Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

App Store не ъпдейтва FREE приложения


earnest

Въпрос

Здравейте, имам следния проблем. App Store от телефона не ъпдейтва приложения никакви. Бутончето FREE се натиска и нищо. Нямам проблем със сваляне на нови приложения, а ъпдейта през iTunes си работи. Някакви идей от какво може да е проблема?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Аз имам същият проблем на iPhone-а. Получи се така след като даунгрейднах от 4.1 на 3.1.3. Гарантирам ти, че не е от адреса, който си задал при регистрацията на акаунт в Appstore. Моят е безплатен и е регистриран с измислен адрес в Англия. Ползвам същия акаунт за iPad и там free приложенията си се ъпдейтват поотделно без проблем.

По принцип на телефона мога да ъпдейтвам само като натисна Update all, но това не ме устройва, тъй като има free приложения, които са големи като размер и не искам да го правя през телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

ОбЕснявам ти: когато си потенциален купувач на софтуер и музика за купища долари, как очакваш да сверят дали кредитната ти карта е на съществуващо лице?

По редакцията можеш да съдиш и за препоръката от Гогата...

He очаквам са сверят нищо след като нямам регистрирана такава

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не очакваш, но е факт. Купища потребители с нередовно попълнени адреси вече пищят. Поразгледай наоколо...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пробвай тези при мен работят:

адрес: 12431 SW 191 st St

град: Miami

щат: FL

zip: 33177

It works. 10x

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако погледнете началото на темата, аз бях писал за проблема който съобщава ypechdb, при мен нещата се оправиха като минах от 3.1.3 на 4.1.2 без да правя никакви пререгистарции.

Успех на всички.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Проблема доколкото прочетох в външен форум, е че Ябълката за една вечер е променила регистрационната си политика и изисква РЕАЛНИ адреси на потребителите.

Много от, дори американските потребители, бяха възмутени от това, че Епъл не са анонсирали подобна промяна.

Най лесния начин за фиксиране на проблема, бе копиране на реален (дословно)адрес от Мапс приложението и поставяне в полето за адрес на регистрацията в Айтюнс.

поздрави.

Редактирано от gorgior
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Може ли да ми кажете как да спра ъпдейтите от аппстора в смисъл ,като има ъпдейт и на аппстор иконата ми се появяват едни цифрички горе в дясно (много ме дразнят пък приложенията са кракнати и не иска да ги ъпдейтне ) през итунса и сидиа знам как да подмина ъпдейта на дадено приложение но през аппстора незнам как да го спра .Мерси предвърително

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Има приложение в Cydia за това: Update hider. При мен обаче, така и не заработи.

Редактирано от roll2puff
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

в сидиа пише че(update hider )иска IOS 4.2 и че не работи на 4.3 или по висока :) а пък като гледам си с 4.3.2 може затова да не може да го подкараш :)

освен това приложение друг вариант има ли за спиране на ъпдейтите

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...