Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Полезни програми за Mac OS


Severus

Recommended Posts

Да попитам тук. Имам проблем с iTunes от къде мога да изтегля по стара версия за мак

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Толкова стара стига ли ти или ти е много стара?

iTunes 6.0.5

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Snowtape

Много приятна програмка за слушане на радиа. Има опция за директен запис и редактиране. Управлениe през iPhone, export към iTunes и други благинки.

http://www.snowtape.com/index.php

Има я излекувана при счупените камъни ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А SnowRemote съм я излекувал и я има в JohnnyBravoStore. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да каже програмка, която да отваря WinRAR архиви създадени от Уиндоуски компютри :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Излезе новото CURIO 6 /записване на идеи, брейнсторминг и управление на проекти/

[youtube:17jrqhih]

[/youtube:17jrqhih]
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Простете ама сам нов в този форум,

интересува ме софт за конвертиране на MTS файлове от HD камера CANON във друг формат като .mkv или други подобни, но без да се губи от качеството и високата резолюция. Свалих се iSkysoft Video Converter от линка по горе, но доколкото видях тои не подаржа конвертиране във вормати с висока резолюция. Имам MacBook Pro с чипсет на Intel ако има значение.

Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Aimersoft Total Media Converter Intel 2.0.0.13

Link for more information: http://www.aimersoft-mac.com/total-media-converter-mac.html

Свали

DESCRIPTION

Total Media Converter is a perfect solution for Mac users when they come across the problems of ripping DVDs and converting videos. It could be regarded as a DVD ripper, a video converter, a WMV Converter, a MKV Converter, a HD video Converter, a FLV Converter. Mac wmv converter: wmv to avi converter, wmv to mp4 converter, wmv to 3gp converter, wmv to flv converter, wmv to mkv converter, wmv to mp3 converter, wmv to mka converter. Mac HD video converter: ts to mp4 converter, Mac TS Converter, Mac TP Converter, Mac MTS Converter, Mac M2TS Converter. Mac MKV Video Converter, MKV to iPod Touch Converter, MKV to iPod Nano Converter, MKV to iPhone 3G Converter etc. Aimersoft Total Media Converter for Mac also provides a series of powerful Movie edit function. This Mac Total Media Converter supports movie cropping, trim, effect adjustment, etc. helps you customize your movies. Especially, Aimersoft Total media converter allows you to add text and image watermark to your video and make it unique.

Key features:

Rip DVD and converter videos to computer or to popular mobile devices.( iPod Touch, iPod Nano, iPod Classic, iPhone, Apple TV, PSP, PS3, Xbox 360, Zune, Archos, Sandisk, iRiver, Creative Zen, PMP, MP4/MP3 Player, Smart Phone, Pocket PC, PDA, Mobile Phone, etc.)

Merge DVD and video files into one.

Support WMV, MKV and HD video formats(ts, tp, trp, m2ts, mts) besides normal formats (MP4, MOV, M4V, AVI, FLV, 3GP, 3GPP, 3G2, MPG, VOB, MPEG, MPG, ASF, MOD, M4A, MP3, WAV, AC3,MKA, MP2, etc)

Amazing watermark function (allows text and image watermark)

Powerful video editing functions (crop, trim, effect etc.)

Capture picture from video and save as jpeg and bmp.

Two preview windows allow you see the effects of original and output video in real time.

Friendly interface and easy to use.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

MacFuse - http://macntfs-3g.blogspot.com/ + NTFS-3G http://macntfs-3g.blogspot.com/ Позволява четенето и записването на файлове под NTFS файлова система две много полезни за мен програми. С тези програми е възможно да си ползвате преносимите хард дискове както на PC така и на MAC

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Аз използвам Toast Titanium, но не знам дали е най-добрата :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Каква торент програма ползвате за МАК-а си?

Аз до сега ползвах мюТорент, но сега като я пусна и интернета ми спира, на АТ&Т съм тук и явно имат някакви настройки или защити, защото правих тест и наистина като пусна програмата и интернета спира, рутера светва с червената лампичка ... но както и да е

Кажете коя е най-добрата програмка за торенти?

Коя ползвате вие?

Има ли някой лекарство/ключ/активационен код за Хторент?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

а пиърите са хората, който сийдват торента, нали?

защото аз направих моите да са 140 и отдолу 40, така добре ли е? за какво са пиърите?

p.s. Колко да ги направя за да ми върви всичко супер и мога ли пак да си ползвам мюТорента ако ги намаля пиърите без да ми спира интернета?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

лийч е сваляне на торент => лийчър - този който сваля

сийд е качване на торент => сийдър - този който качва

пиъри - хората които свалят/качват файла, който сваляш/качваш ти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

дайте нещо ново, незнам защо, но нещо много ми доскуча напоследък с текущите ми програми, има ли нещо свежо, нещо интересно?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...