Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Grand Theft Auto: Chinatown Wars


mupo

Recommended Posts

ChinatownWars.png

Rockstar Games, създателите на поредицата Grand Theft Auto днес съобщиха, че Grand Theft Auto: Chinatown Wars ще бъде достъпна за iPhone и iPod Touch тази есен.

Играта засега е достъпна само за Nintendo DS и ще е налична за Sony PSP през октомври.

Rockstar спомена, че контролирането на героя ще е малко по-различно от това с което потребителите са свикнали да виждат в другите игрови конзоли. Според компанията на дисплея ще бъде изобразен аналогов джойстик, който ще се управлява с палците на играещия. Не се разкрива никаква друга информация за играта.

Източник: cnet.com

Редактирано от The Shaman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 55
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    8

  • sandeto_00

    6

  • kokoman

    5

  • frihet

    4

Топ автори в тази тема

Добавени снимки

ще е.... сигорен съм... чакам да излезне за PSP да я пробвам там....поне там имам повече надежда че ще е хубава след предишните 2 издания (vice city и Liberty city) те просто бяха уникални :)

чакам я и за Ипода ми :)

Edit: http://www.rockstargames.com/chinatownw ... sp_screens ето разгледайте тук.... има снимки но са някаксии по слаба работа от предишните игри от поредицата за ПСП ...но пък ако е такава визията за Ипод ще е екстра.... но едно 500мб..нема да мърдат ;D (лично за мен ако снимките са от Сони ПСП показани в сайта ще е голяма боза ;) )

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Играх играта на DS и впечатленията ми са позитивни.Отзивите в интернет също са в полза на заглавието.Ако Rockstar запазят играта в същия й вид и успешно я портнат,несъмнено ще пожъне успех!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

AHHAHAHA и ти се надяваш на Мулти за Ифон....аз не мисля така... по скоро в тази за ПсП ще има мулти... за ифон аз лично се надявам да е по хуава от гангстер....която за мен е някакси скучна... много е лесна... не може на 5 звезди от полицията да си играя 30 мин..и тия да не могат де ме килл :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо това щях да кажа.Има много игри.Аз наскоро играх Реал рейсинг Ферари ГТ еволюшън Реал футбол.Уи фи му е майката :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Естествено,те и без това са свикнали да им кракват игрите за ПС.

За айфон/айтъч поне глупавите американци ще си я купят. :biggrin: :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://media.rockstargames.com/chinatow ... set4/1.jpg

http://media.rockstargames.com/chinatow ... set4/5.jpg

http://media.rockstargames.com/chinatow ... set4/6.jpg

http://media.rockstargames.com/chinatow ... set4/2.jpg

Това са скрийнове от играта за псп :eek: Представете си ако не е същата и за айфон каква ще бъде тогава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

това е ужасно :biggrin: пишете в ГОогъл "gta liberty city psp" и вижте снимките...да видите .. предишната версия мн по добра е... тазе ...голяма боза ;(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно такава ще е! Някой от вас играл ли е първата Grand Theft Auto?? Какво очаквахте?? Vice City на телефона ли :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен си изглежда много добре.Няма да сече и ще може да се играе и от колегите с 2г.

Мисля,че ако се направи ГТА като Вайс Сити то тогава ще е само за хората с 3гС, а Епъл желаят всички да я имат.

Поне така мисля аз.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Определено повечето от вас реагират неадекватно и детински (приемам,че има и деца)!Значи щом не е "облечено" в 3D...не става?!!

Chinatown Wars е изключително добра игра от серията,с изключително смешни продажби за DS!Rockstar явно опитват да докарат малко повечеко зелени за тях,като портват заглавието за PSP и iPhone/iPod Touch.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен си изглежда много добре.Няма да сече и ще може да се играе и от колегите с 2г.

Мисля,че ако се направи ГТА като Вайс Сити то тогава ще е само за хората с 3гС, а Епъл желаят всички да я имат.

Поне така мисля аз.

Човече,уверявам те,че ейпъл искат точно обратното :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен не е фейк най-вероятно графиката ще е като за Нинтендо Ди Ес ето и линк как изглежда играта за Ди Ес

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Определено повечето от вас реагират неадекватно и детински (приемам,че има и деца)!Значи щом не е "облечено" в 3D...не става?!!

Chinatown Wars е изключително добра игра от серията,с изключително смешни продажби за DS!Rockstar явно опитват да докарат малко повечеко зелени за тях,като портват заглавието за PSP и iPhone/iPod Touch.

До някаде те подкрепям...има мн забавни игри който не са 3Д ! Но 3Д е много по добре във всички отношения.... но се пак нека да не говорим преди да сме я пробвали... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми ето го сайта преценете сами http://www.rockstargames.com/chinatownwars/ :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това ще е най-тъпата игра създавана за iPhone !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Играта ми изглежда перфектно!

Но 3Д е много по добре във всички отношения

Моля те виж Gangstar...разбирам че все пак платформата е нова, но според мен играта е пълна излагация.Графиката е отвратителна.Предпочитам 2D което изглежда и се държи добре на платформата, от колкото боза като Гангстар.Преди години съм циклил пред компютъра на GTA и GTA II и ако Chinatown Wars е нещо подобно, определено ще е хит (зависи от качеството на порта де).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...