Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

IOS 4.3.2


BANNN

Recommended Posts

Незнам серията бъгове в 4.3.1 и 4.3.2 на какво се дължи?!Факт е,че на телефон без джейл (iPhone 4),със накачени само и единствено закупени приложения,се наблюдава известно забавяне(насичане)при преминаване от страница на страница(на спринг борда);при влизане в сетингс;при набиране на телефон от recent листа;при преглеждане на мейл и т.н.Издръжливоста на батерията също е намалена!Нямам идея как добавянето на няколко шрифта ,wi-fi hot spot и няколко нови тона,могат фа причинят всичко това?!Или в разработката на тези iOS има някакво недоразумение и грешка,или от Apple се опитват да ни подготвят за новия iPhone(4S например)!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

4.3.1 е НАЙ-БЪГАВАТА, БАВНА И ЛАГАВА OS, КОЯТО СЪМ ИМАЛ НА МОЙ ТЕЛЕФОН! Б@хти дървото...2G-то с 3.1.2 работи 2х по - добре. ...Осрали са тотално мемори и пауър менаджмента - затова батерията кара повече, затова обаче телефонът влачи....

...Тотални недоразумения:

2-ро: 4.3.1(утрепва производителността и при петте продукта които я ползват)

П.П. Батерията хич не кара повече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да се включа и аз. Преди няколко месеца имах един 3ГС с 4.1 и айпадски бейзбанд. Батерията му държеше ужасно малко - 1 ден, макс ден и нещо. Сега от няколко дни имам друг 3ГС, пак с айпадски бейзбанд, с 4.3.2. Еми мога да кажа, че батерията държи двойно повече като го ръчкам както предишния. В менюто си върти без да лагва, не знам защо се оплаквате, аз никаква разлика не виждам от 4.1 от към бавнодействие, само както споменах, батерията си ме кефи на макс.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тони.... само ти ли от толкова потребители, не видя "куция кон" ???

От iOS 4.3 на горе, при 3GS......влачи като "родопска песен".

Това е при ФО без джейл и каквото и да е било.....

Хайде да не си говориме "приказки от 1001 нощ"..... :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тони намали ракийте:).То на iPhone4,дори се усеща:).Погледни,голимината на iOS 4.3 и нагоре и там е единия ключ на отговора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да. И аз съм на мнението, че на 4ките бави. Преди си мислех, че нещо от сидията бави телефона, но след като направих чист ъпдейт от Епъл и без да връщам бейкъм/без джейл, менютата и програмите не са така плавни като преди (4.1 с limerain). В момента засичам как се държи батерията с и без джейл, но за сега не виждам разлика.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма какво да засичаш!Според мен от Apple започват да еб@ват потребителите,за да могат да продават наесен новата си джаджа!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На който му лагва 4.3.2 да едитне N90AP.plist и да изтрие следните редове, най-добре с iFile:

<key>launch-mode</key>

<string>pre-animate</string>

Файлът е тук:

/System/Library/CoreServices/SpringBoard.app/

За N88AP.plist се изтрива или изключва с plist editor launch-applications-while-animating

При мен лагът на анимациите при отваряне на приложение изчезна.

Всичко върви по-гладко и от 4.2.

Respring или reboot след едита естествено.

Редактирано от JVV
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз пробвах и лага изчезна, но сега ми се струва, че скролирането насича. Къде се намира този файл N88AP.plist?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пише го в по - горния пост. N88AP.plist е с настройките на спрингборда за 3GS, N90AP.plist - за 4, N82AP.plist е за 3G и пр...

П.П. Рибуут след редакция - задължително, това е системен файл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...