Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Проблем със звуците на Iphone 4 32GB


taumaster

Въпрос

На първи март закупих iPhone 4, 32GB от МТел с iOS 4.2.1 и BaseBand 03.10.01. Jailbreak-нах го според Джейл/Ънлок секцията със GreenPois0n Jailbreak за iOS 4.1 - 4.2.1. Това стана на първи вечерта. Понеже нямах Wi-Fi, не инсталирах веднага Cydia (loader иконата си беше на екрана). На другата сутрин установих, че звуците са ми изчезнали - никакъв звук не възпроизвеждаше телефона - нито от speaker-а, нито от sound секцията. При обаждане само вибрираше, иначе при разговор чувах отсрещната страна. Малко по-късно отидох у приятел с Wi-Fi и инсталирах Cydia от loader-а. По едно време установих, че пак имам звуци, обаче вечерта (през деня имах куп задачки и не съм обръщал внимание) те пак изчезнаха. В момента пак ги няма. Някой има ли идея от какво може да се е получило това? Благодаря!

П.П. Търсих в темите, но не открих подобен проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Щях да пиша доста отдавна, но сега пак попаднах на темата. При мен все пак излезе софтуерен проблема със звука, въпреки че светят датчиците за влага. След ъпдейт на 7.0.3 всичко се оправи, вече телефона е на 7.0.6 и всичко си работи перфектно.

Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...