Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Програми/Applications (искаме програми/request .dmg)


Aveliky

Recommended Posts

Майчице... Нямаше ме няколко дни, и на какво сте превърнали рикуестите.... Не се ли сещате, че има чат, ЛС, опции за нови теми, питанки?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има си цяла тема.Май изобщо не използвате търсачката и не четете.

http://bgiphone.com/showthread.php/1096-Смяна-на-мак-адрес-под-Мак

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Heyz всички :) Дали някой ще може да бутне едно рамо за намирането на излекувана kJams? Къде ли не търсих и нещо нищо не намерих :/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iStar Karaoke + SN - 1.5.5

Свали

Не е същата програма но може да ти свърши работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е, че един много добър приятел, който не e много на ти с нещата за Mac ме попита дали мога да я намеря. Той бачка в една агенция, която организира караоке партита. Предложих им iStar - само нея успях да намеря, но не ми каза дали ги устройва. VDJ е добра идея. Ще им я предложа и нея.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам над 2500 песни за караоке и не можах да ги пусна с нито една програма за Мак, преди на Уиндоския имах 2 безплатни и си вървяха . Ако намерите решение ще ми е интересно да знам. Може да си менкаме някоя песничка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

Макар и да не уточняваш, какъв формат са песните ти, примерно “avi“, или “cd-g“, един обикновен плейър като VLC ще ги свири без проблем. За професионална работа, аз ползвам ”VDJ”. Търсачката му е много бърза и удобна за работа. Доколкото размяна на песни - с удоволствие!!!

PS. Вярно, една "Aria" е винаги добре дошла, при положение че можеш да си позволиш да си я купиш. И е наистина най-доброто, което може да се желае за Караоке.

Поздрави:

К.В

Редактирано от Баба Гана
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здварейте, от скоро и аз съм с Мак.

Не мога да намеря програма, която да ми замести такава, която ми помагаше много в работата ми на PC-то.

Програмата за PC, която ползвах се казва ClicPic - http://www.isdntek.com/

С нея правя галерия от снимки, като намаля снимките на определена от мен размер, качва ги на зададено от мен FTP и съответно ми генирира кода за галерията.

Ако някой е срещал такава програмка за МАК, ще се радвам да сподели.

Предварително благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам за още две програми:

iSquitch (ако има и темплейти ще е от полза)

iSGallery

Аз не успях да намеря нищо излекувано. Ще се радвам някой ако помогне.

Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

Мисля че, това ще ти свърши работа: "Bannerzest". Има го на мнго места излекувано.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти!

Но след като тествах гореспоменатите програмки си ги купих.

@Баба Гана програмката която се предложил също върши работа.

Редактирано от prasko
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да намеря актуална излекувана версия на TuneUp.

Или да предложите програма подобна на нея.

Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Странно, има я на много места с лекарство. Не знам на кои тракери я търсите. Има си тема във форума посветена изцяло, кои тракери са по надеждни. Един бегъл поглед няма да навреди. Разбирам ще кажете "Този вместо да пише тия фермани можеше да постне някой линк", но това няма да ви помогне в бъдеще. Желателно е преди да инсталирате прогамата да прочетете приложения тестов файл, доколкото разбрах, изисква се инсталацията на "Little Snitch". Би трябвало да сте регистриран в някой от тези тракери - последния е свободен - "BrokenStones"; "Mechodownload"; "Filestube.com".

Със здраве:

К.В

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Баба Гана за да пусна този рекуест, значе не съм я намерил! A и затова е тази тема. Търся в гоогле, не мога да ги знам всички тракети :)

П.С.

Все още търся работеща версия:

ТuneUp Gold

Едит:

Грешката идва от първия рекуест. Програмата се казва ТuneUp, а това Gold явно е за платената версия. А не се съобразих, че има и ТuneUp Utilities!

Редактирано от prasko
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здревей,

Наистина съм малко смутен, в предния пост ставаше въпрос за ТuneUp. Сега стана ТuneUp Gold, няма да се изненадам следващата да е "Брикет". Това беше в рамките на шегата, да не забравяме , че много хора четат форума и отношението към подобен спам не е в рамките на общоприетото. Ще видя какво мога да направя и ще ти се обадя на ЛС.

Поздрави:

К.В

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Изтеглих я, за което благодаря, но при стартирането ми дава, че версията не е актуална и да си изптегля новата от сайта.

Моля за нова версия или за актуална.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мога ли да помоля за Flux3, по възможност кракната?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Flux 3, хмхмххм, платен ъпгрейд. Как да стане? И аз го искам. Да се надяваме до няколко дни, да се появи евентуално при "Счупените камъни".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Flux 3, хмхмххм, платен ъпгрейд. Как да стане? И аз го искам. Да се надяваме до няколко дни, да се появи евентуално при "Счупените камъни".

За brokenstones се опитах да си изпратя покана и за целта трябваше да си въвеждам акаунта от демоноид. Разбира се имаше и определени условия, на които отговарям.

Вече мина почти месец, но покана нямам. Ако случайно имаш свободни покани, би ли ми пратил една? Из всички тракери имам коефициент над 3.

пп. опитах да ти пратя лс, но ми даде грешка "The member Баба Гана cannot receive any new messages".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...