Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

OrbLive


johnnybravo

Recommended Posts

Направих всичко, както трябва от ПС, вкарах и 4-5 програмки, но като влезна през телефона и избера дадена програма започва да зарежда...и със това си остава :С нещо не мога да се свържа към никаква телевизия.. изписва някакъв надпис от сорта на "Времето за свързване изтече" .. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направих всичко, както трябва от ПС, вкарах и 4-5 програмки, но като влезна през телефона и избера дадена програма започва да зарежда...и със това си остава :С нещо не мога да се свържа към никаква телевизия.. изписва някакъв надпис от сорта на "Времето за свързване изтече" .. :rolleyes:

И аз съм със същия проблем :neutral:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен всичко е наред, ползвам K-Lite Mega Codec Pack v5.0.0 (преди да ги сложите премахнете старите) и отметка на:

1zdnl38.png

o97c.png29zu4av.png

...нужен корав WiFI сигнал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Работи разбира се, виж ни профилите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направих всичко, както трябва от ПС, вкарах и 4-5 програмки, но като влезна през телефона и избера дадена програма започва да зарежда...и със това си остава :С нещо не мога да се свържа към никаква телевизия.. изписва някакъв надпис от сорта на "Времето за свързване изтече" .. :)

И аз съм със същия проблем :neutral:

+1

Edit: Грешката е била в стриймовете. Разгледах се из темата, работят ми сравнително малко канали. Някой може ли да качи диемите, канал 1, канал 3 и др известни бг телевизии?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

mms://87.120.130.18/nova_live_q1.wmv

ето това е от сайта на Нова.

Цял ден пише, че предава нещо което не е за интернет. Някой друг стрийм знаеш ли ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А няма ли някой плеър за iphone който направо да стримва от интернет тези телевизий както windows media player mobile или coreplayer , при orblive трябва постоянно да ми е включен компа което не е много удобно ако си с лаптоп.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте, имам интересен въпрос, според мен. На мен всичко ми върви чудесно-цялата файлова система, плюс всички линкове дето качих за проба от тук...До тук чудесно...

Сега...случано някой, да си е играл със стрим от Дриим бокс...От уеба на дриима има цъканка, която сваля на компа файл или линг за директен стриим и тръгва с VLC, пробвах го в ОРБ, ама ниъцки....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблем със стрийма от DreamBox.

1. Натискаш бутона VLC:

36697873.jpg

2. Запазваш файла.

34903138.jpg

3. Отваряш го с текстов редактор и копираш линка. (Аз съм добавил user & pass, не съм пробвал без тях :biggrin: )

49641295.jpg

4. Добавяш си копираното като Custom Channel

43338297.jpg

и си модерен :lol:

28149566.jpg

Ако си с китайски DM500 е възможно да ти забива приемника, когато пуснеш някой стрийм. После само трябва да рестартираш енигмата и си в играта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

по принцип, не съм с китайски, HD 800 е моя ...страшен, уеба ми е коренно различен от твоя,разбираемо като на стария ми, ще го шотна после, как не съм се сетил да си сложа юзер и парола на файла....е ся ще пробвам...., ще пиша кво е станао тук, и на лични съобщения.. ще те помоля и за някой и друг съвет...Мерси предварително....

2yxexdi.png

:razz: :razz: :razz:

edit:след няколко минути мъка, та значи проверих айпито, тествах го с вътрешното на дриима и с външното на рутера, порта си е 8001,

слагах паролата и юзера , махах и резултата е този...обаче да отбележа, че на мака бачка стриима, ама го тествах на уйн боза във вътрешната и там нещя да тръгне...м.... стара...ей го резултата:

Screen%20shot%202009-09-29%20at%2002.29.15.png

къде ли греша? :twisted: :twisted: :twisted:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

При мен нещо не се получава. Опитах да пусна няколко програми и всеки пат ми изписва, че нямам подходящият кодек. Бях с K-lite 5.0.5 Full изтрих го и сложих K-Lite 5.1.0 Mega Pack и пак същото. Програмите просто не тръгват. Пробвах и с настройка на кодаците в preferences и пак не става. Интересното, е че една от всичките 20 програми с които пробвах тръгна :)

Също така опитах с допълнителни среймове и пак нищо не става. Някой да се сеща каде може да е проблемът?

Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещата, свързани с тази програма общо взето могат да се обяснят с два три реда. ООООООоообаче ако някой иска да обясни. Тук освен хора, които работят ежедневно с компютри, влизат и голям брой обикновени потребители. Те си блъскат главите със седмици, за да разберат какво значат някои трибуквени съчетания, свързани с стрелкички. Ние не боравим ежедневно с терминологията, която някои хора тук използват. Да не говорим с "диалектната" употреба на някои термини.За авторите им, вероятно това са много ясни хелпове. Аз обаче нищо не разбирам доста от тях. Употребих месец, за да загрея какво и как прави ORB. Не казвам че по 24 часа съм правил това, но наистина ми отне време и нерви. Обясненията със скрийншотове ми помогнаха, благодаря на авторите им. Все още не мога да загрея как да гледам от второ PC телевизия или уеб камера от моето. Вероятно съм много тъп, но голяма част от хората са тъпи. Моля някой, ако има нерви, да обясни кратко и ясно как от второ PC да гледам това, което стриймва моето. Понеже така и така пиша, може ли някой да ми каже какво значи например "по точно казано:c:---^users---public"!?***това е цитат от темата за ОРБ-а. Много интересни са ми и услужливите пояснения от типа:"1Въпрос: Може ли еди кво си?2.Отговор: Може,виж сайта на програмата." Моля ви, попитайте ме нещо на юридическа тема. Може и най простото нещо да е. Ще ви илюстрирам с отговор какво имам предвид, ако не ме разбирате.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първо, "свързани със стрелкички" се пише така, и второ, от скрийншотове по добро обяснение няма. Пич, та аз немога да преинсталирам компютър, но с това се справям от раз.

Как да гледаме телевизия на iPhone през OrbLive.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Евала!

Много яко качество. При мен нещо не го докарва така все размазано ми го вади:Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Firmware 3.1.2. :Wink:

Пенчо, чети бре...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Grievous, на телефона ми ORB-а си работи. Питах на чист български как да гледам от друг компютър. Такъв-сандък със жица и отделно-монитор.Ретро версията. За това ставаше въпрос. Ако откриваш правописни грешки, подчертай ги, явно това те кефи. Това да не е тук Софийски университет? И пълен член ли да използвам!?

Sladichuk:

Виж какво, (доколкото разбирам)колега, вземи се малко в ръце и внимавай с тона, който държиш към хора, на които можеш само да си задължен! Ако не ти е ясно за како говоря– ако обичаш, посети и изчети от А до Я всичко ТОВА, и добре запомни, че тук подобно поведение не се толерира, а правилата са закон! А ако наистина си колега, би трябвало да ти е ясно, че закон и влязъл в сила съдебен акт не подлежат на коментар, а само на изпълнение!

И още нещо– запомни, че тук никой не ти е длъжен да провежда персонални курсове по елементарна компютърна грамотност, за какъвто пледираш в по–горното си мнение, нито пък да търпи обидено–заядливи пози, като в настоящото. Не те знам дали си колега от СУ, или си продукт на съвременните рабфаци, но (особено щом имаш претенции) тук ще ползваш не само главни букви и коректна пунктуация където и колкото трябва, но ще се съобразяваш и с останалите правила .Колкото до употребата на ЧЛЕН – да и това е задължително, но все пак очевидно зависи от това дали имаш на разположение кратък или не.... в интелектуалния багаж! :evil:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

danara, прочети внимателно темата, която ти е посочил Grievous

Как да гледаме телевизия на iPhone през OrbLive.

и обърни по-голямо внимание на този screenshot

И да маркирате Orb Flash Player и Open in a new window.

picture-61.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Firmware 3.1.2. :)

Пенчо, чети бре...

Е Пенчо, аз откъде да знам какво искаш да кажеш... :rofl: :rofl:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Привидните "самопризнания" в тъпота и уж "самобичуването" са в директна колизия с надменния и изискващ да ти се предостави нужното тон! Защото твоето "просто питам", в съчетание с цялото изложение в постовете ти, съвсем не се вписва в категорията на "имам нужда от помощ, моля"...

Да искаш услуга , и персонално обяснение е едно, а да изнасяш ненужни лекции и поучаваш кое е църква, дали и как трябва да бъдеш "обслужван", и дали да ти се правят или не забележки именно от хората (в случая– Grievous) , от които търсиш услуга, не е начинът да получиш каквото искаш! Ако обичаш, въздържай се от неуместни аналогии, както и от демонстрация на емоциите си, защото дали се ужасяваш, или смееш, никой не се интересува.Но менторското ти поведение определено не е предпоставка за получиш нужната информация, особено, ако тя е налична и можеш и сам да се справиш.

Тук помощ на никого не е отказана, ако се държи достаъчно културно и представя проблема си подобаващо, най–вече– без да нарежда и заповядва, и като спазва правилата (които, между другото, дори и след като ти посочих линк, е видно, че не си изчел, както ти казах, защото иначе щеше да знаеш, че линкът не е към част от тази тема!).

След цялото ти излияние и нравоучение по–горе, аз лично приключвам комуникация с теб, защото има само един начин за продължаването й, който неминуемо ще последва, ако продължиш в същия дух.

Ако някой от колегите реши, че все пак наистина си( както се самоопределяш) "твърде тъп" , и очевидно трябва да ти се подаде ръчичка, въпреки, че си имаш кого да попиташ , но очевидно е по–лесно и изгодно да го направиш тук, към тези, за които всъщност "Нямам идея на кого точно дължа благодарности в този сайт", нека се жертва да ти обяснява, каквото искаш наготово.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...