mac OS X. Ами сега?

Вариант 1: С помощта на инсталационния диск (този, с Mac OS X)

1. Сложете инсталационния диск на Mac OS X в оптичното устройство на вашия компютър и рестартирайте.

2. Веднага след като чуете началния звук при стартирането на вашата машина, натиснете и задръжте клавиша С на клавиатурата.

3. Изберете език от менюто (Английски) и натиснете копчето за продължение (синият бутон със стрелката).

4. От лентата най-горе на вашия екран кликнете върху Utilities и изберете опцията Reset Password. Ще видите следния прозорец (или близък по вид):

4c43f2173b2d6389.png

5. Посочете твърдия диск, на който е инсталирана вашата Mac OS X (по принцип това е Macintosh HD).

6. Изберете потребителското име на администраторския ви акаунт.

ВНИМАНИЕ: Не избирайте администраторския root акаунт!

7. Въведете желаната от вас нова парола и кликнете върху Save.

8. Затворете прозореца на приложението.

9. От менюто Mac OS X Installer най-горе вляво на вашият екран изберете Quit Mac OS X Installer и после кликнете върху Restart.

След като компютъра ви се рестартира, ще можете да влезете в администраторския акаунт с новозададената парола.

Вариант 2: Възстановяване на паролата без инсталационен диск.

1. Рестартирайте вашия компютър, като чуете звука за стартиране на компютъра натиснете и задръжте клавишите Apple (cmd) и S на клавиатурата.

2. Компютъра ви ще се стартира в single user режим.

3. Стартирайте Terminal и напишете следните редове, като след всеки натискате Enter бутона на клавиатурата:

#sh /etc/rc

#passwd потребителското-име-на-което-ще-премахваме-паролата

#reboot

По този начин премахвате паролата на посочения потребителски профил в Mac OS X. Нова парола ще можете да зададете от System Preferences след като стартирате компютъра и влезете в акаунта си.

Инфо

Редактирано от KurtiMakarov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съществува ли Format factory за Mac или някаква подобна програма за Mac със същите функции.

Ще съм благодарен за всякаква информация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да беше казал за какво служи Format Factory ли? :unsure:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съществува ли Format factory за Mac или някаква подобна програма за Mac със същите функции.

Ще съм благодарен за всякаква информация.

http://zamunda.net/details.php?returnto=%2Fmytorrents.php&id=244502

Виж също handbrake и winx hd video converter for mac. В mechodownload ги има.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Да помоля за програма подобна на iMovie понеже последно време ми се налага да изрязвам разни клипчета, а с iМovie е малко зор, ако не са свалени от камерата на момента. Ако са от харда не винаги ги зарежда, и се почва една мъка, ако зареди е перфектно но иначе е ужас.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За изрязване, както и съединяване ползвай QT.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за невежеството, но какво прави тази програма "Format Factoty"?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

niyon, не ти ли отговорих в някоя друга тема или друг форум на същия въпрос?

handbrake, winxhd video convertor for mac, aimersoft total media convertor.

Има още много други. Просто почети из сайтовете на производителите и виж коя ще ти допадне най-много. След това я потърси в mecho download или по тракерите (demonoid, brokenstones). Ако не можеш да я намериш, пиши тук и ще се опитаме да помогнем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...