Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

IOS 4.3.2


BANNN

Recommended Posts

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз се качих на 4.3.2 :

d4d2063e974662f9.PNG

Като цяло телефона ми се струва малко по-тромав, дори при слайд през страниците пак се усеща, като цяло не виждам някаква същественна разлика...

Единственото което ми е направило впечатление до момента е че няма Hot Spot, a това беше едно от най-използваните ми екстри в последните 4-5 дена (от както бях минал на 4.3.1) Много жалко, явно има начин да го пусна, но в момента не го виждам ... Ето скриин:

6fddc2c174bc408d.PNG

ПС: Сега си пробвах късмета с redsn0w_win_0.9.6rc12, но без успех :biggrin:

46d96bd5044353a8.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, намерих си го в General/Network/Personal HotSpot :naughty3:

Edit: След първото стартиране на HotSpot-a си отиде на мястото :yahoo:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето ги и промените спрямо 4.3.1:

Fixes an issue that occasionally caused blank or frozen video during a FaceTime call

Fixes an issue that prevented some international users from connecting to 3G networks on iPad Wi-Fi + 3G

Contains the latest security updates

Редактирано от Blurry
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Contains the latest security updates - значи който зависи от джейл да не го слага, а да чака докато излизе.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А сега де, защо да са приключили. Ако имаш ФЗ с турбинка и ти работи перфектно, ще качиш ли 4.3.2?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че намерих начин за JailBreak на 4.3.2 , ще пробвам и до 10 минути ше ви кажа за резултат :biggrin:

PS: Изтеглих си 4.3.1 Fw и избрах него с redsn0w, след което всичко е както си е при 4.3.1 :biggrin: Появи се иконата за Cydia която е бяла -т.е. не е иконата по дефолт която трябва да си бъде , но не се стартира, явно успях да излъжа само себе си че ще стане :blush:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай пак само с Just Boot Tethered Now/DFU и т.н.. Трябва да стане.

Редактирано от iPhoneman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виждаш ли го с фънбокс? Ако да, значи важната работа е свършена. ;) Браво!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че се вижда ето скриин:

54c1242afab94864.png

2 часа след като се сетих да пробвам по този начин са качили в сайта на LimeRa1n същия начин :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма какво да умувате, това е tethered jail. В iClarified са писали.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пичовете от Hack Your iPhone препоръчват връщане към 4.2.1 заради нарасталото потребление на ток и падане на батерията + другите щуротии

Линк

Редактирано от PeTk0FF
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пичовете от Hack Your iPhone препоръчват връщане към 4.2.1 заради нарасталото потребление на ток и падане на батерията + другите щуротии

Не знам пък тези как толкова бързо успяха да стигнат до този извод ! 4.3.2 излезе преди по малко от ден, а за 4.3.1 не е толкова зле за някои усери.

"eccessivo consumo" при 4.3.1 пък са си го изсмукали от пръстите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, някой да знае дали още подписват за 4.3.1? Имам една м-телска 4-ка от днес с 4.3 и не ми се качва на 4.3.2, защото видях че е тетаред джейла.

Благодаря.

п.п. :guitarred: Проверих: Подписват още.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

е колко по-голяма консумация да има 4.3.1?? или това се отнася за тези които не са отключили с СИМ ? или аз почвам да се бъркам вече много ?

П.П. Аз също не усещам разлика в батерията.. поне до момента. Много го човъркам и се занимавам с глупости и до момента си е нормално - 2 дена на нормално човъркане,говорене...

Ако имам психика ще пробвам колко време ще издържи без излишно ползване и човъркане :)

Редактирано от MediaSys
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Батерията си държи нормално на 4.3.1 Само се заблуждавате,че издържа по малко.

Или ако ви пада по бързо това е най-често от Ultarasn0u или джейл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...