Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Пълна карта на България


ThUnDeR

Recommended Posts

Пълна карта на България + части от Турция и Гърция (до Одрин и Серес).

- Големина 1.35ГБ. (архивирана 315МБ) -> за FW. <2.2

- Големина 633МБ (архивирана 305МБ) -> за FW 2.2.1 & 3.0 beta[1,2,3,4] (НОВА КАРТА)

ЛИНК за FW - 2.0.*, 2.1 - > http://store5.data.bg/georgieff/iPhone_MAP_Bulgaria.zip

ЛИНК за FW - 2.2.1 - > http://thunder.unibg.org/~thunder/iphone/maps/iPhone_MAP_Bulgaria_2.2.x_NEW.zip

ЛИНК за FW - 2.2.1 (mirror) - > http://store5.data.bg/georgieff/iPhone_MAP_Bulgaria_2.2.x_NEW.zip

Пълна карта на Гърция - > http://bgiphone.com/forum/viewtopic.php?f=7&t=172

bgmap1.jpg->bgmap2.jpg->bgmap3.jpg

bgmap4.jpg->bgmap5.jpg->bgmap6.jpg

bgmap7.jpg->bgmap8.jpg->bgmap9.jpg

ИНСТАЛАЦИЯ

1. Инсталирате OfflineMap ot Cydia и ъплоудвате картата както е в папката на телефона в /var/mobile/Media/Maps.

IMG_0008.jpg

2. Стартирате OfflineMap и ще видите картата, натискате върху нея и давате Link.

IMG_0005.jpg -> IMG_0007.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нормално да не работи :-) В дата.бг е. Тои е мирър на втория линк така, че не е фатално.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

При мене нещата не се получават. С 3G 2.2.1 съм.

ДАвам му " Link" Изписва,че картата е "linking to Maps" и до тук. ПОсле на самата икона изписва" BG",но когато стартирам програмата ми дава отново първоначалният екран да зареждам карти и т.н.

Възможно ли е проблемът да е от факта,че ръчно създадох папка Maps?

Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Идеята на тази програма е само да ти зареди картите за Offline режим на работа. Приложението, с което отваряш заредените карти е Maps.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След като ти зареди не трябва да стартираш OfflineMap а стандартното Maps на телефона. Там ще видиш картата.

п.п. В дадените карти има доста пропуски, което не е грешка на автора тук естествено. Липсват едни от най-големите язовири в Еленския балкан, например.

п.п.п. Джони както винаги по-бърз от светлината :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

..,Че съм гъба!!!

Благодаря ви много.

НО... явно някъде пак греша,защото не става.Когато стартирам "Maps" ми излиза съобщение,че няма интернет връзка и офлайн не иска да работи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

имам въпрос

може ли да се използват тези карти на открито защото като сам навън нищо не става.

този телефон (iphone 3g) има ли gps въобще;)

ако не навигация.някакси да се изобщо използва ли се тоя GPS.

тела го разбрах напално но тоя gps как става така и не разбрах,а ако има такав защо apple не го разработват или нз,няма никакво приложение този GPS,защото без да обиждам никого аз много ценя работата на хората,но направих всичко както казахте,и пак нищо не става,просто питам;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

korn3, въз основа на познанията ти по БЕЛ и разбирането ти на "тела" мога да съдя, че "този" телефон (iphone 3g) май няма GPS или поне ти неможеш да намериш такъв в твоя. Другият вариант е да не работи в Хасково.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Хех при мен си работеше перфектно известно време,

до преди няколко часа започна да се затормозява със зареждането на картата

сега като вляза в мапс и стои празно.

Като махна офлайн картата си работи добре.

Мисля че проблема се състои в това че съм със FW 2.2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Картата не ми тръгва, а няма папка maps в var/mobile/Media

Тогава вземи да си направиш папка "Maps" и си качи картата вътре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мога ли да я използвам без интернет/3Г/Wi-fi ?

Офф лайн е... Можеш.

@antonh и аз съм с 2.2 и при мен прави проблеми от време на време. Просто зареждам картата отново и се оправя. Едва ли е от фирмуеъра.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като пробвах да инсталирам картата на БГ, не можа да ми тръгне и я изтрих. Но от тогава като влезна в Карти ми зацикля телефона на празен екран :question: :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как успявате да го сбозите така? Дори на 3.0 бета ми върви картата от 2.2.х.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И проблема е също, че със всеки рестарт паметта на телефона ми се пълни с по около 400МБ. И сега ми изписва 4е имам над 900МБ заето място от нещо друго.

Да не би да съ, качил някакав вирус. Със версия 2.2 съм

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вируси за телефона няма не се тревожи. Просто не си направил нещо какато трябва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами при това положение какво да направя? Сега ми показва че имам качено other 500MB, а не съм качвал нищо подобно :question:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами при това положение какво да направя? Сега ми показва че имам качено other 500MB, а не съм качвал нищо подобно :question:

Е нали картата си качил?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

slacker, хайде да не превръщаме темата със заетото място - other.

Не виждам какво ти пречат 500Mb. За протокола аз им 1.7Gb.

Влез в OfflineMaps дай му Remove All caches -> Ok -> Ok и виж дали ще те изхвърля от Maps.

Сложи си картата (ако си я махнал) предоставена от ThUnDeR на телефона и с помоща на OfflineMaps я link-ни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...